Roudnice 2014 - 4. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 06. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Pajer

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Libuň JC 16,75 16,75 16,74
2.  Letohrad - Kunčice B UO 17,14 17,14 17,00
3.  Letohrad - Kunčice C UO 17,45 16,44 17,45
4.  Bašnice JC 17,77 17,51 17,77
4.  Letohrad - Orlice UO 17,77 17,77 17,68
6.  Tuř JC 17,80 17,21 17,80
7.  Velký Třebešov NA 17,86 17,86 17,48
8.  Bystřec A UO 18,14 17,33 18,14
9.  Podůlší Béčko JC 18,28 17,35 18,28
10.  Trnov RK 18,35 18,35 17,59
11.  Bříšťany JC 18,36 16,94 18,36
12.  Hrobice PA 18,49 18,49 18,21
13.  Pšánky A HK 18,65 17,05 18,65
14.  Havlovice TU 18,95 18,95 17,69
15.  Choltice PA 19,16 19,16 18,82
16.  Jeníkovice HK 19,56 18,74 19,56
17.  Pšánky B HK 20,55 18,14 20,55
18.  Strašov PA 22,42 22,42 19,48
19.  Roudnice HK 27,55 27,55 18,89
20.  Kopidlno JC NP NP NP
21.  Horní Radechová B NA NP 17,31 NP
22.  Čeperka N PA NP NP 17,66
23.  Jinolice Renmotor JC NP NP NP
24.  Myštěves HK NP 20,32 NP
25.  Čeperka P PA NP NP NP
26.  Bystřec B UO NP 18,42 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vitiněves JC 17,06 17,06 16,55
2.  Letohrad - Orlice UO 18,32 18,32 17,10
3.  Libuň JC 18,36 18,27 18,36
4.  Trnov RK 19,54 19,54 19,34
5.  Dolní Přím HK 19,87 19,82 19,87
6.  Jeníkovice HK 21,87 21,64 21,87
7.  Libňatov TU 25,12 22,65 25,12
8.  Roudnice HK NP 23,25 22,70
9.  Letohrad - Kunčice UO NP NP NP
10.  Myštěves HK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,0615,8616,062017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bašnice JC16,4216,3016,422017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,4016,5316,532015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,4016,6616,662016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jinolice RenmotorJC16,1016,6716,672015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Libuň JC16,7516,7416,752014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice CUO16,3416,7916,792015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC16,5816,8116,812013/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad JeleniUO16,8216,7916,822017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Myštěves HK16,4016,8316,832017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Libuň JC16,8716,9116,912015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice CUO16,9216,8816,922013/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hrobice PA16,7217,0117,012017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Myštěves HK16,6217,0617,062016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Horní Radechová BNA17,1016,8717,102013/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice BUO16,5517,1217,122013/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Obrubce MB17,1316,9617,132015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice BUO17,1417,0017,142014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Libuň JC16,5217,1617,162013/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bašnice JC16,1317,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bystřec AUO17,0517,2517,252013/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Střezetice HK17,2417,3017,302013/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bystřec AUO17,3716,9317,372015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bystřec AUO17,3717,3917,392016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnov RK17,4417,1017,442017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice CUO16,4417,4517,452014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rohovládova Bělá PA17,4716,8117,472017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Moravany PA17,5316,8017,532017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pšánky AHK17,2317,5417,542015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bystřec AUO17,5416,4417,542017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Letohrad - Orlice - Muži

17,77http://youtu.be/Rq0-GIs46hg Ondřej Matyáš

Libuň - Ženy

18,36http://youtu.be/vSgYX845fA0 Michaela Malá

Libuň - Ženy

18,36http://youtu.be/C9YSgwCoI0Y Michaela Malá

Jeníkovice - Ženy

21,87http://youtu.be/z2U1NpXJNQY Lucie Samková
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/05 Roudnice, 8. kolo VCHL
VČHL
2014/06/01 Roudnice, 4. kolo VČHL
VČHL
2015/09/12 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2016/07/03 Roudnice, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře