Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Tr
2
By
3
My
4
Le
5
Le
6
Ha
7
Ro
8

9
Ve
10
1. Letohrad - Orlice 135 16,43UO
18,32
17,00
17,10
18,03
16,43
17,93
17,18
16,53
17,25
17,12
2. Renmotor Jinolice 120 16,40JC
17,52
16,40
19,03
16,67
16,57
16,48
NP
16,67
18,81
16,80
3. Letohrad - Kunčice C 100 16,69UO
16,98
16,69
NP
17,04
17,59
19,08
17,12
16,79
17,83
18,55
4. Pšánky A 95 17,09HK
21,51
17,34
17,20
17,80
17,09
17,30
17,59
17,54
17,31
17,69
5. Libuň 93 16,51JC
NP
17,12
17,42
16,51
17,10
NP
19,80
16,91
16,58
18,01
6. Kosmonosy 83 17,11MB
17,40
17,15
17,11
NP
18,20
17,53
17,56
17,89
18,17
18,08
7. Myštěves 74 16,66HK
NP
-
20,17
NP
17,52
17,32
16,83
18,90
16,82
16,66
8. Letohrad - Kunčice B 67 17,09UO
18,83
17,19
17,09
19,19
17,43
18,83
17,29
18,19
20,71
17,80
-. Bystřec A 67 17,22UO
18,41
17,58
17,92
17,41
18,81
17,93
18,01
17,37
18,63
17,22
10. Obrubce 63 17,13MB
17,73
NP
19,87
18,35
17,74
17,54
17,50
17,13
17,87
18,25
11. Bašnice 44 16,48JC
21,81
17,95
17,31
17,43
NP
16,48
----
12. Bezděkov pod Třemšínem 40 16,20PB----
16,34
----
16,20
13. Hrobice 37 17,93PA
18,07
17,99
19,65
17,97
18,85
19,56
22,70
18,14
18,63
17,93
14. Velký Třebešov 31 17,41NA
NP
NP
17,41
NP
--
NP
NP
17,62
17,61
15. Trnov 30 17,06RK
18,76
17,42
18,47
20,51
17,84
17,06
-
NP
20,11
-
16. Horní Radechová B 23 17,31NA
22,78
17,31
18,83
18,74
18,67
17,91
-
18,36
19,07
NP
17. Lukavice A 17 17,26UO--
17,60
-
17,26
-----
18. Roudnice 14 18,16HK
19,51
19,14
18,16
NP
NP
18,33
18,97
DSQ
21,17
18,24
19. Bystřec B 13 17,61UO
18,44
17,99
NP
-
17,61
18,38
----
20. Čeperka N 12 17,54PA-
17,54
-
18,34
19,91
18,02
17,75
18,00
28,45
-
21. Tuř 11 17,30JC
18,95
17,30
----
18,09
---
-. Červený Kostelec 11 18,08NA
20,85
-----
19,54
19,86
18,08
-
23. Bříšťany 10 18,16JC
18,16
20,97
NP
NP
------
24. Velichovky 9 17,76NA----
17,76
18,31
17,94
-
NP
NP
25. Starý Lískovec Sport 8 17,18BM---
17,18
17,27
-----
26. Havlovice 6 18,24TU
19,90
18,80
18,96
-
18,63
18,24
18,99
27,44
18,99
NP
-. Prosetín ČHJ 6 18,57CR
18,57
---------
28. Rohovládova Bělá 5 18,38PA
18,73
--
25,01
----
18,38
-
-. Bošín 5 18,46UO-
20,87
18,46
--
20,07
----
-. Srch 5 18,47PA--
NP
-----
18,47
18,63
31. Horní Čermná A 4 18,05UO--
19,03
-
19,91
18,05
----
-. Moravany 4 18,31PA--
43,41
----
19,13
-
18,31
-. Benešov u Semil 4 18,60SM---
NP
----
18,60
-
34. Lanšperk 3 18,46UO--
18,53
--
18,46
----
-. Jeníkovice 3 18,86HK
19,36
-
NP
18,86
-
18,92
----
36. Mostek 2 18,27UO--
19,04
--
18,27
----
37. Brandýs nad Orlicí 1 18,69UO--
18,79
--
18,69
----
38. Chrášťany 0 17,19LT---
21,77
17,19
-----
-. Choltice 0 18,16PA--
18,76
18,16
NP
NP
----
-. Dolní Čermná 0 18,84UO--
19,14
-
19,71
18,84
----
-. Štrbice 0 19,01TP--------
19,01
-
-. Horní Třešňovec A 0 19,24UO--
19,42
--
19,24
----
-. Přívrat 0 19,33UO-----
19,33
----
-. Choustníkovo Hradiště 0 19,37TU
21,89
--
20,74
20,32
21,74
--
20,32
19,37
-. Nepomuky 0 19,80UO
21,19
-
26,28
20,96
19,80
19,93
----
-. Semechnice 0 19,81RK-
19,81
19,93
-------
-. Dubenec 0 19,83TU---------
19,83
-. Rokytno 0 19,95PA
NP
--
19,95
------
-. Košťálov 0 20,05SM--------
20,05
-
-. Slepotice 0 20,20PA-----
20,20
----
-. Letohrad - Orlice B 0 20,51UO--
NP
-
28,91
20,51
----
-. Dolní Dobrouč 0 20,95UO--
20,95
--
21,34
----
-. Nahořany 0 21,81NA
21,81
---------
-. Petrovice 0 21,84TR---
21,84
------
-. Česká Třebová 0 22,29UO-----
22,29
----
-. Letohrad - Červená B 0 22,46UO--
NP
--
22,46
----
-. Záchlumí 0 23,60UO-----
23,60
----
-. Jeřmanice 0 25,14LI---------
25,14
-. Urbanice G 0 28,60HK-------
28,60
-
NP
-. Lukavice B 0 31,98UO--
31,98
--
NP
----
-. Černovír B 0 65,37UO-----
65,37
----
-. Oponešice 0 NPTR---
NP
------
-. Karlinky 0 NPLI--------
NP
-
-. Horní Radechová 0 NPNA------
NP
---
-. Čeperka 0 NPPA
NP
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Tr
2
By
3
My
4
Le
5
Le
6
Ha
7
Ro
8

9
Ve
10
1. Vitiněves 76 16,34JC
18,21
17,03
17,78
17,35
17,01
16,92
16,97
16,34
16,85
17,16
2. Letohrad - Orlice 57 16,37UO
17,02
16,81
20,11
17,83
-
16,37
16,97
17,85
17,71
18,12
3. Chrášťany 36 16,10LT---
17,42
16,35
16,10
--
17,46
-
4. Letohrad - Kunčice 35 16,53UO
18,07
17,54
17,48
19,81
18,49
16,53
NP
17,70
21,12
17,51
5. Myštěves 31 16,85HK
17,77
16,89
21,90
18,51
17,48
17,08
17,94
16,85
18,73
23,27
6. Libuň 28 17,08JC
17,23
20,08
26,34
17,81
17,08
17,20
18,11
21,60
18,04
19,53
7. Krásná Ves 17 17,54MB--
17,97
17,80
17,54
---
18,01
-
8. Libňatov 16 17,23TU
17,47
17,23
25,40
19,84
-
17,68
18,48
37,48
18,73
18,79
9. Dolní Přím 13 17,68HK
17,68
18,17
20,69
18,03
-
18,31
18,75
NP
19,73
18,17
10. Roudnice 8 18,62HK
22,40
19,56
20,00
NP
-
19,17
19,73
19,25
21,53
18,62
11. Česká Rybná 6 17,81UO--
17,81
--
18,01
----
12. Jablonec nad Jizerou 5 16,60SM
19,98
NP
-
18,40
18,16
16,60
----
13. Dolní Třešňovec 3 18,47UO--
18,47
--
19,23
----
14. Letohrad - Červená 2 17,95UO--
18,99
--
17,95
----
-. Benešov u Semil 2 17,99SM---
17,99
----
NP
-
16. Rokytno 1 19,20PA---
NP
-----
19,20
-. Horní Třešňovec A 1 19,51UO--
19,51
--
19,96
----
18. Nepomuky 0 17,70UO
19,20
-
19,79
19,46
19,19
17,70
--
20,50
-
-. Rohovládova Bělá 0 17,90PA----
17,90
-----
-. Košťálov 0 18,67SM--------
18,67
-
-. Letohrad - Kunčice B 0 18,80UO-----
18,80
----
-. Lanšperk 0 18,94UO--
20,40
--
18,94
----
-. Dlouhá Ves 0 19,16RK-
21,75
--
19,16
25,41
--
20,13
-
-. Trnov 0 19,63RK-
19,63
--------
-. Bystřec 0 19,89UO--
19,91
--
19,89
----
-. Karlinky 0 20,61LI--------
20,61
-
-. Obrubce 0 22,41MB---------
22,41
-. Nekoř 0 23,02UO--
23,02
--
48,91
----
-. Sychotín 0 27,06BK---
27,06
------
-. Malá Skála B 0 32,27JN---
32,27
------
-. Velký Třebešov 0 NPNA
NP
---------


Celkem se účastnilo:  96 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: