Bookmark and Share

VČHL 2017 u konce

Vydáno dne 19. 09. 2017 (1917 x přečteno)

V sobotu 16. září se odehrálo čtrnácté a zároveň poslední kolo Východočeské hasičské ligy ve Velichovkách.

 


V kategorii žen již bylo před posledním kolem rozhodnuto o prvních dvou příčkách. Mistryněmi pro rok 2017 se s velkým náskokem staly holky z Letohradu- Orlice následovány Myštěvsí. Ovšem tuhý souboj se odehrál o poslední místo na bedně... Z toho vyšly jako nejšťastnější hasičky z Hrobic, před čtvrtou Libuní a pátým Dolním Přímem.

V kategorii mužů byla situace o něco napínavější. Před posledním kolem měly šanci na titul 4 týmy. V nejlepší pozici byli muži z Myštěvse 146 b., před Letohradem- Kunčicemi B (-3 b.), Renmotorem Jinolice (-9 b.) a Jeleny z Letohradu (-13 b.).  S nervozitou a těžkou mokrou tratí si nejlépe poradili borci z Myštěvse, kteří svým standardním útokem nenechali nikoho napochybách, kdo bude zaslouženě letošním mistrem. Jejich čas 16.72 s. dokázaly překonat jen vítězné Bašnice v daných podmínkách v neskutečném čase  16.18 s (LP 15.90 s.!!!). Třetí skončil Renmotor Jinolice 17.02 s. Ani to jim však nestačilo v postupu vpřed v celkovém pořadí a sezonu zakončili na třetím místě. Druhé místo s odřenýma ušima uhájili kluci z kunčického béčka. Po prostřiku na pravém terči zavírali časem 17.92 s. a až do konce se obávali o svůj osud. Ovšem jejich šesté místo jim nakonec zajistilo toužený náskok (2 b) před Renmotorem Jinolice. Čtvrtí pak zůstali letohradští Jeleni následováni Bašnicemi.  

Kompletní výsledky: http://vchl.firesport.eu/vysledky-ligy-2017

Závěrem bych rád poděkoval všem zúčastněným týmům za všechny převedené výkony v letošním ročníku, rozhodčím za rozhodování, časoměřičům za měření, sponzorům za přízeň, všem pořadatelům za uspořádání letošních rekordních 14 kol a všem divákům za skvělou atmosféru. Slavnostní vyhlášení by mělo být 4. listopadu v Bašnici a s kým se neuvidíme tam, tak v roce 2018 nashledanou...Další články

Výsledky a články

    Skupiny článků