Horní Třešňovec 2017 - 5. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad Jeleni UO 16,73 16,73 16,23
2.  Letohrad - Kunčice B UO 16,75 16,48 16,75
3.  Trnov RK 16,86 16,81 16,86
4.  Myštěves HK 16,87 16,75 16,87
5.  Rohovládova Bělá PA 17,41 17,41 17,13
6.  Pšánky HK 17,71 17,22 17,71
7.  Moravany PA 18,01 17,98 18,01
8.  Velký Třebešov NA 19,17 17,75 19,17
9.  Roudnice HK 19,24 18,56 19,24
10.  Zderaz A CR 19,29 19,13 19,29
11.  Hrobice PA 19,34 18,05 19,34
12.  Nepomuky UO 19,57 19,57 19,26
13.  Letohrad - Orlice B UO 20,10 18,07 20,10
14.  Tuř JC 20,60 20,60 20,57
15.  Letohrad - Kunčice D UO 26,02 25,17 26,02
16.  Horní Třešňovec UO NP NP NP
16.  Dubenec TU NP NP NP
16.  Bystřec A UO NP NP NP
16.  Jinolice Renmotor JC NP NP NP
16.  Bašnice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Roudnice HK 18,16 17,98 18,16
2.  Dolní Přím HK 18,42 17,99 18,42
3.  Nepomuky UO 19,60 17,74 19,60
4.  Letohrad - Orlice UO 19,64 18,84 19,64
5.  Letohrad - Červená UO 20,07 20,07 19,99
6.  Horní Třešňovec UO 20,16 20,16 19,16
7.  Myštěves HK 21,88 19,12 21,88
8.  Hrobice PA 22,12 22,12 21,50
9.  Dlouhá Ves RK 24,37 21,68 24,37
10.  Česká Rybná UO 42,25 42,22 42,25

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice AUO16,5516,3016,552016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,5116,6016,602016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad JeleniUO16,7316,2316,732017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO16,4816,7516,752017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnov RK16,8116,8616,862017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Myštěves HK16,7516,8716,872017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bystřec AUO17,1616,9117,162016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky HK16,9017,2717,272016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velichovky NA17,3316,8917,332016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rohovládova Bělá PA17,4117,1317,412017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK17,2217,7117,712017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnov RK17,7917,6617,792016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Moravany PA17,9818,0118,012017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice BUO17,0118,1418,142016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bašnice JC16,3318,2318,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hrobice PA16,9418,4018,402016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Myštěves HK18,4317,3818,432016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Roudnice HK18,4318,5718,572016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Moravany PA18,5817,9818,582016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jeníkovice HK18,1218,9418,942016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bystřec BUO19,1418,8819,142016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Třebešov NA17,7519,1719,172017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Roudnice HK18,5619,2419,242017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zderaz ACR19,1319,2919,292017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hrobice PA18,0519,3419,342017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nepomuky UO19,5719,2619,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dubenec TU19,5818,6519,582016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nepomuky UO19,6819,0819,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Lukavice UO20,0418,7520,042016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Orlice BUO18,0720,1020,102017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Horní Třešňovec A UO--21,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO--22,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Vitiněves JC--23,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Lanšperk UO--24,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Rokytno PA--25,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Myštěves HK--26,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Roudnice HK--27,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Dlouhá Ves RK--28,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Libuň JC--29,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Česká Rybná UO--30,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Letohrad - Kunčice B UO--31,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Nepomuky UO--32,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Lukavice UO--33,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Bystřec UO--34,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Nekoř UO--35,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Letohrad - Červená UO--36,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Horní Čermná UO--37,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18. Hylváty UO--38,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře