Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Ho
3
By
4
Ne
5
Tr
6
Ro
7
Ve
8
Du
9
Le
10
Le
11
My
12

13
1. Letohrad - Kunčice B 160 16,20UO
NP
18,07
16,74
16,20
17,09
16,70
16,89
16,36
16,69
16,69
16,45
--
2. Jinolice Renmotor 147 16,13JC
16,59
17,48
16,68
16,44
16,16
16,13
18,44
16,38
17,49
NP
16,84
--
3. Bašnice 120 16,19JC
16,19
16,74
17,07
16,43
17,36
NP
NP
16,91
17,18
NP
16,31
--
4. Pšánky 115 16,46HK
16,70
16,82
16,96
NP
16,53
16,46
18,81
16,63
17,25
18,01
17,94
--
5. Dubenec 82 16,70TU
17,19
NP
16,70
17,26
17,44
17,84
17,08
17,97
17,47
19,17
19,31
--
6. Letohrad Jeleni 79 16,35UO
NP
19,47
16,97
NP
17,15
18,47
17,76
16,35
18,53
17,49
16,90
--
7. Myštěves 77 16,63HK
18,93
17,58
16,63
18,35
17,11
17,35
NP
NP
18,01
20,82
16,99
--
8. Trnov 72 16,75RK
16,98
18,49
33,86
17,22
17,58
16,75
19,14
NP
17,17
18,33
NP
--
9. Moravany 62 17,19PA
17,27
18,75
18,38
17,86
17,19
19,33
20,72
18,20
17,98
17,85
18,41
--
10. Letohrad - Kunčice D 55 16,95UO
16,95
18,79
20,00
18,82
17,72
NP
17,39
17,17
18,26
NP
18,88
--
11. Letohrad - Orlice B 53 17,03UO
17,37
17,92
18,16
29,73
17,03
NP
17,43
17,39
NP
NP
NP
--
12. Bystřec A 52 17,18UO
NP
18,90
17,18
NP
18,28
18,00
17,71
17,25
18,82
17,30
NP
--
13. Záchlumí 33 17,41UO-
18,68
20,63
NP
18,10
19,48
17,41
NP
18,80
18,12
19,20
--
14. Hrabišín 29 16,84SU---
18,28
-----
16,84
16,86
--
15. Bezděkov pod Třemšínem 26 16,72PB
16,77
--------
NP
16,72
--
16. Zderaz A 25 16,93CR
NP
NP
18,05
17,98
---
16,93
--
NP
--
17. Mladoňovice 23 16,73TR---------
17,07
16,73
--
18. Olešná 20 16,24HB---------
16,24
NP
--
-. Rohovládova Bělá 20 16,73PA
16,73
--------
18,05
17,56
--
20. Čeperka N 19 17,18PA
17,18
18,50
---
NP
NP
--
22,96
17,81
--
21. Tatobity 18 17,61SM----
17,61
17,61
-
21,27
-
NP
18,50
--
22. Trnava 17 16,26TR---------
16,26
---
-. Velké Hoštice 17 16,81OP---------
16,81
17,79
--
24. Krasonice 12 17,29JI---------
17,80
17,29
--
25. Bystřec B 10 17,74UO--
17,74
18,95
19,88
--------
26. Zahorčice 9 16,89ST----------
16,89
--
27. Košťálov 8 17,22SM----
20,49
--
17,22
--
NP
--
-. Radostín nad Oslavou 8 17,42ZR---------
17,42
---
-. Bohuslavice 8 18,41NA
19,85
20,97
NP
NP
--
18,41
NP
NP
-
19,94
--
30. Horní Třešňovec 7 18,47UO--
19,90
18,87
18,47
--------
31. Slepotice 6 18,42PA
18,42
--
18,66
---------
32. Bohuslavice 5 19,46SU----
20,64
19,46
-------
33. Stradouň 4 17,58UO
17,58
---------
21,08
--
-. Rohovládová Bělá 4 20,60PA-----
NP
20,60
------
35. Obrubce 3 18,04MB---------
18,04
20,14
--
-. Velký Třebešov 3 18,23NA
18,23
20,71
-----------
-. Lanšperk 3 18,56UO--
19,67
NP
18,56
--------
-. Stéblová D 3 18,71PA
18,71
19,30
-----------
-. Roudnice 3 19,81HK
NP
20,90
22,35
19,81
--
20,79
------
-. - Turbine Rotacker 3 21,25--------------
41. Zderaz C 2 19,20CR
21,05
22,64
31,95
19,71
---
NP
--
19,20
--
42. Choltice 1 18,08PA---------
18,14
18,08
--
-. Nepomuky 1 19,98UO--
19,98
25,72
23,54
--------
44. Srch 0 17,64PA
17,64
------------
-. Králíky 0 20,13UO--
20,13
25,22
20,36
--------
-. Oldřiš 0 25,48SY---
25,48
---------
-. Česká Rybná 0 NPUO---
NP
---------
-. Kosov 0 NPSU---
NP
---------
-. Nevcehle 0 NPJI---------
NP
---

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Ho
3
By
4
Ne
5
Tr
6
Ro
7
Ve
8
Du
9
Le
10
Le
11
My
12

13
1. Myštěves 77 16,35HK
17,03
16,35
24,93
17,03
16,66
17,21
16,92
16,91
20,89
16,92
17,13
--
2. Libuň 53 16,48JC
NP
17,65
17,84
17,55
17,47
16,81
24,78
16,48
18,72
17,86
17,17
--
3. Nepomuky 42 16,77UO
18,05
17,56
23,67
17,46
17,57
18,57
18,48
16,77
20,44
41,17
18,37
--
4. Košťálov 37 16,60SM---
24,58
16,63
NP
NP
17,00
16,93
17,36
16,60
--
5. Letohrad - Orlice 36 16,89UO
19,13
29,64
17,00
18,43
17,04
18,59
18,03
17,98
29,28
16,89
18,72
--
6. Hrobice 34 17,22PA
17,53
19,04
19,30
17,89
17,22
17,96
18,55
25,59
35,28
NP
18,25
--
7. Letohrad - Červená 29 17,29UO
18,49
17,29
32,33
18,06
17,52
18,19
20,43
17,34
19,88
19,69
19,53
--
8. Skrochovice 14 16,29OP---------
16,29
17,40
--
9. Dlouhá Ves 12 17,87RK
18,95
20,63
NP
21,64
18,29
NP
45,80
17,87
18,37
18,29
18,24
--
10. Sloup 11 16,60PZ---------
16,60
17,57
--
-. Katusice 11 17,43MB----
17,43
---
17,85
19,98
20,16
--
12. Dolní Přím 6 17,71HK
NP
17,71
NP
NP
17,97
NP
18,83
18,43
-----
13. Holice 5 18,21PA
18,59
18,21
NP
19,33
---------
14. Letohrad - Kunčice B 4 17,92UO--
19,44
-
20,40
----
17,92
23,97
--
15. Dvorce 1 17,91TA---------
17,91
---
-. Letohrad - Kunčice A 1 18,90UO--
33,15
18,90
19,22
----
36,22
21,40
--
-. Trnov 1 19,36RK
20,08
26,20
-
NP
-
19,36
-
19,56
NP
34,93
20,78
--
18. Malá Skála B 0 19,00JN---------
NP
19,00
--
-. Rohovládova Bělá 0 19,48PA
19,48
------------
-. Horní Třešňovec 0 19,54UO--
33,81
19,54
23,15
--------
-. Stéblová 0 19,78PA
19,78
------------
-. Bohuslavice 0 20,51NA-
20,51
-----------
-. - Košťálov 0 24,58--------------
-. Roudnice 0 25,44HK------
25,44
------
-. Jeřmanice 0 27,28LI---------
NP
27,28
--
-. Česká Rybná 0 30,76UO---
30,76
---------
-. Kosov 0 NPSU---
NP
---------
-. Olešná 0 NPHB---------
NP
NP
--


Celkem se účastnilo:  77 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: