Písková Lhota v roce 2019

Rok:

    Muži  Ženy  Starší žáci Mladší žáci   Dorostenky  Dorostenci  Přípravka
ID FireSport:   120979
Okres:   Nymburk
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°07*59*N,15°03*41*E
PSČ:  290 01

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Bilá Adéla 2018/11/04 Praha FSCR 15,90 18 0
Bilá Adéla 2018/03/25 Jablonec FSCR 19,90 51 0
Bucek Jan 2018/11/04 Praha FSCR 24,29 181 0
Crkal Ondřej 2018/11/04 Praha FSCR 17,41 71 0
Crkal Ondřej 2018/03/17 Ostrava FSCR 17,79 32 0
Folbrechtová Tereza 2018/11/04 Praha FSCR 17,44 49 0
Javůrek Jan 2018/11/04 Praha FSCR 60,24 225 0
Kalferst Martin 2018/03/17 Ostrava FSCR 22,15 72 0
Kovanda Ondřej 2018/11/04 Praha FSCR 26,43 193 0
Martinová Barbora 2018/03/17 Ostrava FSCR 16,15 7 0
Martinová Barbora 2018/03/25 Jablonec FSCR 17,21 19 0
Martinová Barbora 2018/11/04 Praha FSCR 17,31 46 0
Meišner Jakub 2018/11/04 Praha FSCR 25,98 191 0
Nováková Marcela 2018/03/25 Jablonec FSCR 16,69 11 0
Nováková Marcela 2018/11/04 Praha FSCR 17,15 43 0
Nováková Marcela 2018/03/17 Ostrava FSCR 17,34 20 0
Pšeničková Anna 2018/11/04 Praha FSCR 19,06 84 0
Pšeničková Anna 2018/03/25 Jablonec FSCR 19,50 46 0
Pšeničková Marie 2018/11/04 Praha FSCR 17,63 57 0
Pšeničková Marie 2018/03/25 Jablonec FSCR 19,65 47 0
Rádl Josef 2018/11/04 Praha FSCR 20,08 133 0
Stýblo Radim 2018/11/04 Praha FSCR 16,03 33 0
Stýblo Radim 2018/03/17 Ostrava FSCR 16,45 15 0
Stýblo Radim 2018/03/25 Jablonec FSCR 17,39 30 0
Šafránková Andrea 2018/11/04 Praha FSCR 21,02 126 0
Šafránková Andrea 2018/03/25 Jablonec FSCR 24,57 80 0
Šafránková Tereza 2018/11/04 Praha FSCR 22,45 141 0
Šafránková Tereza 2018/03/25 Jablonec FSCR 28,29 101 0
Šteiglová Kristýna 2018/11/04 Praha FSCR 20,14 108 0
Urbanová Adina 2018/03/17 Ostrava FSCR 18,38 36 0
Urbanová Adina 2018/11/04 Praha FSCR 18,45 77 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


Fire Sport

Tým: Písková Lhota Bilá Adéla, nejlepěí čas: 15,90 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Bucek Jan, nejlepěí čas: 24,29 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Crkal Ondřej, nejlepěí čas: 17,41 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Folbrechtová Tereza, nejlepěí čas: 17,44 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Javůrek Jan, nejlepěí čas: 60,24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Kalferst Martin, nejlepěí čas: 22,15 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Kovanda Ondřej, nejlepěí čas: 26,43 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Martinová Barbora, nejlepěí čas: 16,15 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 3x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Meišner Jakub, nejlepěí čas: 25,98 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Nováková Marcela, nejlepěí čas: 16,69 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 3x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Pšeničková Anna, nejlepěí čas: 19,06 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Pšeničková Marie, nejlepěí čas: 17,63 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Rádl Josef, nejlepěí čas: 20,08 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Stýblo Radim, nejlepěí čas: 16,03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Šafránková Andrea, nejlepěí čas: 21,02 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Šafránková Tereza, nejlepěí čas: 22,45 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Šteiglová Kristýna, nejlepěí čas: 20,14 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Urbanová Adina, nejlepěí čas: 18,38 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2009/08/29 Písková Lhota, NB, Polabské stovkování
ČP
2010/08/28 Písková Lhota, NB, Polabské stovkování
ČP
2011/09/03 Písková Lhota, Polabské stovkování
ČP
2013/06/02 Písková Lhota, Polabské stovkování, 100 m
ČP
2014/08/31 Písková Lhota, Polabské stovkování, 100 m
ČP
2015/09/06 Písková Lhota, Polabské stovkování, 100 m
ČP
2016/09/11 Písková Lhota, Polabské stovkování
ČP
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018

      Komentáře