Záchlumí v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   190306
Okres:   Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Souřadnice:   50°05*43*N,16°22*36*E
PSČ:  561 86

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  MyštěvesHK17,2916,5817,292019/08/24
2.  RoudniceHK17,3017,1117,302019/07/05
3.  RoudniceHK17,3717,4117,412018/07/06
4.  MyštěvesHK17,2317,4817,482018/09/02
5.  Letohrad - OrliceUO17,5417,5217,542019/07/28
6.  ZáchlumíUO--17,832019/05/25
7.  PšánkyHK17,9217,1417,922019/08/25
8.  ZderazCR17,6718,0618,062018/06/17
9.  NepomukyUO--18,102018/07/01
10.  Letohrad - OrliceUO17,2518,1218,122018/07/28
11.  NepomukyUO--18,252019/06/30
12.  TrnovRK18,3317,6718,332019/06/08
13.  Horní TřešňovecUO18,3817,5218,382019/06/01
14.  VelichovkyNA17,3618,5018,502019/09/07
15.  DubenecTU18,5917,1618,592019/06/29
16.  LanškrounUO18,6518,4218,652018/09/01
17.  Velký TřebešovNA18,5618,6818,682018/05/20
18.  DubenecTU17,4218,8018,802018/07/15
19.  LanškrounUO18,1718,8518,852017/09/02
20.  PšánkyHK17,6818,9018,902018/09/08
21.  ZderazCR18,9618,4918,962019/06/15
22.  MoravanyPA19,1519,1819,182018/06/16
23.  Letohrad - KunčiceUO18,1819,2019,202018/07/29
24.  TrnovRK17,7619,4819,482018/07/05
25.  Brandýs nad OrlicíUO18,6419,6719,672018/08/25
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/08/24 Myštěves VČHL 17,29 12 9
2019/07/05 Roudnice VČHL 17,30 6 10
2019/07/28 Orlice VČHL 17,54 12 10
2019/09/08 Lanšperk VCU 17,55 9 7
2019/05/25 Záchlumí VCU 17,83 2 17
2019/08/25 Pšánky VČHL 17,92 12 10
2019/06/30 Nepomuky VČHL 18,25 17 1
2019/06/30 Nepomuky VCU 18,25 13 0
2019/06/08 Trnov VČHL 18,33 10 6
2019/06/01 Horní Třešňovec VČHL 18,38 15 2
2019/06/01 Horní Třešňovec VCU 18,38 11 0
2019/09/07 Velichovky VČHL 18,50 9 7
2019/06/29 Dubenec VČHL 18,59 13 6
2019/06/15 Zderaz EXČR 18,96 33 0
2019/09/07 Lanškroun VCU 19,88 5 11
2019/07/14 Olšovec EXČR 20,15 34 0
2019/05/18 Velký Třebešov VČHL 23,50 16 4
2019/06/01 Horní Třešňovec VCU 26,38 11 10
2019/06/22 Černovír VCU 27,69 7 9
2019/06/08 Mladkov VCU 28,04 2 17
2019/09/14 Nekoř VCU 28,10 9 7
2019/06/02 Bystřec VČHL 33,44 18 2
2019/06/02 Bystřec VCU 33,44 16 3
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - NP 110 0
2019/06/30 Nepomuky VCU NP 13 9
B 2019/05/25 Záchlumí VCU 21,91 11 5
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


17. místo VCU 201610. místo VCU 201713. místo VČHL 20186. místo VCU 201812. místo VČHL 20194. místo VCU 201920. místo VCU 2019

Extraliga ČR

Tým: Záchlumí , nejlepěí čas: 18,96 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Záchlumí , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Velká cena Ústeckoorlicka

Tým: Záchlumí , nejlepěí čas: 26,38 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 26 počet výsledků: 3x

Velká cena Ústeckoorlicka

Tým: Záchlumí , nejlepěí čas: 28,04 PS útok,nástřik 3xB široké, body: 17 počet výsledků: 1x

Velká cena Ústeckoorlicka

Tým: Záchlumí , nejlepěí čas: 17,83 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 40 počet výsledků: 4x

Velká cena Ústeckoorlicka

Tým: Záchlumí , nejlepěí čas: 17,55 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 7 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: Záchlumí , nejlepěí čas: 17,29 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 67 počet výsledků: 11x

Velká cena Ústeckoorlicka

Tým: Záchlumí B, nejlepěí čas: 21,91 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 5 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Záchlumí, O POHÁR STAROSTY OBCE ZÁCHLUMÍ
VCU
2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí
VCU
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/18 Velký Třebešov, 1. kolo VČHL 19
      VČHL
      2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí 1
      VCU
      2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí 3
      VCU
      2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL 28
      VČHL
      2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL 19
      VČHL
      2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL 19
      VČHL
      2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 48
      EXČR
      2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 34
      EXČR
      2019/06/22 Černovír, Černovír 6
      VCU
      2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 19
      VČHL
      2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL 19
      VČHL
      2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL 19
      VČHL
      2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 49
      EXČR
      2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 49
      EXČR
      2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 52
      EXČR
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 1
      EXČR
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 54
      EXČR
      2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí 9
      VCU
      2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun 1
      VCU
      2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun 9
      VCU
      2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL 19
      VČHL
      2019/09/14 Nekoř, Nekoř 11
      VCU
      2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 82
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře