Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Ho
3
By
4
Ne
5
Tr
6
Ro
7
Ve
8
Du
9
Le
10
Le
11
My
12

13
1. Bašnice 66 16,19JC
16,19
16,74
17,07
16,43
---------
2. Jinolice Renmotor 64 16,44JC
16,59
17,48
16,68
16,44
---------
3. Letohrad - Kunčice B 43 16,20UO
NP
18,07
16,74
16,20
---------
-. Pšánky 43 16,70HK
16,70
16,82
16,96
NP
---------
5. Myštěves 40 16,63HK
18,93
17,58
16,63
18,35
---------
6. Dubenec 33 16,70TU
17,19
NP
16,70
17,26
---------
7. Trnov 31 16,98RK
16,98
18,49
33,86
17,22
---------
8. Moravany 26 17,27PA
17,27
18,75
18,38
17,86
---------
9. Letohrad - Orlice B 21 17,37UO
17,37
17,92
18,16
29,73
---------
10. Letohrad - Kunčice D 20 16,95UO
16,95
18,79
20,00
18,82
---------
11. Čeperka N 16 17,18PA
17,18
18,50
-----------
12. Zderaz A 15 17,98CR
NP
NP
18,05
17,98
---------
13. Rohovládova Bělá 13 16,73PA
16,73
------------
14. Letohrad Jeleni 12 16,97UO
NP
19,47
16,97
NP
---------
-. Bystřec A 12 17,18UO
NP
18,90
17,18
NP
---------
16. Bezděkov pod Třemšínem 11 16,77PB
16,77
------------
17. Bystřec B 10 17,74UO--
17,74
18,95
---------
18. Hrabišín 8 18,28SU---
18,28
---------
19. Záchlumí 7 18,68UO-
18,68
20,63
NP
---------
20. Slepotice 6 18,42PA
18,42
--
18,66
---------
-. Horní Třešňovec 6 18,87UO--
19,90
18,87
---------
22. Stradouň 4 17,58UO
17,58
------------
23. Velký Třebešov 3 18,23NA
18,23
20,71
-----------
-. Stéblová D 3 18,71PA
18,71
19,30
-----------
-. Lanšperk 3 19,67UO--
19,67
NP
---------
26. Zderaz C 2 19,71CR
21,05
22,64
31,95
19,71
---------
27. Roudnice 1 19,81HK
NP
20,90
22,35
19,81
---------
-. Nepomuky 1 19,98UO--
19,98
25,72
---------
29. Srch 0 17,64PA
17,64
------------
-. Bohuslavice 0 19,85NA
19,85
20,97
NP
NP
---------
-. Králíky 0 20,13UO--
20,13
25,22
---------
-. Oldřiš 0 25,48SY---
25,48
---------
-. Česká Rybná 0 NPUO---
NP
---------
-. Kosov 0 NPSU---
NP
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Ho
3
By
4
Ne
5
Tr
6
Ro
7
Ve
8
Du
9
Le
10
Le
11
My
12

13
1. Myštěves 32 16,35HK
17,03
16,35
24,93
17,03
---------
2. Nepomuky 23 17,46UO
18,05
17,56
23,67
17,46
---------
3. Hrobice 19 17,53PA
17,53
19,04
19,30
17,89
---------
4. Libuň 18 17,55JC
NP
17,65
17,84
17,55
---------
5. Letohrad - Červená 16 17,29UO
18,49
17,29
32,33
18,06
---------
6. Letohrad - Orlice 13 17,00UO
19,13
29,64
17,00
18,43
---------
7. Holice 5 18,21PA
18,59
18,21
NP
19,33
---------
8. Letohrad - Kunčice B 4 19,44UO--
19,44
----------
9. Dolní Přím 3 17,71HK
NP
17,71
NP
NP
---------
10. Dlouhá Ves 2 18,95RK
18,95
20,63
NP
21,64
---------
11. Letohrad - Kunčice A 1 18,90UO--
33,15
18,90
---------
12. Rohovládova Bělá 0 19,48PA
19,48
------------
-. Horní Třešňovec 0 19,54UO--
33,81
19,54
---------
-. Stéblová 0 19,78PA
19,78
------------
-. Trnov 0 20,08RK
20,08
26,20
-
NP
---------
-. Bohuslavice 0 20,51NA-
20,51
-----------
-. Košťálov 0 24,58SM---
24,58
---------
-. - Košťálov 0 24,58--------------
-. Česká Rybná 0 30,76UO---
30,76
---------
-. Kosov 0 NPSU---
NP
---------


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: