Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ve 1 | Ho 2 | By 3 | Tr 4 | Du 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | 190 | 15,89 | JC | 75 | |||||
2. | Bašnice | 186 | 15,93 | JC | 74 | |||||
3. | Letohrad - Kunčice B | 147 | 16,51 | UO | 71 | |||||
4. | Myštěves | 116 | 16,47 | HK | 41 | |||||
5. | Letohrad - Jeleni | 110 | 16,02 | UO | 46 | |||||
6. | Pšánky | 91 | 16,37 | HK | 44 | |||||
7. | Letohrad - Orlice B | 90 | 16,26 | UO | 23 | |||||
8. | Dubenec | 78 | 16,75 | TU | 35 | |||||
9. | Obrubce | 76 | 16,77 | MB | - | - | 34 | |||
-. | Černčice | 76 | 16,93 | NA | 44 | |||||
11. | Trnov | 67 | 16,95 | RK | 23 | |||||
-. | Záchlumí | 67 | 17,29 | UO | 20 | |||||
13. | Letohrad - Kunčice D | 65 | 16,73 | UO | 25 | |||||
14. | Zderaz A | 57 | 16,69 | CR | - | 35 | ||||
15. | Bystřec A | 50 | 17,69 | UO | 20 | |||||
16. | Horní Čermná A | 26 | 17,82 | UO | - | - | 8 | |||
17. | Zderaz C | 18 | 16,96 | CR | - | - | - | 11 | ||
-. | Roudnice | 18 | 17,87 | HK | - | - | - | 7 | ||
19. | Horní Třešňovec | 11 | 18,01 | UO | - | - | - | 7 | ||
20. | Králíky | 0 | 19,58 | UO | - | - | - | 0 | ||
-. | Nepomuky | 0 | 19,81 | UO | - | - | - | 0 | ||
-. | Dolní Třešňovec | 0 | 24,01 | UO | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Zderaz | 0 | NP | CR | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Čeperka N | 0 | NP | PA | - | - | - | 0 | ||
-. | Zahorčice | 0 | NP | ST | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Rohovládova Bělá | 0 | NP | PA | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ve 1 | Ho 2 | By 3 | Tr 4 | Du 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Letohrad - Orlice | 74 | 16,26 | UO | 35 | |||||
2. | Myštěves | 67 | 16,10 | HK | 30 | |||||
3. | Dlouhá Ves | 65 | 16,54 | RK | 26 | |||||
4. | Nepomuky | 56 | 16,66 | UO | 8 | |||||
5. | Renmotor Jinolice | 48 | 16,17 | JC | - | 23 | ||||
6. | Hrobice Explosia | 40 | 16,60 | PA | 23 | |||||
7. | Letohrad - Červená | 25 | 17,21 | UO | 16 | |||||
8. | Trnov | 16 | 18,21 | RK | - | - | 2 | |||
9. | Letohrad - Kunčice C | 12 | 17,52 | UO | - | - | - | 4 | ||
10. | Horní Třešňovec | 0 | 18,42 | UO | - | - | - | 0 | ||
-. | Katusice | 0 | 20,53 | MB | - | - | - | - | 0 | |
-. | Kosmonosy | 0 | 22,98 | MB | - | - | - | - | 0 | |
-. | Sychrov A | 0 | 34,27 | MB | - | - | - | - | 0 | |
-. | Košťálov | 0 | NP | SM | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 40 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: