Nepomuky 2019 - 6. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Nepomuky
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 30. 06. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Veronika Borůvková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nepomuky-10536.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Babice TRPatrik Muller
22Frýdštejn JNPatrik Muller
33Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
44Černovír UOMatouš Zachař
55Černčice NAVeronika Borůvková
66Dubenec TUVeronika Borůvková
77Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
88Roudnice HKVeronika Borůvková
99Bystřec AUOVeronika Borůvková
1010Trnov RKVeronika Borůvková
1111Pšánky HKVeronika Borůvková
1212Myštěves HKVeronika Borůvková
1313Letohrad Kunčice BUOVeronika Borůvková
1414Zderaz ACRVeronika Borůvková
1515Letohrad Kunčice DUOVeronika Borůvková
1616Obrubce MBPepa Adam
1717Letohrad JeleniUOVeronika Borůvková
1818Bašnice JCVeronika Borůvková
1919Záchlumí UOVeronika Borůvková
2020Dubenec Deutschland , název týmu upřesníme na místě 😁TUMartínek z Dubence
2121Košťálov SMTomáš Tulach
2222Bošín UOFerda
2323Horní Třešňovec UOSDH HT
2424Dlouhoňovice UOMartin Hynek
2525Lanšperk UOpetr
2626Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč B UOAleš Hrdina
2727Přívrat UOIvoš Vencl
2828Nekoř UOOndrej Kavalek
2933Horní Čermná AUOPavel Suldovský
3040Nepomuky UOLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad Orlice UOVeronika Borůvková
22Myštěves  HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
44Nepomuky  UOVeronika Borůvková
55Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
66Trnov  RKVeronika Borůvková
77Mistrovice UORomana Dolečková
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Černovír UOMatouš Zachař
1010Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1111Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1212Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1313Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
1414Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
1515Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,3216,6316,632018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM--16,632018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myštěves HK--16,662018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB16,7216,9916,992017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Orlice UO--17,042018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO17,0516,5817,052017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Přím HK17,1716,6917,172017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrobice PA--17,222018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO--17,322016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Katusice MB--17,432018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Libuň JC--17,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK16,8917,4817,482017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK16,8917,4817,482017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Červená UO--17,522018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO17,1217,5717,572018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nepomuky UO--17,572018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myštěves HK17,6017,3517,602018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO--17,642014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Katusice MB17,7017,6717,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice UO--17,712014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nepomuky UO--17,742016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rokytno PA17,8917,8717,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytno PA17,8917,8717,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Přím HK--17,972018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolní Přím HK17,9717,9417,972018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Česká Rybná UO--18,112016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Třešňovec UO--18,282014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dlouhá Ves RK--18,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nepomuky UO--18,332014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Česká Rybná UO--18,342015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice BUO--18,432016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nepomuky UO--18,432015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lanšperk UO--18,442016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Červená UO18,1918,4518,452017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Letohrad - Červená UO18,1918,4518,452017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Horní Třešňovec UO--18,462014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Červená UO--18,462014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Letohrad - Červená UO--18,472015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Červená UO--18,502016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bystřec UO--18,612014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Červená UO17,7518,6518,652018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bystřec UO--18,672015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lukavice UO--18,832016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lanšperk UO--18,942014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Horní Třešňovec AUO--19,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Česká Rybná UO--19,092014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bystřec UO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Horní Třešňovec AUO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Roudnice HK17,9319,1119,112017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Holice PA19,1618,4119,162017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice BUO--19,162015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice AUO19,2218,4119,222018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Kunčice AUO--19,222018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Kunčice BUO19,2718,9719,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dolní Třešňovec UO--19,872015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Kunčice BUO--20,402018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Horní Třešňovec AUO20,6218,0420,622017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Horní Třešňovec UO20,6218,0420,622017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dlouhá Ves RK17,8420,9820,982017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dlouhá Ves RK17,8420,9820,982017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nekoř UO--21,212015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nekoř UO21,5419,9021,542017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhoňovice UO21,6520,0821,652018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nekoř UO--21,662016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hrobice PA17,5423,0023,002017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Hrobice PA17,5423,0023,002017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Horní Třešňovec UO--23,152018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Černovír UO22,1623,1923,192018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nekoř UO20,8123,7323,732018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Česká Rybná UO16,9524,3224,322017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Česká Rybná UO16,9524,3224,322017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Česká Rybná UO26,2125,9026,212018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Horní Čermná UO21,5526,5226,522017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Horní Čermná UO--26,962016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nepomuky UO26,9628,8828,882017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nepomuky UO26,9628,8828,882017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dlouhá Ves RK26,9329,3129,312018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nekoř UO--29,332014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Horní Třešňovec UO30,8130,2330,812018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Ústí nad Orlicí UO--34,132014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Lukavice UONPNPNP2018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Letohrad - Kunčice BUONPNPNP2018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2015/07/18 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2016/07/02 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2018/07/01 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/01 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, Nepomuky
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga