Nepomuky 2018 - 5. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Nepomuky
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 01. 07. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 06. 2018 19:30
Konec rezervace: 30. 06. 2018 23:59
Začátek tipování:  30. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nepomuky-9207.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec Bystřec, BUOLubomír Tomeš
22Lukavice UOJosef Lehký
33Nekoř UOOndrej Kavalek
44Lanšperk UOpetr
55Králíky UODaniel Brzák
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Záchlumí UOJan Divíšek
1515Bohuslavice SUHonza Pajer
1616Roudnice HKHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Pšánky HKHonza Pajer
2020Česká Rybná UOLucie Raliková
2121Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2222Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2323Moravany PAHonza Louža
2424Dolní Čermná UOMartin Prachař
2525Bošín UOFerda
2626Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2727Černovír UOMiroslav Franz
2828Dlouhoňovice UOMartin Hynek
2929Košťálov SMTomáš Tulach
3030Horní Čermná AUOPavel Suldovský
3131Přívrat UOIvoš Vencl
3250Nepomuky UOLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Česká Rybná UOLucie Raliková
1010Lukavice UOPetr Hlaváček
1111Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1212Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1313Letohrad - Kunčice AUOLadislav Štěpánek
1414Nekoř UOBarbora Schmidtová
1515Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1616Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1717Košťálov SMPavla Stehlikova
1818Černovír UOMiroslav Franz
1919Roudnice HKHonza Pajer


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC--16,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC15,8516,1616,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,1715,8616,172017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pšánky HK--16,532018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Orlice AUO--16,692016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO16,6616,8116,812017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO--16,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice BUO--16,912014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice CUO--16,932016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Orlice BUO--17,032018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice BUO--17,092018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice CUO--17,112014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Myštěves HK--17,112018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Myštěves HK17,1416,5717,142017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice JeleniUO17,1516,7717,152018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad JeleniUO--17,152018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Moravany PA--17,192018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bystřec AUO17,1916,7517,192017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice BUO--17,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Orlice BUO16,8017,2617,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Orlice UO--17,332014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC17,3617,2317,362018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JC--17,362018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myštěves HK16,3017,4117,412018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hrobice PA16,4817,4117,412017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bystřec AUO--17,432014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dubenec TU17,4416,5717,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dubenec TU--17,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Lukavice AUO--17,552014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad JeleniUO17,2317,5817,582017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Trnov RK--17,582018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Tatobity SM--17,612018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bašnice JC17,6817,3017,682017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice BUO15,9517,6917,692018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pšánky HK17,3417,7217,722017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Letohrad - Kunčice DUO17,5417,7217,722018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice DUO--17,722018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Trnov RK17,3217,7817,782017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mostek UO--17,902016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Lukavice AUO--17,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bystřec BUO--18,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bystřec BUO--18,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Záchlumí UO--18,102018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lukavice UO17,4318,1018,102017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mostek UO--18,122014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bystřec AUO--18,162016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Horní Čermná AUO--18,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bystřec AUO--18,262015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bystřec AUO--18,282018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bystřec AUO18,2818,1018,282018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bystřec BUO18,3317,5918,332017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bošín UO--18,432015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Dolní Čermná UO--18,442014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Horní Třešňovec AUO--18,452015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Třešňovec UO--18,472018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Horní Třešňovec UO18,4718,1118,472018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dolní Čermná UO--18,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Lanšperk UO18,1418,5618,562018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lanšperk UO--18,562018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lanšperk UO--18,612016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Letohrad - Orlice BUO--18,632015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lanšperk UO--18,722014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Horní Čermná AUO--18,822015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bystřec BUO--18,872016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Brandýs nad Orlicí UO--18,892014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Horní Čermná AUO--18,962014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Horní Třešňovec AUO--19,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Horní Třešňovec AUO--19,042016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Dolní Čermná UO--19,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bošín UO--19,102014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Letohrad - Kunčice DUO--19,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Přívrat UO--19,172016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Nepomuky UO--19,192015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lanšperk UO--19,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Dolní Dobrouč UO18,3219,2019,202017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Přívrat UO--19,292015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mostek UO--19,322015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Letohrad - Červená UO--19,352015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Bošín UO--19,362016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Brandýs nad Orlicí UO--19,362015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Nepomuky UO--19,512016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Horní Čermná BUO--19,582014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad - Orlice BUO--19,602016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lanšperk UO19,6519,5019,652017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bošín UO19,4019,7019,702018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Lukavice UO19,7419,0619,742018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Nekoř UO--19,822014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lukavice AUO--19,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Bystřec BUO--19,882018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bystřec BUO19,8819,0619,882018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lukavice BUO--19,942014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Nepomuky UO--19,962014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Horní Čermná UO19,8419,9819,982017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Letohrad - Červená UO--20,142014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Horní Třešňovec AUO20,2219,6320,222017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Záchlumí UO--20,302016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Králíky UO--20,362018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Nepomuky UO19,8020,3720,372017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Košťálov SM--20,492018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bohuslavice SU--20,642018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO--17,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nepomuky UO--17,742016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Česká Rybná UO--18,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--18,432016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lanšperk UO--18,442016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Červená UO--18,502016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lukavice UO--18,832016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Třešňovec AUO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bystřec UO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nekoř UO--21,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Čermná UO--26,962016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2015/07/18 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2016/07/02 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2018/07/01 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/01 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže