Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ho
2
Tr
3
Ro
4
Ba
5
My
6
Le
7
Ve
8
By
9
Le
10
Ha
11

12
1. Letohrad - Kunčice B 210 16,72UO
17,70
23,98
17,31
17,14
17,59
16,77
16,84
17,08
16,72
17,19
16,95
17,40
2. Letohrad - Kunčice C 205 16,42UO
17,66
18,29
17,52
17,45
16,99
23,76
17,59
16,90
16,51
16,42
17,37
17,57
3. Renmotor Jinolice 199 16,02JC
18,37
17,27
16,20
NP
NP
19,55
16,37
17,25
16,12
16,02
17,23
16,54
4. Libuň 172 16,75JC
17,56
19,26
17,10
16,75
17,54
NP
17,83
18,32
16,77
17,78
18,62
16,92
5. Bříšťany 170 16,98JC
23,64
17,63
17,38
18,36
17,21
17,17
17,46
18,72
17,03
17,14
16,98
17,72
6. Trnov 153 16,83RK
NP
19,46
16,96
18,35
17,38
17,36
17,49
17,39
17,29
16,83
18,91
17,86
7. Pšánky A 143 16,81HK
17,58
19,88
17,45
18,65
17,91
17,37
16,81
17,66
16,99
20,15
NP
17,29
8. Letohrad - Orlice 135 16,79UO-
18,78
18,09
17,77
--
17,50
17,65
16,83
17,05
16,79
17,34
9. Pšánky B 129 16,72HK
18,19
18,70
17,76
20,55
17,98
18,14
17,62
17,64
16,72
18,45
18,13
17,77
10. Bystřec A 123 17,24UO
17,81
17,60
17,53
18,14
18,02
17,24
24,67
NP
18,74
17,30
17,45
18,37
11. Bašnice 109 16,70JC
17,97
NP
17,49
17,77
NP
17,78
---
17,29
17,07
16,70
12. Velký Třebešov 103 17,47NA
18,65
18,48
17,55
17,86
17,47
18,18
NP
20,98
17,53
18,30
18,47
19,66
13. Tuř 93 16,88JC
17,87
17,16
17,79
17,80
-
18,55
---
18,51
16,88
18,64
14. Horní Radechová B 83 17,03NA
19,10
NP
17,39
NP
17,72
17,03
NP
18,88
17,16
18,09
NP
19,81
15. Myštěves 82 17,69HK
17,92
19,24
20,38
NP
20,05
NP
19,98
18,46
NP
17,73
18,29
17,69
16. Čeperka N 81 17,30PA
18,52
NP
26,16
NP
-
17,91
17,97
17,90
18,31
19,53
17,75
17,30
17. Havlovice 73 18,07TU
18,87
19,27
19,32
18,95
18,93
18,74
18,65
19,20
19,09
18,07
21,11
18,28
18. Podůlší Béčko 58 17,00JC
20,66
NP
17,89
18,28
17,98
NP
-
19,65
18,12
18,04
18,70
17,00
19. Bystřec B 48 17,43UO-
19,27
24,26
NP
--
19,18
-
17,96
17,43
-
17,71
20. Roudnice 44 18,43HK
19,76
18,64
27,69
27,55
21,93
18,43
37,35
NP
19,42
19,66
19,37
19,74
21. Červený Kostelec 24 17,80NA
19,25
20,57
17,80
-----
38,56
18,38
31,22
18,05
22. Bezděkov pod Třemšínem 18 17,11PB-----------
17,11
23. Brandýs nad Orlicí 14 17,82UO--------
18,35
17,82
--
-. Hrobice 14 18,49PA
19,75
--
18,49
-------
22,90
-. Horní Radechová A 14 18,59NA
20,10
18,59
----------
26. Únětice 13 17,48PJ--
17,48
---------
27. Mostek 11 17,70UO--------
NP
17,70
--
28. Horní Třešňovec A 10 17,97UO--------
19,08
17,97
--
29. Kopidlno 6 17,00JC
NP
--
NP
-
21,30
-
20,78
---
17,00
-. Choltice 6 19,16PA---
19,16
--------
31. Chrášťany 5 18,16LT--
19,74
--------
18,16
-. Lukavice A 5 18,40UO--------
18,40
25,58
--
-. Jeníkovice 5 19,51HK--
19,51
19,56
--------
34. Velichovky 4 21,10NA-------
21,10
----
35. Rokytno 3 18,30PA
21,21
---------
19,72
18,30
-. Strašov 3 19,86PA
19,86
--
22,42
--------
37. Semechnice A 1 19,64RK--
19,64
---------
38. Rohovládova Bělá 0 18,56PA-----
18,56
------
-. Karlinky 0 18,65LI-----------
18,65
-. Semechnice 0 18,69RK-----------
18,69
-. Bošín 0 18,75UO------
20,87
-
19,60
18,75
--
-. Dolní Čermná 0 18,78UO--------
21,48
18,78
--
-. Horní Čermná A 0 18,88UO--------
21,95
18,88
--
-. Moravany 0 18,94PA-----------
18,94
-. Lestkov 0 19,11SM----------
19,11
NP
-. Nekoř 0 19,54UO--------
19,54
---
-. Srch 0 19,57PA-----------
19,57
-. Podůlší 0 19,68JC-----------
19,68
-. Letohrad - Červená B 0 19,72UO------
21,02
-
29,43
19,72
--
-. Lanšperk 0 19,74UO--------
32,39
19,74
--
-. Dubenec 0 19,85TU-----------
19,85
-. Benešov u Semil 0 20,41SM-
20,41
----------
-. Nepomuky 0 20,66UO--------
33,43
20,66
-
23,19
-. Přívrat 0 21,10UO------
24,56
--
21,10
--
-. Záchlumí 0 21,94UO---------
21,94
--
-. Dašice 0 23,25PA---------
23,25
--
-. Jeřmanice 0 27,78LI-----------
27,78
-. Ústí nad Orlicí 0 27,79UO---------
27,79
--
-. Jizbice 0 35,81NA
35,81
-----------
-. Lukavice B 0 42,11UO---------
42,11
--
-. Tatobity 0 NPSM-----------
NP
-. Košťálov 0 NPSM-----------
NP
-. Čeperka P 0 NPPA---
NP
--------
-. Bystré 0 NPRK--
NP
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ho
2
Tr
3
Ro
4
Ba
5
My
6
Le
7
Ve
8
By
9
Le
10
Ha
11

12
1. Vitiněves 129 15,86JC
24,84
20,21
19,23
17,06
17,25
16,28
16,52
16,67
16,55
15,86
17,61
16,90
2. Letohrad - Orlice 108 17,01UO
18,55
18,61
17,65
18,32
17,71
17,21
17,63
22,23
17,36
17,01
17,81
17,18
3. Myštěves 85 16,87HK
20,51
18,62
17,99
NP
17,31
18,60
17,78
17,56
28,63
17,41
16,87
16,99
-. Libuň 85 17,15JC
17,92
18,54
18,35
18,36
18,49
18,03
18,64
17,96
18,77
18,18
23,90
17,15
5. Letohrad - Kunčice 77 17,12UO
18,63
20,32
18,35
NP
17,43
20,19
17,20
18,08
17,12
17,64
18,20
17,59
6. Libňatov 55 17,54TU
18,92
18,56
32,24
25,12
19,32
19,54
18,58
17,54
17,72
22,21
36,96
18,11
7. Dolní Přím 50 17,67HK
18,86
24,91
NP
19,87
21,54
17,96
18,20
18,13
18,95
17,67
18,26
19,31
8. Česká Rybná 26 16,66UO------
17,82
-
16,66
17,27
--
9. Trnov 24 19,54RK
20,21
25,07
20,51
19,54
19,61
19,73
------
10. Jeníkovice 22 19,04HK
20,01
-
19,80
21,87
19,75
19,04
20,61
--
23,91
--
11. Roudnice 12 20,02HK--
33,82
NP
NP
20,84
21,71
21,89
20,02
20,25
20,70
21,92
12. Letohrad - Červená 11 17,57UO------
19,12
-
17,57
18,04
-
19,97
13. Nepomuky 7 18,43UO--------
18,43
18,82
-
18,75
14. Chrášťany 6 17,19LT-----------
17,19
-. Sychrov 6 18,45MB----
18,45
-------
16. Jablonec nad Jizerou 5 17,27SM-----------
17,27
17. Dolní Třešňovec 2 18,76UO--------
19,01
18,76
--
-. Krásná Ves 2 19,03MB------
19,03
-----
19. Bystřec 1 19,00UO--------
19,00
20,43
--
-. Jeřmanice 1 19,13LI-----------
19,13
-. Velký Třebešov 1 26,66NA
26,66
-----------
22. Rohovládova Bělá 0 19,43PA-----
31,23
-----
19,43
-. Benešov u Semil 0 19,55SM-----------
19,55
-. Košťálov 0 19,60SM-----------
19,60
-. Dlouhá Ves 0 19,90RK-----------
19,90
-. Lanšperk 0 20,25UO--------
20,65
20,25
--
-. Nekoř 0 20,91UO--------
35,54
20,91
--
-. Karlinky 0 23,07LI-----------
23,07
-. Slatiny 0 25,37JC-----------
25,37
-. Horní Třešňovec A 0 31,29UO--------
45,71
31,29
--
-. Jamné nad Orlicí 0 57,90UO--------
57,90
---
-. Dubenec 0 NPTU-----------
NP


Celkem se účastnilo:  96 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: