Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!! OP -
2 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
3 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
4 10. 08. 2020 2020/08/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
5 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
6 03. 08. 2020 2020/08/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
7 25. 07. 2020 2020/08/15 Svatoslav, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav TR -
8 29. 07. 2020 2020/08/14 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020 ZL -
9 01. 08. 2020 2020/08/14 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO BHL
10 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
11 04. 08. 2020 2020/08/14 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník VS -
12 08. 08. 2020 2020/08/14 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup PV -
13 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
14 09. 08. 2020 2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall OL -
15 15. 08. 2020 2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
16 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
17 03. 08. 2020 2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
18 27. 07. 2020 2020/08/16 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
19 02. 08. 2020 2020/08/16 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
20 08. 08. 2020 2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
21 24. 07. 2020 2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště BR -
22 01. 08. 2020 2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
23 08. 08. 2020 2020/08/22 Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou HB HBHL
24 08. 08. 2020 2020/08/22 Budilov, O pohár PT ŠHL
25 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
26 14. 08. 2020 2020/08/21 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku OL -
27 08. 08. 2020 2020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
28 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
29 05. 07. 2020 2020/07/05 Daměnice, BNL Daměnice BN BNL
30 01. 08. 2020 2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020 DO -
31 04. 08. 2020 2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
32 31. 07. 2020 2020/08/21 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B PR -
33 08. 08. 2020 2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města TR -
34 31. 07. 2020 2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B UH -
35 09. 08. 2020 2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B PV -
36 02. 08. 2020 2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B ZN -
37 22. 08. 2020 2020/08/22 ONL Haňovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
38 23. 07. 2020 2020/08/21 Třebelovice, Noční Třebelovice TR -
39 09. 08. 2020 2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL -
40 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
41 15. 08. 2020 2020/08/23 Čechtín, O pohár TR EXČR
42 01. 08. 2020 2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž OL -
43 30. 07. 2020 2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB -
44 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
45 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
46 24. 08. 2020 2020/08/28 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec LI -
47 15. 08. 2020 2020/08/29 Smilov, Smilov HB HBHL
48 20. 08. 2020 2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
49 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
50 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
51 17. 08. 2020 2020/08/28 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
52 22. 08. 2020 2020/08/22 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN BNL
53 22. 07. 2020 2020/08/28 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého JH -
54 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
55 23. 08. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout OL HE
56 01. 08. 2020 2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B OL -
57 12. 07. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž TR -
58 29. 07. 2020 2020/08/27 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda ZN -
59 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
60 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
61 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
62 08. 08. 2020 2020/08/29 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020 MB -
63 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
64 10. 08. 2020 2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh VS -
65 17. 08. 2020 2020/08/29 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
66 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
67 01. 08. 2020 2020/08/30 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
68 16. 07. 2020 2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž OP -
69 31. 07. 2020 2020/09/03 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov JH -
70 03. 08. 2020 2020/09/03 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B MB -
71 03. 08. 2020 2020/09/03 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti MB -
72 23. 05. 2020 2020/05/23 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR OLSY
73 23. 08. 2020 2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
74 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
75 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
76 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
77 27. 07. 2020 2020/09/04 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora TA -
78 30. 08. 2020 2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky OL HE
79 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
80 22. 08. 2020 2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020 PS -
81 02. 08. 2020 2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových KM -
82 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
83 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
84 30. 05. 2020 2020/05/30 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké. DO -
85 29. 08. 2020 2020/09/12 Herálec, Herálec HB HBHL
86 29. 08. 2020 2020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
87 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
88 22. 08. 2020 2020/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020 OL -
89 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
90 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
91 07. 09. 2020 2020/09/11 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
92 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
93 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
94 05. 09. 2020 2020/09/19 Srch, Srch _ PA HBHL
95 13. 09. 2020 2020/09/19 Stadion Lokomotiva Olomouc, HE Olomouc o pohár oshol kraje a Hejtmana kraje OL HE
96 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
97 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
98 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
99 30. 08. 2020 2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce DO -
100 11. 09. 2020 2020/09/18 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
101 19. 09. 2020 2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
102 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
103 27. 06. 2020 2020/06/27 Mračnice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké. DO -
104 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
105 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
106 12. 09. 2020 2020/09/26 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
107 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
108 20. 09. 2020 2020/09/26 Olešnice, HE Olešnice OL HE
109 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
110 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1TvarožnáŽeny Pustiměř122020-08-09 16:13:45
2TvarožnáŽeny Pustiměř52020-08-09 16:13:22
351.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Bratřejov192020-08-09 16:05:13
4Výletiště Zahrázovo, SazoviceMuži Zborovice202020-08-09 15:47:01
5PřílepyMuži Zborovice262020-08-09 15:43:05
6Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Haňovice192020-08-09 15:12:04
7KamennáŽeny Výčapy52020-08-09 15:10:17
8KamennáMuži Výčapy22020-08-09 15:08:22
9Rožnov pod Radhoštěmnerozlišeno Loučka22020-08-09 14:41:51
10Šaraticenerozlišeno Lanžhot82020-08-09 14:28:54
11Šaraticenerozlišeno Lanžhot32020-08-09 14:28:39
12OlšovecŽeny Milostovice202020-08-09 14:08:33
13OlšovecMuži Milostovice502020-08-09 14:06:55
14KamennáMuži Příložany212020-08-09 13:51:48
15Šaraticenerozlišeno Lesná62020-08-09 13:44:53
16TvarožnáŽeny Křenovice42020-08-09 13:40:56
17TvarožnáMuži Křenovice132020-08-09 13:40:38
18Světlá nad SázavouDorostenci Pohled52020-08-09 13:24:08
19Světlá nad SázavouŽeny Pohled22020-08-09 13:23:44
20Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Blatec212020-08-09 13:11:49
21Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Blatec172020-08-09 13:11:09
22Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Chválkovice132020-08-09 12:51:59
23PřílepyMuži Podhradní Lhota142020-08-09 12:50:53
24Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Prchalov182020-08-09 12:46:29
25Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Prchalov142020-08-09 12:46:16
26Šaraticenerozlišeno Grešlové Mýto42020-08-09 12:39:53
27Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Velká Bystřice202020-08-09 12:27:28
28Světlá nad SázavouDorostenci Herálec32020-08-09 12:23:16
29Světlá nad SázavouŽeny Herálec42020-08-09 12:22:59
30Rožnov pod Radhoštěmnerozlišeno Hostašovice142020-08-09 12:21:54
31KamennáMuži Heraltice82020-08-09 11:41:42
32PetroviceMuži Kouty12020-08-09 11:12:40
33Cizkrajov návesnerozlišeno Markvarec52020-08-09 10:45:37
3451.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Baška152020-08-09 10:45:02
35OlšovecMuži Kozmice492020-08-09 10:34:18
36RadonínMuži Panská Lhota162020-08-09 10:30:54
37Bolelouc u splavunerozlišeno Šaratice312020-08-09 09:36:03
38RadonínMuži Litovany202020-08-09 08:38:37
39Provodovicenerozlišeno Podhradní Lhota182020-08-09 08:14:37
40OlšovecMuži Bílý Potok482020-08-09 08:06:08
41SvrčovecSmíšenéSlavíkovice102020-08-09 07:45:53
42SvrčovecSmíšenéŠtěpánovice92020-08-09 07:45:31
43SvrčovecSmíšenéSvrčovec82020-08-09 07:45:20
44SvrčovecSmíšenéPoleň72020-08-09 07:45:07
45SvrčovecSmíšenéNeznašovy62020-08-09 07:44:55
46SvrčovecSmíšenéMalechov52020-08-09 07:44:42
47SvrčovecSmíšenéChudenín42020-08-09 07:44:25
48SvrčovecSmíšenéDrslavice32020-08-09 07:44:07
49SvrčovecSmíšenéDolany22020-08-09 07:43:52
50SvrčovecSmíšenéBorovy12020-08-09 07:43:43
51KamennáMuži Budíkovice42020-08-09 07:39:34
52Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Bílovice122020-08-09 07:19:04
53Hradec u Stodanerozlišeno Ves Touškov252020-08-08 23:33:27
54OlšovecŽeny Radíkov402020-08-08 22:45:44
55Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Olšany u Prostějova42020-08-08 22:31:57
56Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Ludéřov32020-08-08 21:59:06
57RadonínMuži Sokolí242020-08-08 21:30:36
5851.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Skalice182020-08-08 21:12:15
5951.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Skalice142020-08-08 21:11:31
60Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Dolní Libina92020-08-08 20:51:59
61OlšovecMuži Křenovice442020-08-08 20:38:16
62Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Čelechovice na Hané112020-08-08 20:21:52
63Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Bílovice82020-08-08 20:10:12
6451.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Bratřejov132020-08-08 20:07:10
65Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Pěnčín72020-08-08 20:04:13
66Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Pěnčín12020-08-08 20:03:48
67Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Vojnice152020-08-08 19:29:24
68PetroviceMuži Žirovnice322020-08-08 19:19:32
69Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Dětkovice62020-08-08 19:18:38
70Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Krasice222020-08-08 19:03:38
71Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Seloutky102020-08-08 19:03:11
72Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Krasice162020-08-08 19:03:03
73Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Vojnice52020-08-08 19:02:49
74PetroviceMuži Černín312020-08-08 19:01:03
75PetroviceMuži Horní Kamenice302020-08-08 19:00:34
76Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Radíkov22020-08-08 19:00:24
77RudiceŽeny Březina72020-08-08 18:57:09
78Třebelovicenerozlišeno Černín82020-08-08 18:54:54
79KamennáMuži Bransouze102020-08-08 18:25:08
80Žehrov - areál U rybníkaMladší žáci Žehrov12020-08-08 18:21:11
81Žehrov - areál U rybníkaStarší žáci Žehrov12020-08-08 18:20:41
82Vel. nad Veličkou - náměstíMuži Rohatec62020-08-08 17:54:13
83PřílepyMuži Chropyně252020-08-08 17:13:40
84Hovorany, hasičské hřištěMuži Rohatec132020-08-08 17:06:13
85Světlá nad SázavouMuži Milíčov72020-08-08 17:01:01
86Vel. nad Veličkou - náměstíMuži Prušánky102020-08-08 16:28:06
87Hovorany, hasičské hřištěMuži Prušánky122020-08-08 16:27:22
88Hřiště Vranovicenerozlišeno Sloup142020-08-08 15:42:37
89Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Stříbro12020-08-08 15:22:53
90Ctiboř, hřištěnerozlišeno Stříbro32020-08-08 15:22:04
91Ctiboř, hřištěnerozlišeno Stříbro12020-08-08 15:21:51
92Světlá nad SázavouMuži Petrovice12020-08-08 15:18:00
93DalešiceŽeny Pěnčín72020-08-08 14:24:50
94Vrbno pod Pradědem, 3BMuži Milostovice142020-08-08 14:02:25
95OlšovecŽeny Milotice nad Bečvou272020-08-08 13:45:00
96Světlá nad SázavouMuži Kámen62020-08-08 13:28:58
97Tlumačov - fotbalový areálnerozlišeno Oplot82020-08-08 13:25:07
98Hřiště KostelanyMuži Zborovice222020-08-08 11:11:42
99Vel. nad Veličkou - náměstíŽeny Hovorany52020-08-08 11:06:57
100Hřiště Vranovicenerozlišeno Oplot192020-08-08 09:59:03
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání