Horní Třešňovec 2018 - 3. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Horní Třešňovec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 02. 06. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 05. 2018 19:30
Konec rezervace: 01. 06. 2018 23:59
Začátek tipování:  02. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-tresnovec-9205.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOHonza Pajer
22Bystřec BUOHonza Pajer
33Letohrad - Kunčice DUOHonza Pajer
44Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
55Dolní Čermná UOHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Nekoř UOHonza Pajer
88Bystřec AUOHonza Pajer
99Králíky UOHonza Pajer
1010Roudnice HKHonza Pajer
1111Letohrad - Orlice BUOHonza Pajer
1212Zderaz ACRHonza Pajer
1313Bošín UOHonza Pajer
1414Trnov RKHonza Pajer
1515Lanšperk UOHonza Pajer
1616Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1717Dolní Čermná BUOHonza Pajer
1818Myštěves HKHonza Pajer
1919Dolní Dobrouč UOHonza Pajer
2020Bohuslavice NAHonza Pajer
2121Horní Čermná UOHonza Pajer
2222Velký Třebešov NAHonza Pajer
2323Česká Rybná UOLucie Raliková
2424Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Pajer
2525Záchlumí UOJan Divíšek
2626Bašnice JCHonza Pajer
2727Zderaz CCRJan Tměj
2828Pšánky HKHonza Pajer
2929Nepomuky UOLukáš Lešikar
3030Moravany PAHonza Pajer
3131Pšánky HKJakub Doskočil
3232Stéblová DPAHonza Pajer
3333Přívrat UOIvoš Vencl
3434Černovír Ústí nad Orlicí UOJakub Brodina
3535Lukavice UOJosef Lehký
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOHonza Pajer
22Dolní Přím HKHonza Pajer
33Letohrad - Červená UOHonza Pajer
44Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
55Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
66Myštěves HKHonza Pajer
77Lukavice UOHonza Pajer
88Dlouhá Ves RKHonza Pajer
99Česká Rybná UOLucie Raliková
1010Roudnice HKHonza Pajer
1111Letohrad - Kunčice AUOLadislav Štěpánek
1212Libuň JCHonza Pajer
1313Nekoř UOBarbora Schmidtová
1414Nepomuky UOHonza Pajer
1516Trnov RKHonza Pajer
1618Holice PAHonza Pajer


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice AUO16,5516,3016,552016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,5116,6016,602016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Myštěves HK16,0116,6316,632018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,3616,6416,642019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bašnice JC16,5316,6616,662019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,3116,6816,682018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zderaz ACR16,3616,6916,692019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dubenec TU--16,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dubenec TU16,7016,6016,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky HK16,3016,7016,702019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Jeleni UO16,7316,2316,732017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice BUO16,7416,2016,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO--16,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice BUO16,4816,7516,752017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice BUO16,8516,3416,852019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Trnov RK16,8116,8616,862017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Myštěves HK16,7516,8716,872017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Myštěves HK16,8916,7216,892019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pšánky HK16,8316,9616,962018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Jeleni UO16,2416,9716,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Jeleni UO--16,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC16,0417,0717,072018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bystřec AUO17,1616,9117,162016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bystřec AUO--17,182018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřec AUO17,1817,0617,182018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK17,0317,2217,222019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pšánky HK16,9017,2717,272016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velichovky NA17,3316,8917,332016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice DUO17,0517,3417,342019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Rohovládova Bělá PA17,4117,1317,412017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Orlice BUO16,8017,4917,492019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Černčice NA17,3117,6317,632019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pšánky HK17,2217,7117,712017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bystřec AUO17,7217,3617,722019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bystřec BUO17,4617,7417,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bystřec BUO--17,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Trnov RK17,7917,6617,792016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Moravany PA17,9818,0118,012017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Horní Třešňovec UO18,0117,7318,012019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Moravany PA17,1518,0318,032019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Zderaz ACR17,8218,0518,052018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Horní Čermná AUO18,0818,0118,082019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Letohrad - Kunčice BUO17,0118,1418,142016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Orlice BUO17,4318,1618,162018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Letohrad - Orlice BUO--18,162018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bašnice JC16,3318,2318,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lukavice UO--18,302018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Záchlumí UO18,3817,5218,382019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Moravany PA16,6018,3818,382018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Hrobice PA16,9418,4018,402016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Myštěves HK18,4317,3818,432016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Roudnice HK18,4318,5718,572016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Moravany PA18,5817,9818,582016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jeníkovice HK18,1218,9418,942016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Čermná UO--19,102018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bystřec BUO19,1418,8819,142016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Velký Třebešov NA17,7519,1719,172017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Roudnice HK18,5619,2419,242017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Zderaz ACR19,1319,2919,292017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hrobice PA18,0519,3419,342017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bošín UO--19,432018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nepomuky UO19,5719,2619,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dubenec TU19,5818,6519,582016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dolní Čermná UO--19,592018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lanšperk UO19,6019,6719,672018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Lanšperk UO--19,672018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nepomuky UO19,6819,0819,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Horní Třešňovec UO19,9019,0619,902018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Horní Třešňovec UO--19,902018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Králíky UO19,9819,3719,982019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Nepomuky UO19,9819,4519,982018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nepomuky UO--19,982018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Letohrad - Kunčice DUO19,5920,0020,002018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Letohrad - Kunčice DUO--20,002018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Lukavice UO20,0418,7520,042016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Letohrad - Orlice BUO18,0720,1020,102017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Králíky UO20,1320,0820,132018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Králíky UO--20,132018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Tuř JC20,6020,5720,602017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Záchlumí UO20,6319,7320,632018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Záchlumí UO--20,632018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Letohrad - Kunčice CUO20,7820,7520,782016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dolní Dobrouč UO--20,982018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Letohrad - Orlice AUO--21,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Velký Třebešov NA21,0420,5321,042016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Přívrat UO--21,102018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Letohrad - Jeleni UO17,0421,9921,992019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Pšánky HK--22,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Roudnice HK22,3522,3222,352018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nepomuky UO22,3719,6022,372019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Dlouhoňovice UO--22,572018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Nekoř UO--22,672018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Černovír UO--22,812018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Trnov RK--23,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Myštěves HK--24,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Letohrad - Kunčice BUO--25,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dubenec TU24,8825,1225,122019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bošín UO20,2525,5825,582016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Horní Třešňovec AUO25,9623,9925,962016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Mostek UO--26,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže