Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Ho
3
By
4
Ro
5
Tr
6
Le
7
Le
8

9
Ve
10
1. Renmotor Jinolice 170 15,84JC
16,52
16,74
16,60
16,66
16,66
15,84
16,91
NP
15,88
16,52
2. Letohrad - Orlice A 117 16,23UO
16,82
16,99
16,55
16,92
17,68
16,23
NP
DSQ
17,85
16,73
3. Bašnice 101 16,31JC
NP
NP
18,23
17,81
17,23
16,61
16,62
17,44
16,31
16,76
4. Pšánky 95 16,90HK
18,86
17,45
17,27
17,14
17,86
18,45
16,90
16,99
16,96
16,96
5. Letohrad - Kunčice C 92 16,48UO
17,23
17,22
20,78
17,34
19,70
16,57
16,48
17,44
16,81
18,71
6. Bystřec A 91 16,71UO
16,71
18,01
17,16
18,49
17,39
17,29
17,09
18,20
18,08
17,21
7. Trnov 78 17,04RK
17,56
17,61
17,79
17,80
17,98
17,04
17,39
17,72
18,81
17,19
8. Myštěves 75 16,80HK
17,77
17,58
18,43
20,15
17,06
17,62
18,09
16,81
19,97
16,80
9. Letohrad - Kunčice B 64 17,02UO
17,40
18,23
18,14
17,02
19,03
17,34
17,35
NP
17,37
-
10. Hrobice 51 16,93PA
17,22
24,76
18,40
30,64
18,03
NP
19,28
17,46
16,93
17,39
11. Chrášťany 33 16,42LT------
NP
16,58
16,42
-
12. Čeperka N 29 16,85PA
16,85
---
NP
17,24
17,59
NP
--
13. Červený Kostelec 28 17,26NA
17,26
18,45
------
17,53
17,54
14. Bystřec B 25 17,53UO--
19,14
17,69
18,29
17,53
18,87
18,49
--
15. Roudnice 22 17,99HK
NP
NP
18,57
18,88
18,25
18,71
17,99
-
18,23
18,09
16. Velký Třebešov 20 17,29NA
NP
20,00
21,04
NP
18,48
17,29
DSQ
NP
18,27
17,61
-. Velichovky 20 17,33NA
NP
19,48
17,33
NP
19,05
NP
NP
18,61
NP
18,25
18. Rohovládova Bělá 18 17,11PA
19,16
18,19
----
17,11
NP
NP
NP
-. Moravany 18 17,65PA
22,20
18,55
18,58
NP
NP
23,76
17,65
18,32
NP
22,34
20. Bezděkov pod Třemšínem 17 16,76PB
NP
--
16,76
------
21. Prchalov 15 16,33NJ--------
16,33
-
-. Dubenec 15 17,87TU
NP
18,77
19,58
18,92
20,21
18,14
18,42
19,34
17,87
18,65
23. Trnava 13 16,92TR-------
16,92
--
24. Letohrad - Orlice B 9 17,64UO
17,64
-
NP
36,40
-
19,74
18,00
NP
18,49
-
25. Slepotice 8 17,81PA
18,56
--
17,81
---
18,66
--
26. Pšánky B 7 17,38HK--------
17,38
-
27. Košťálov 6 17,50SM-----
17,50
--
18,06
-
28. Dobšín 5 17,94MB---------
17,94
29. Lukavice 4 18,41UO--
20,04
18,41
------
-. Choltice A 4 18,55PA
18,55
---------
31. Rokytno 3 17,88PA
19,15
-------
17,88
NP
-. Jeníkovice 3 18,90HK
20,73
21,75
18,94
19,53
NP
19,03
18,90
22,68
19,03
19,34
-. Choustníkovo Hradiště 3 18,92TU
19,81
19,38
26,91
21,17
30,08
24,80
-
18,92
19,59
19,73
34. Kamenice 2 17,95MB--------
17,95
-
-. Urbanice G 2 19,12HK----
19,23
-
21,60
NP
22,42
19,12
-. Bošín 2 19,39UO-
19,39
25,58
19,62
------
37. Podůlší Béčko 1 18,00JC--------
18,00
-
38. Oponešice 0 16,86TR------
17,31
16,86
--
-. Dolní Čermná 0 17,32UO-------
17,32
--
-. Hrabišín 0 17,98SU---
17,98
------
-. Tuř 0 17,99JC-----
17,99
----
-. Semechnice 0 18,57RK-----
18,57
----
-. Karlinky 0 18,69LI--------
18,69
-
-. Srch 0 18,75PA
18,75
---
NP
NP
--
19,98
18,82
-. Letohrad - Kunčice D 0 18,93UO-----
18,93
19,51
-
19,14
-
-. Čeperka 0 19,10PA---
NP
----
19,10
-
-. Rohovládová Bělá 0 19,15PA--
NP
19,15
27,74
-----
-. Nepomuky 0 19,68UO-
NP
19,68
27,91
------
-. Svinčany 0 19,74PA
19,74
---------
-. Lodín 0 19,84HK--------
19,84
-
-. Třebihošť 0 19,85TU---------
19,85
-. - Horní Měcholupy 0 23,82-----------
-. - Zella 0 24,85-----------
-. Horní Třešňovec A 0 25,96UO--
25,96
---
NP
---
-. Horní Třešňovec 0 26,72UO---
26,72
------
-. Choltice Dorci 0 36,49PA
36,49
---------
-. Olešná 0 NPHB------
NP
---
-. Obrubce 0 NPMB-------
NP
--
-. Babice 0 NPVS-------
NP
--

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Ho
3
By
4
Ro
5
Tr
6
Le
7
Le
8

9
Ve
10
1. Myštěves 68 16,19HK
16,27
18,93
16,45
17,07
16,58
NP
34,64
16,38
16,19
16,78
2. Letohrad - Orlice 60 16,03UO
16,03
16,89
16,50
27,24
16,10
17,19
17,53
17,31
16,39
17,44
3. Rokytno 37 16,38PA
19,35
24,83
17,16
17,68
17,07
16,38
20,89
17,42
16,78
17,58
4. Libuň 34 16,45JC
16,45
18,12
18,20
19,67
19,44
18,68
17,48
17,10
16,95
17,19
5. Chrášťany 28 16,27LT------
16,68
16,33
16,27
-
6. Vitiněves 25 16,53JC
19,94
23,89
17,49
23,49
19,47
16,64
NP
17,91
16,53
17,09
7. Nepomuky 22 17,09UO
17,35
17,43
21,98
21,55
20,67
21,80
17,16
17,91
17,09
17,48
8. Dolní Přím 19 17,66HK
18,42
18,97
17,66
18,21
17,86
26,95
19,55
17,68
NP
NP
9. Roudnice 11 17,74HK
18,72
20,35
18,21
19,94
19,98
17,74
NP
18,77
18,25
17,80
10. Radíkov 8 16,73PR------
16,73
18,99
--
11. Košťálov 7 16,64SM-----
17,54
--
16,64
-
12. Letohrad - Červená 6 17,75UO--
20,24
18,04
-
19,10
19,88
-
17,75
-
-. Libňatov 6 17,80TU
19,00
22,12
--
17,93
17,80
23,78
20,46
--
14. Dlouhá Ves 5 18,33RK-
21,04
21,97
22,59
18,65
18,36
18,44
19,21
18,33
NP
15. Sychotín B 4 17,36BK------
17,36
NP
--
16. Bystřec 1 19,35UO--
19,35
21,28
-
21,76
----
17. Smidary 0 17,03HK
20,63
25,55
------
17,03
-
-. Horní Třešňovec 0 18,53UO--
18,53
24,37
------
-. Letohrad - Kunčice B 0 18,55UO
NP
-
18,55
DSQ
-
19,34
22,30
27,54
--
-. Rohovládová Bělá 0 20,39PA----
20,39
-----
-. Karlinky 0 21,00LI--------
21,00
-
-. Jeníkovice 0 21,20HK-----
21,20
----
-. Česká Rybná 0 21,49UO--
NP
21,49
------
-. Lukavice 0 22,42UO--
NP
22,42
------
-. Velký Třebešov 0 26,84NA-
26,84
--------
-. Horní Čermná 0 27,14UO--
27,14
-------
-. Dubenec 0 29,68TU---------
29,68
-. Krásná Ves 0 34,84MB------
34,84
---
-. Rohovládova Bělá 0 NPPA
NP
---------


Celkem se účastnilo:  88 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: