Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 02. 06. 2021 2021/06/18 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž, muži, ženy 2B BO -
2 05. 06. 2021 2021/06/04 Tvrdonice !!! ZRUŠENO !!!, O pohár obce Tvrdonice, !!! ZRUŠENO !!! 2.kolo BHL BV BHL
3 04. 04. 2021 2021/06/18 Karlinky, Karlinský Víceútok LI -
4 00. 00. 0000 0000/00/00 Nepomuky, areál pod poldrem, Nepomucký pohár UO VCU
5 05. 06. 2021 2021/06/19 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou), O pohár starosty obce Chudenín KT OPH
6 09. 06. 2021 2021/06/18 Nepomuky, VČHL Nepomuky UO VČHL
7 13. 06. 2021 2021/06/19 BIO-HE Chválkovice, BIO-HE Chválkovice OL HE
8 13. 06. 2021 2021/06/19 Újezd, fotbalové hřiště, 5. ročník o putovní knihu starosty obce Újezd, 2 B ZL -
9 04. 06. 2021 2021/06/20 Lavičky, O putovní pohár SDH Lavičky ZR ŽL
10 12. 06. 2021 2021/06/20 Pozděchov - hasičská dráha, 46. Ročník O Pohár přátelství VS -
11 30. 05. 2021 2021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B) OP -
12 11. 06. 2021 2021/06/25 Lešná - fotbalové hřiště, Memoriál Miroslava Grygaříka- ZRUŠENO VS -
13 02. 06. 2021 2021/06/25 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž,žáci mladší starší BO -
14 20. 06. 2021 2021/06/20 Vřesovice koupaliště, Požární útok o hodový pohár PV -
15 16. 06. 2021 2021/06/26 Černošín fotbalové hřiště, Soutěž MH TC TCL
16 26. 05. 2021 2021/06/25 Sport. areál městyse Chotětov, 20. ročník Chotětovského poháru MB -
17 12. 06. 2021 2021/06/26 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
18 12. 06. 2021 2021/06/25 Moutnice, fotbalové hřiště, O put.pohár por.Jaroslava Garguly M+Ž 3.kolo BHL BO BHL
19 12. 06. 2021 2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
20 20. 06. 2021 2021/06/26 BIO-HE Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina SU HE
21 12. 06. 2021 2021/06/25 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021 ZL -
22 01. 06. 2021 2021/06/26 Litohoř, Memoriál Antonína Abraháma TR -
23 12. 06. 2021 2021/06/26 Rynárec !!! ZRUŠENO !!!, O pohár starosty (2B) PE PLPU
24 18. 06. 2021 2021/06/25 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
25 13. 06. 2021 2021/06/26 Černovír, O černého výra UO VCU
26 12. 06. 2021 2021/06/26 Nové Sedliště - Areál SDH, Nové Sedliště - 1. kolo CHNHL TC CHNHL
27 01. 06. 2021 2021/06/26 Vranín !! ZRUŠENO!!, Vranínská noční soutěž - zrušeno (snad příští rok) TR -
28 13. 06. 2021 2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
29 16. 06. 2021 2021/06/26 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
30 20. 06. 2021 2021/06/26 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
31 13. 06. 2021 2021/06/27 Kněžice, Memoriál A. Šloufa TR TRL
32 15. 06. 2021 2021/07/01 Karlovice - fotbalové hřiště, 1. ročník Memoriálu IVA URBÁNKA BR -
33 19. 06. 2021 2021/07/02 Dubenec, VČHL Dubenec TU VČHL
34 18. 06. 2021 2021/07/03 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
35 19. 06. 2021 2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
36 10. 06. 2021 2021/07/02 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
37 25. 06. 2021 2021/07/02 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
38 27. 06. 2021 2021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice PV HE
39 28. 06. 2021 2021/07/02 Dubenec, JL Dubenec TU JL
40 18. 06. 2021 2021/07/04 Kámen, Kámen HB HBHL
41 20. 06. 2021 2021/07/03 Velké Karlovice - Tisňavy, O Valašský Širák VS -
42 20. 06. 2021 2021/04/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
43 28. 06. 2021 2021/07/02 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
44 13. 06. 2021 2021/07/04 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
45 17. 06. 2021 2021/07/04 Sokolská zahrada Zdislavice, Soutěž o pohár starosty sboru na 2B KM -
46 19. 06. 2021 2021/07/04 Lanžhot, hřiště Na Šlajsi, O putovní pohár města Lanžhot, M+Ž+Dor. 4.kolo BHL BV BHL
47 26. 06. 2021 2021/07/10 Kynice, Kynice HB HBHL
48 02. 07. 2021 2021/07/09 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
49 13. 06. 2021 2021/07/10 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči JH -
50 26. 06. 2021 2021/07/10 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
51 26. 06. 2021 2021/07/09 Rohatec, hřiště u KD, O pohár starosty obce Rohatec M+ž+DOR 5.kolo BHL HO BHL
52 26. 06. 2021 2021/07/10 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
53 13. 06. 2021 2021/07/10 Kostníky, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody KOSTNÍKY TR -
54 26. 06. 2021 2021/07/10 Batelov, O pohár SDH Batelov (noční soutěž, 2B) JI PLPU
55 26. 06. 2021 2021/07/11 Újezd, O pohár Hořiny DO OPH
56 27. 06. 2021 2021/07/11 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
57 13. 06. 2021 2021/07/11 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči JH -
58 03. 07. 2021 2021/07/17 Kamenice nad Lipou, Walter Cup PE PLPU
59 03. 07. 2021 2021/07/17 Krchleby, Dvanáctá Krchlebská káď DO OPH
60 03. 07. 2021 2021/07/17 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
61 01. 07. 2021 2021/07/17 Velké Meziříčí, O putovní pohár SDH Velké Meziříčí ZR ŽL
62 09. 07. 2021 2021/07/16 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
63 11. 07. 2021 2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice OL HE
64 12. 07. 2021 2021/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
65 03. 07. 2021 2021/07/17 Kaliště, Javořická noční soutěž (2B) JI PLPU
66 03. 07. 2021 2021/07/17 Horní Metelsko - Areál SDH, Noční pohár - 2. kolo CHNHL DO CHNHL
67 07. 07. 2021 2021/07/17 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
68 12. 07. 2021 2021/07/16 Borovice, Borovický pohár MB JL
69 01. 07. 2021 2021/07/18 Netín, O putovní pohár SDH Netín ZR ŽL
70 08. 06. 2021 2021/07/22 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
71 10. 07. 2021 2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
72 10. 07. 2021 2021/07/24 Útušice, O pohár SDH Útušice PJ ZČHL
73 10. 07. 2021 2021/07/23 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+DOR+TFA 6.kolo BHL BV BHL
74 18. 07. 2021 2021/07/24 BIO-HE Šumvald, BIO-HE Šumvald OL HE
75 24. 07. 2021 2021/07/24 Strmilov, O pohár JH THL
76 11. 07. 2021 2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
77 11. 07. 2021 2021/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
78 11. 07. 2021 2021/07/25 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
79 17. 07. 2021 2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
80 17. 07. 2021 2021/07/31 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
81 31. 05. 2021 2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž RK -
82 17. 07. 2021 2021/07/30 Prušánky, park u koupaliště, O put.pohár starosty obce,noční M+Ž 3B, 7.kolo BHL HO BHL
83 18. 07. 2021 2021/08/01 Čechtín, O pohár TR EXČR
84 18. 07. 2021 2021/08/01 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
85 24. 07. 2021 2021/08/07 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
86 02. 08. 2021 2021/08/06 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
87 01. 08. 2021 2021/08/07 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout OL HE
88 24. 07. 2021 2021/08/07 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
89 26. 07. 2021 2021/08/07 Meziříčko, O putovní pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
90 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
91 24. 07. 2021 2021/08/07 Újezd - Hřiště, Újezd - 3. kolo CHNHL DO CHNHL
92 02. 08. 2021 2021/08/06 Bechov, Pohár Formanka MB JL
93 26. 07. 2021 2021/08/08 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár SDH Radostín nad Oslavou ZR ŽL
94 25. 07. 2021 2021/08/08 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
95 01. 08. 2021 2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka OP -
96 31. 07. 2021 2021/08/14 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
97 31. 07. 2021 2021/08/14 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
98 31. 07. 2021 2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
99 31. 07. 2021 2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
100 22. 05. 2021 2021/05/22 Hovorany, hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka Hovorany, M+Ž+DOR 9.kol HO BHL
101 06. 08. 2021 2021/08/13 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
102 04. 08. 2021 2021/08/14 Dalešice, Dalešice JN FNC
103 01. 08. 2021 2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
104 01. 08. 2021 2021/08/15 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
105 01. 08. 2021 2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
106 30. 05. 2021 2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce DO -
107 09. 08. 2021 2021/08/21 Zbraslav, O putovní pohár SDH Zbraslav BO ŽL
108 13. 08. 2021 2021/08/20 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
109 15. 08. 2021 2021/08/20 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
110 11. 08. 2021 2021/08/21 Bukovno, Bukovno MB FNC
111 14. 08. 2021 2021/08/28 Smilov, Smilov HB HBHL
112 15. 08. 2021 2021/08/28 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
113 23. 08. 2021 2021/08/27 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
114 31. 07. 2021 2021/07/31 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
115 14. 08. 2021 2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
116 14. 08. 2021 2021/08/28 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
117 14. 08. 2021 2021/08/28 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
118 20. 08. 2021 2021/08/27 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
119 14. 08. 2021 2021/08/28 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - FINÁLE CHNHL DO CHNHL
120 18. 08. 2021 2021/08/28 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
121 15. 08. 2021 2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
122 10. 08. 2020 2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B VS -
123 23. 08. 2021 2021/08/27 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
124 01. 08. 2021 2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
125 15. 08. 2021 2021/08/29 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
126 21. 08. 2021 2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
127 21. 08. 2021 2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
128 21. 08. 2021 2021/09/04 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
129 21. 08. 2021 2021/09/04 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
130 27. 08. 2021 2021/09/03 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
131 22. 08. 2021 2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
132 22. 08. 2021 2021/09/05 Lanšperk, pod hradem Lanšperk UO VCU
133 29. 08. 2021 2021/09/03 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
134 22. 08. 2021 2021/09/05 Kojatín, O pohár SDH Kojatín TR TRL
135 06. 09. 2021 2021/09/10 Tanvald, Tanvald JN JL
136 28. 08. 2021 2021/09/11 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
137 28. 08. 2021 2021/06/07 Herálec, Herálec HB HBHL
138 28. 08. 2021 2021/09/11 Horní Lukavice, O pohár SDH Horní Lukavice PJ ZČHL
139 29. 08. 2021 2021/09/11 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
140 28. 08. 2021 2021/09/11 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
141 28. 08. 2021 2021/09/11 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
142 30. 08. 2021 2021/09/11 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
143 21. 08. 2021 2021/09/10 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021 OL -
144 06. 09. 2021 2021/09/10 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
145 29. 08. 2021 2021/09/12 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
146 04. 09. 2021 2021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
147 04. 09. 2021 2021/09/18 Srch, Srch _ PA HBHL
148 13. 09. 2021 2021/09/17 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
149 04. 09. 2021 2021/09/18 Hradec, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
150 04. 09. 2021 2021/09/18 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
151 04. 09. 2021 2021/09/18 Český Rudolec, O pohár starosty obce JH PLPU
152 13. 09. 2021 2021/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
153 11. 09. 2021 2021/09/25 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
154 20. 09. 2021 2021/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
155 09. 01. 2021 2021/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
156 11. 09. 2021 2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
157 17. 09. 2021 2021/09/24 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
158 20. 09. 2021 2021/09/24 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
159 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1BIO-HE ChválkoviceMuži Velká Bystřice282021-06-17 19:27:09
2ParšoviceMuži Opatovice52021-06-17 19:25:34
3Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Leskovec172021-06-17 19:22:42
4Újezd, fotbalové hřištěnerozlišeno Svatobořice32021-06-17 18:53:18
5Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Svoboda282021-06-17 18:45:39
6Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Strahovice242021-06-17 18:44:17
7Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Služovice22021-06-17 18:42:39
8Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Bolatice192021-06-17 18:17:31
9Sport. areál městyse ChotětovMuži Chotětov42021-06-17 16:31:12
10Sport. areál městyse ChotětovMuži Chotětov12021-06-17 16:30:31
11Černošín fotbalové hřištěMladí hasičiČernošín12021-06-17 16:07:16
12Nová DědinaŽeny Radkova Lhota82021-06-17 15:54:33
13KarlinkyMladší žáci Pilínkov, Liberec XXIV32021-06-17 15:54:27
14Nová DědinaMuži Radkova Lhota172021-06-17 15:54:17
15KarlinkyStarší žáci Pilínkov, Liberec XXIV62021-06-17 15:52:58
16KarlinkyStarší žáci Pilínkov, Liberec XXIV32021-06-17 15:51:55
17PlumlovMuži Ratiboř442021-06-17 15:38:23
18Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Ratiboř32021-06-17 15:34:32
19RoštěníMuži Plumlov202021-06-17 13:40:35
20Moutnice, fotbalové hřištěŽeny Mistřín32021-06-17 12:11:11
21ParšoviceŽeny Hostašovice22021-06-17 11:32:46
22RadíkovMuži Mladcová432021-06-17 10:27:58
23ParšoviceMuži Mladcová62021-06-17 10:27:19
24Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Stará Ves212021-06-17 09:51:04
25Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Stará Ves172021-06-17 09:50:12
26Moutnice, fotbalové hřištěMuži Čeložnice112021-06-17 09:45:51
27Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Vidnava162021-06-17 09:33:24
28HlubočanyMuži Hlubočany12021-06-17 09:01:34
29Sport. areál městyse ChotětovMuži Dlouhá Lhota132021-06-17 09:00:18
30Sport. areál městyse ChotětovŽeny Dlouhá Lhota72021-06-17 08:59:30
31RadíkovŽeny Žernovník212021-06-17 08:46:42
32LavičkyJuniorkyŠtěměchy42021-06-17 08:43:40
33NepomukyMuži Bystřec192021-06-17 07:24:14
34Nové Bránice, hasičské hřištěnerozlišeno Jezeřany-Maršovice82021-06-17 06:47:34
35Lešná - fotbalové hřištěnerozlišeno Střítež nad Ludinou22021-06-17 00:24:16
36Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Hrabůvka42021-06-17 00:02:07
37LavičkyŽeny Senetářov102021-06-16 22:03:46
38Nová DědinaŽeny Bílovice72021-06-16 21:59:27
39Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Ratiboř162021-06-16 21:25:17
40Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Světlá22021-06-16 20:59:27
41NepomukyŽeny Letohrad - Kunčice302021-06-16 20:52:26
42ParšoviceŽeny Střítež nad Ludinou12021-06-16 20:11:43
43Sport. areál městyse ChotětovMuži Doubravička72021-06-16 19:38:05
44Zahořany - fotbalové hřištěnerozlišeno Kdyně72021-06-16 19:12:07
45LavičkyMuži Sedlatice272021-06-16 18:31:01
46LavičkyMuži Sedlatice172021-06-16 18:30:30
47RoštěníMuži Chropyně192021-06-16 14:33:58
48NepomukyŽeny Pšánky62021-06-16 12:57:20
49Nová DědinaMuži Ratiboř122021-06-16 12:24:49
50RoštěníMuži Ratiboř182021-06-16 12:23:08
51Nová DědinaŽeny Loučka62021-06-16 12:20:18
52Nová DědinaŽeny Roštění52021-06-16 12:19:48
53Nová DědinaŽeny Zahnašovice42021-06-16 12:19:27
54Nová DědinaŽeny Ratiboř32021-06-16 12:18:38
55Nová DědinaŽeny Dub nad Moravou22021-06-16 12:18:05
56Nová DědinaŽeny Lukov12021-06-16 12:16:46
57Nová DědinaMuži Vrbka112021-06-16 12:15:39
58Nová DědinaMuži Mladcová102021-06-16 12:15:09
59Nová DědinaMuži Velký Ořechov72021-06-16 12:14:49
60Nová DědinaMuži Mysločovice62021-06-16 12:13:54
61Nová DědinaMuži Zahnašovice52021-06-16 12:13:24
62Nová DědinaMuži Radíkov162021-06-16 12:12:29
63Nová DědinaMuži Křenovice92021-06-16 12:11:53
64Nová DědinaMuži Kokory82021-06-16 12:11:25
65Nová DědinaMuži Hrabůvka42021-06-16 12:11:11
66Nová DědinaMuži Velká (Hranice III)32021-06-16 12:10:52
67Nová DědinaMuži Karolín22021-06-16 12:09:29
68Nová DědinaMuži Hoštice12021-06-16 12:09:22
69ParšoviceMuži Velká (Hranice III)202021-06-16 12:00:23
70ParšoviceMuži Velká (Hranice III)32021-06-16 12:00:15
71RadíkovŽeny Loučka202021-06-16 11:38:52
72Nová DědinaŽeny Loučka72021-06-16 11:29:32
73Nová DědinaŽeny Loučka62021-06-16 11:28:58
74Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Loučka152021-06-16 11:23:06
75Nová DědinaMuži Hoštice12021-06-16 11:07:57
76RoštěníŽeny Dub nad Moravou62021-06-16 10:49:51
77RoštěníŽeny Bílovice72021-06-16 10:49:05
78RoštěníŽeny Ratiboř42021-06-16 10:48:25
79RoštěníŽeny Loučka82021-06-16 10:48:07
80RoštěníMuži Karolín162021-06-16 10:47:28
81RoštěníMuži Kokory72021-06-16 10:46:21
82RoštěníMuži Hrabůvka112021-06-16 10:46:03
83RoštěníMuži Křenovice122021-06-16 10:45:46
84RoštěníMuži Radíkov172021-06-16 10:44:29
85RoštěníMuži Velká (Hranice III)52021-06-16 10:44:03
86RoštěníMuži Odry32021-06-16 10:42:35
87RoštěníŽeny Lukov22021-06-16 10:41:45
88RoštěníMuži Mladcová152021-06-16 10:40:49
89RoštěníMuži Lukov142021-06-16 10:40:33
90RoštěníMuži Velký Ořechov82021-06-16 10:40:10
91RoštěníMuži Mysločovice22021-06-16 10:39:10
92RoštěníŽeny Loukov52021-06-16 10:38:21
93RoštěníŽeny Zahnašovice32021-06-16 10:38:00
94RoštěníŽeny Roštění12021-06-16 10:37:33
95RoštěníMuži Chvalnov92021-06-16 10:36:33
96RoštěníMuži Vrbka102021-06-16 10:35:29
97RoštěníMuži Podhradní Lhota132021-06-16 10:34:03
98ParšoviceMuži >35 let Valšovice (Hranice VI)32021-06-16 10:34:02
99ParšoviceMuži >35 let Paršovice12021-06-16 10:33:17
100ParšoviceŽeny Paršovice202021-06-16 10:32:37
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání