Rok:

Výsledky ročníku 2013 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ho
2
Le
3
Tr
4
Ve
5
By
6
Ro
7
My
8
Ha
9
Lh
10

11
1. Renmotor Jinolice 251 16,63JC
17,29
17,44
17,18
16,78
16,85
17,83
16,81
16,84
16,84
16,63
17,05
2. Libuň 204 16,95JC
17,68
18,58
17,61
16,95
17,33
17,28
17,16
17,09
17,05
17,27
17,06
3. Letohrad - Kunčice B 182 17,01UO
17,71
17,23
17,59
17,01
17,10
17,14
17,12
20,38
18,08
19,42
17,49
4. Pšánky A 180 16,56HK
17,22
17,70
17,62
19,79
17,41
16,56
18,49
17,06
33,95
16,80
17,04
5. Letohrad - Kunčice C 160 16,63UO
18,13
17,95
18,55
16,93
16,75
16,63
16,92
19,40
17,14
25,93
18,84
6. Podůlší Béčko 124 17,59JC
18,07
37,05
18,13
17,73
18,65
17,74
17,59
17,63
18,16
21,52
17,88
7. Pšánky B 117 17,28HK
17,89
19,10
18,04
18,10
19,38
17,28
20,07
17,91
18,37
18,90
17,83
8. Bašnice 105 17,19JC-
17,78
18,19
17,19
18,71
NP
18,10
17,73
-
18,80
17,39
-. Střezetice 105 17,30HK
17,70
17,99
19,52
NP
18,78
18,21
17,30
19,69
18,00
18,96
18,34
10. Bystřec A 101 17,25UO
17,85
18,10
17,88
23,22
18,05
17,90
17,25
NP
20,36
24,55
18,10
11. Letohrad - Orlice 89 17,17UO
17,76
18,23
19,51
21,43
NP
17,43
17,62
NP
17,43
NP
17,17
12. Horní Radechová B 88 17,10NA
19,03
NP
18,23
17,61
18,53
NP
17,10
23,42
NP
17,83
18,42
13. Trnov 83 17,40RK
19,22
19,13
19,66
18,88
-
19,12
17,99
-
17,40
18,05
17,52
14. Velký Třebešov 81 17,88NA
20,20
NP
18,89
17,88
17,96
18,41
NP
19,83
17,90
18,92
18,38
15. Bystřec B 62 17,98UO
18,58
-
19,07
18,69
18,68
NP
17,98
NP
NP
18,70
18,29
16. Roudnice 60 18,09HK
19,55
19,73
NP
18,40
18,76
19,57
NP
NP
20,17
18,49
18,09
17. Havlovice 50 18,16TU
18,86
23,02
19,13
NP
18,68
18,26
18,16
19,38
NP
NP
19,32
18. Velichovky 49 17,74NA
18,03
23,11
18,51
NP
NP
18,91
17,74
NP
--
17,96
19. Dolní Přím 44 17,70HK
18,80
NP
17,85
19,18
22,03
NP
NP
NP
--
17,70
20. Myštěves 37 18,08HK
19,83
18,08
20,86
20,35
-
25,18
NP
18,59
20,59
-
NP
21. Horní Radechová A 36 18,78NA
19,64
19,37
-
NP
19,05
18,78
-
19,52
21,01
NP
NP
22. Červený Kostelec 35 18,82NA
26,70
22,51
--
18,82
-
19,87
19,27
18,84
22,01
20,80
23. Semechnice A 19 17,99RK-
19,69
-
19,41
--
17,99
---
18,84
24. Čeperka N 15 18,37PA
18,37
19,62
----
24,79
NP
--
18,74
-. Hrobice 15 18,60PA-
20,39
--
18,60
-
18,63
NP
-
NP
-
26. Čeperka P 14 18,12PA-
18,12
19,78
---
18,88
----
27. Bošín 12 18,53UO
20,00
-
20,33
18,53
-
25,98
18,80
---
18,58
-. Lhota za Červeným Kostelcem 12 19,05NA
19,76
---
19,20
-
NP
-
NP
19,05
20,13
29. Tuř 10 17,85JC------
17,85
NP
--
NP
30. Jablonec nad Jizerou 9 18,00SM----------
18,00
31. Mostek 7 18,87UO-----
18,87
-----
32. Lestkov 6 18,18SM----
NP
-----
18,18
33. Smidary 5 19,42HK---
19,42
--
NP
NP
---
-. Lhota za Červeným Kostelcem B 5 22,55NA---------
22,55
-
35. Horní Třešňovec A 3 19,84UO-----
19,84
-----
36. Dolní Čermná 2 19,55UO--
19,55
--
20,21
-----
-. Dašice 2 25,99PA---------
25,99
-
38. Lukavice 1 20,27UO-----
20,27
-----
39. Rokytno 0 18,24PA
19,75
-------
18,24
-
18,35
-. Košťálov 0 18,49SM----------
18,49
-. Tatobity 0 18,59SM----------
18,59
-. Benešov u Semil 0 18,70SM----------
18,70
-. Hrobice Bigshock 0 18,99PA----------
18,99
-. Semechnice 0 19,98RK
19,98
----------
-. Semechnice B 0 20,83RK---
23,12
------
20,83
-. Choltice 0 21,03PA-------
21,03
---
-. Nepomuky 0 21,60UO-----
21,60
-----
-. Žernov 0 23,92NA--------
23,92
43,03
-
-. Kvasiny 0 24,88RK---
24,88
-------
-. Humburky B 0 25,00HK----------
25,00
-. Letohrad - Kunčice A 0 29,11UO-----
29,11
-----
-. Horní Čermná 0 38,86UO-----
38,86
-----
-. Mladějov 0 NPJC
NP
----------
-. Dlouhá Ves A 0 NPRK--
NP
--------
-. Lanšperk 0 NPUO--
NP
--
NP
-----
-. Rozběřice 0 NPHK------
NP
----
-. Vysokov 0 NPNA---------
NP
-
-. Humburky A 0 NPHK----------
NP
-. Letohrad - Jeleni 0 NPUO-----
NP
-----
-. Kosice 0 NPHK------
NP
----
-. Karlinky 0 NPLI----------
NP
-. Humburky 0 NPHK------
NP
-
NP
--
-. Letohrad - Červená 0 NPUO-----
NP
-----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ho
2
Le
3
Tr
4
Ve
5
By
6
Ro
7
My
8
Ha
9
Lh
10

11
1. Vitiněves 119 16,31JC
16,79
20,87
16,67
17,14
16,71
16,92
16,31
19,73
18,18
17,67
16,36
-. Letohrad - Orlice 119 16,79UO
16,91
17,81
19,89
17,00
16,79
18,72
18,41
18,58
16,83
17,48
16,90
3. Letohrad - Kunčice 68 17,09UO
18,61
-
21,52
17,30
17,09
17,87
18,09
32,61
17,92
NP
19,09
4. Myštěves 67 17,60HK
19,18
20,02
38,53
18,30
18,14
18,27
38,10
19,66
18,31
17,60
19,12
5. Libňatov 56 17,37TU
19,49
23,87
NP
17,37
17,86
NP
20,55
18,99
18,80
18,73
18,81
-. Dolní Přím 56 17,98HK
25,00
20,26
21,02
19,74
18,64
17,98
NP
19,80
19,77
18,43
18,85
7. Libuň 35 17,16JC----
18,83
19,35
20,69
20,20
17,16
-
17,27
8. Česká Rybná 22 17,68UO--
19,57
--
17,68
-----
-. Trnov 22 18,21RK
20,78
21,74
-
18,21
-
21,25
---
22,55
20,36
10. Letohrad - Červená 10 18,62UO-----
18,73
----
18,62
11. Kunětice 9 18,28PA------
18,28
---
18,94
12. Rohovládova Bělá 8 20,86PA-
23,65
----
20,86
NP
--
NP
13. Benešov u Semil 7 17,45SM----------
17,45
14. Lodín 6 19,23HK----
19,23
-
20,54
---
19,55
15. Roudnice 5 18,67HK-
NP
-
18,67
--
32,57
----
16. Vršovka 4 34,62NA---------
34,62
-
17. Lhota za Červeným Kostelcem 3 49,08NA---------
49,08
-
18. Jeníkovice 2 19,50HK------
24,22
---
19,50
19. Nepomuky 1 21,15UO-----
21,15
-----
20. Jablonec nad Jizerou 0 17,00SM----------
17,00
-. Lanšperk 0 19,16UO-----
19,16
-----
-. Dolní Třešňovec 0 22,22UO-----
22,22
-----
-. Kvasiny 0 22,72RK---
22,72
-------
-. Horní Třešňovec 0 25,04UO-----
25,04
-----
-. Letohrad - Jeleni 0 NPUO-----
NP
-----
-. Krásná Ves 0 NPMB-------
NP
---
-. Vysokov 0 NPNA---------
NP
-


Celkem se účastnilo:  90 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: