Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Tr
3
My
4
Ho
5
By
6
Ne
7
Ro
8
Du
9
Le
10
Le
11
Zd
12

13
Ve
14
1. Myštěves 163 16,61HK
13
17
7
13
13
15
-
13
20
7
0
13
15
17
2. Letohrad - Kunčice B 154 16,43UO
9
0
17
15
17
20
-
6
17
13
0
10
20
10
3. Jinolice Renmotor 152 16,06JC
17
20
0
20
0
17
-
20
15
0
17
0
11
15
4. Letohrad Jeleni 139 16,27UO
20
1
20
9
20
0
-
15
13
1
10
11
13
6
5. Bašnice 125 16,18JC
15
15
0
17
0
11
-
17
0
3
0
17
10
20
6. Trnov 103 16,86RK
6
13
11
4
15
13
-
10
7
0
5
0
8
11
7. Bystřec A 95 16,68UO
11
8
10
6
0
10
-
7
1
10
8
6
5
13
8. Pšánky 78 16,77HK
10
10
15
11
10
0
-
2
0
0
0
20
0
0
9. Hrobice 77 17,01PA
7
0
8
8
5
9
-
11
8
6
0
3
4
8
10. Velký Třebešov 60 17,10NA
0
9
3
10
8
8
-
0
4
0
0
-
9
9
11. Oponešice 54 16,39TR---------
17
20
-
17
-
12. Čeperka 51 17,59PA
3
11
6
3
-
1
-
5
11
0
0
4
0
7
13. Rohovládova Bělá 46 16,93PA
8
--
0
11
3
-
9
0
8
0
-
7
0
14. Zderaz A 37 17,02CR
2
-
2
-
6
--
0
10
0
2
15
--
15. Moravany 33 17,53PA
0
4
0
5
9
0
-
8
0
0
0
7
0
0
16. Prchalov 30 16,48NJ---------
15
15
---
-. Letohrad - Orlice B 30 17,25UO
4
0
4
2
0
0
-
0
6
5
0
9
0
0
18. Dubenec 29 17,68TU
5
0
5
1
0
0
-
4
9
0
0
-
0
5
19. Chrášťany 22 17,09LT--
13
------
0
9
---
20. Roudnice 21 18,49HK
0
5
0
0
7
4
-
2
----
0
3
21. Mladoňovice 20 16,37TR---------
20
0
---
22. Letohrad - Kunčice D 14 17,57UO--
9
-
1
0
--
0
0
4
0
0
-
23. Bystřec B 12 18,08UO-----
6
---
0
6
---
24. Trnava 11 16,80TR---------
11
0
---
-. Míchov 11 16,83BK---------
0
11
---
26. Obrubce 9 16,88MB---------
9
0
---
27. Hartmanice 8 17,65SY-----------
8
--
28. Košťálov 7 17,20SM---
7
------
0
-
0
-
-. Tuř 7 17,79JC----
0
7
-
0
0
-----
-. Stéblová D 7 18,83PA
0
2
1
----
0
0
---
0
4
31. Perálec 5 18,06CR-----------
5
--
-. Lukavice 5 18,58UO-----
5
--------
-. Dolní Čermná 5 20,24UO--------
5
-----
34. Nepomuky 4 19,57UO----
4
0
--------
35. Jeníkovice 3 20,07HK
0
0
-----
0
3
0
0
--
0
36. Únětice 2 17,39PJ---------
2
0
---
-. Oldřiš 2 18,44SY-----------
2
--
-. Horní Třešňovec A 2 18,98UO-----
2
--------
-. Zderaz C 2 22,16CR--------
2
--
0
--
40. Zderaz B 1 18,96CR
0
------
0
---
1
--
41. Plumlov 0 16,82PV----------
0
---
-. Tatobity 0 17,50SM------------
0
-
-. Chrastavec 0 17,53SY----------
0
0
--
-. Červený Kostelec 0 18,16NA
0
0
0
-----------
-. Podůlší Béčko 0 18,38JC------------
0
-
-. Stradouň 0 18,47UO---
0
---
0
--
0
---
-. Horní Třešňovec 0 18,51UO----
0
----
0
----
-. Touchovice 0 18,54LN----------
0
---
-. Srch J 0 18,76PA
0
------
0
------
-. Rokytno 0 18,81PA
0
-------------
-. Malá Skála 0 18,92JN----------
0
---
-. Lanšperk 0 19,38UO----------
0
---
-. Srch S 0 19,46PA-------
0
------
-. Třebihošť 0 19,53TU-
0
------
0
----
0
-. Prosetín 0 19,85CR-
0
------------
-. Široký Důl A 0 19,95SY-----------
0
--
-. Velichovky 0 21,05NA
0
-------------
-. Záboří 0 21,80CR-----------
0
--
-. Křížkový Újezdec 0 22,23PH------------
0
-
-. Osík 0 NPSY-----------
0
--
-. Olešná 0 NPHB----------
0
---
-. Choustníkovo Hradiště 0 NPTU
0
-------
0
-----
-. Nahořany 0 NPNA------------
0
-
-. Doubravice 0 NPCR-----------
0
--
-. Choltice 0 NPPA
0
-------------
-. Urbanice G 0 NPHK-------
0
------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Tr
3
My
4
Ho
5
By
6
Ne
7
Ro
8
Du
9
Le
10
Le
11
Zd
12

13
Ve
14
1. Letohrad - Orlice 78 16,80UO-
10
8
8
4
8
8
6
10
0
8
4
2
2
2. Myštěves 54 16,24HK
0
0
4
6
1
0
4
10
0
0
10
10
8
1
3. Hrobice 47 17,01PA
8
3
0
0
0
10
0
1
8
0
3
6
0
8
4. Libuň 44 16,62JC
10
4
0
0
---
4
-
8
0
8
4
6
5. Dolní Přím 43 17,17HK
0
8
3
3
8
6
6
2
0
0
0
0
3
4
6. Nepomuky 42 17,11UO
4
6
6
0
6
2
0
3
3
6
0
3
0
3
7. Chrášťany 30 15,99LT--
10
10
-----
10
0
---
8. Krásná Ves 27 16,99MB--
0
1
--
10
-----
6
10
9. Košťálov 22 16,69SM---
4
---
8
----
10
-
10. Roudnice 16 18,16HK
3
2
0
0
10
0
1
0
0
---
0
0
11. Rokytno 15 17,08PA
0
-----
3
0
6
0
6
---
12. Holice 13 17,94PA
8
1
0
0
--
0
0
2
0
1
1
0
0
13. Letohrad - Červená 12 17,55UO--
2
-
3
1
2
-
1
0
1
2
0
-
14. Dlouhá Ves 5 18,25RK
1
0
1
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
15. Benešov u Semil 4 17,62SM---------
4
0
---
-. Česká Rybná 4 17,96UO----
0
4
0
-------
-. Trnov 4 20,40RK--
0
-----
4
0
0
-
0
0
18. Jeřmanice 2 17,75LI---
2
----------
-. Touchovice 2 18,41LN---------
2
0
---
-. Čeperka 2 18,74PA
2
-------------
-. Horní Třešňovec 2 20,16UO----
2
0
0
-------
22. Semtín Explosia 1 17,88PA------------
1
-
-. Letohrad - Kunčice B 1 18,86UO---------
1
0
---
24. Radíkov 0 17,26PR----------
0
---
-. Semechnice 0 20,06RK--
0
-----------
-. Oldřiš 0 20,19CR-----------
0
--
-. Stéblová 0 20,24PA-------------
0
-. Kvasiny B 0 21,29RK--
0
-----------
-. Dubenec 0 23,18TU--------
0
-----


Celkem se účastnilo:  95 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: