Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12018/07/132018/07/20 hřiště SK Bohuslavice, 6. kolo Noční hlučínské hasičské ligy OP -
22018/07/082018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
32018/07/072018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
42018/05/012018/07/21 Kunžak, Kunžak JH JHHL
52018/07/082018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
62018/07/142018/07/21 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
72018/07/082018/07/21 Cvičiště Kojatín, VIII.ročník Nočních závodů v požárním útoku TR -
82018/07/092018/07/21 Medlov, hasičský areál, Memoriál Libora Válka, noční pohárová soutěž, 2B OL -
92018/04/012018/07/21 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
102018/07/082018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
112018/07/082018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
122018/07/012018/07/22 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
132018/07/152018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
142018/07/152018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
152018/05/012018/07/28 Telč, Telč (denní) JI JHHL
162018/07/152018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
172018/07/012018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
182018/07/152018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
192018/07/152018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
202018/07/012018/07/29 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
212018/07/282018/07/29 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
222018/07/212018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
232018/07/212018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
242018/07/222018/08/04 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
252018/07/222018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
262018/07/222018/08/04 Milotice nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
272018/07/202018/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
282018/04/012018/08/04 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
292018/07/212018/08/04 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
302018/07/222018/08/05 Střítež nad Ludinou, O pohár starosty sboru PR VCPR
312018/07/222018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
322018/07/142018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA THL
332018/07/222018/08/05 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
342018/03/182018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
352018/07/222018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
362018/08/012018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
372018/07/282018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
382018/07/292018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
392018/07/292018/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
402018/08/042018/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov VY VCOV
412018/03/182018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
422018/05/012018/08/11 Studená, Studená JH JHHL
432018/07/272018/08/11 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
442018/07/072018/08/11 Zborovice Hřiště TJ, Noční požární soutěž spojená se soutěží Ps 8 KM -
452018/07/292018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
462018/05/202018/08/12 Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍN, O pohár starosty obce Vémyslice- POZOR NOVÝ TERMÍN ZN ZNL
472018/07/302018/08/12 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
482018/07/292018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
492018/08/032018/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
502018/04/152018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
512018/08/052018/08/18 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
522018/08/132018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
532018/08/052018/08/18 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
542018/03/182018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
552018/07/012018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
562018/08/052018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
572018/08/112018/08/18 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
582018/04/012018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, O pohár obce Hovorany HO GPHO
592018/08/032018/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
602018/08/042018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
612018/08/132018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
622018/08/052018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
632018/08/052018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
642018/04/012018/08/19 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
652018/08/112018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
662018/03/182018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
672018/05/012018/08/25 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
682018/08/122018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
692018/08/122018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
702018/08/182018/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
712018/06/232018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
722018/08/192018/08/26 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
732018/08/122018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
742018/08/122018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
752018/08/192018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
762018/08/012018/09/01 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
772018/08/252018/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
782018/06/202018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
792018/08/192018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
802018/04/012018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
812018/08/192018/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
822018/08/192018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
832018/08/192018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
842018/04/012018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
852018/08/252018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
862018/05/012018/09/08 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
872018/08/262018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
882018/08/182018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
892018/08/262018/09/09 Čechy, O pohár starosty PR PRL
902018/09/032018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
912018/09/102018/09/15 Borovice, Borovický pohár MB JL
922018/09/012018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
932018/09/022018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
942018/09/012018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
952018/09/102018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
962018/09/172018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1ZahorčiceŽenyLucie Samková2018-07-15 18:01:04
2ZahorčiceMužiLucie Samková2018-07-15 18:00:47
3BrodeslavyŽenyLucie Samková2018-07-15 18:00:32
4BrodeslavyMužiLucie Samková2018-07-15 18:00:21
5ZahnašoviceŽenyZdeněk Juřík2018-07-15 09:57:42
6ZahnašoviceMužiZdeněk Juřík2018-07-15 09:57:17
7ChlumŽenyMichal Matějíček2018-07-14 20:57:35
8ChlumMužiMichal Matějíček2018-07-14 20:57:07
9Velké OpatoviceŽenyMichal Matějíček2018-07-14 20:55:52
10Velké OpatoviceMužiMichal Matějíček2018-07-14 20:54:53
11ZahnašoviceŽenyMichal Matějíček2018-07-14 20:53:38
12ZahnašoviceMužiMichal Matějíček2018-07-14 20:52:59
13ZahorčiceŽenyTlumič 2018-07-14 18:33:13
14ZahorčiceMužiTlumič 2018-07-14 18:33:05
15BrodeslavyŽenyTlumič 2018-07-14 18:30:19
16BrodeslavyMužiTlumič 2018-07-14 18:30:11
17Rohatec - u základní školyŽenyOndřej Zemánek2018-07-14 12:28:05
18Rohatec - u základní školyMužiOndřej Zemánek2018-07-14 12:27:21
19MrákotínŽenyPavlína Sedláková2018-07-14 11:47:31
20MrákotínMužiPavlína Sedláková2018-07-14 11:47:09
21Rohatec - u základní školyŽenyLukáš Vaculík2018-07-14 11:45:17
22Rohatec - u základní školyMužiLukáš Vaculík2018-07-14 11:44:45
23MrákotínŽenyPetr Kolman2018-07-14 11:30:47
24MrákotínMužiPetr Kolman2018-07-14 11:30:34
25Rohatec - u základní školyMužiMichal Matějíček2018-07-14 11:11:52
26MrákotínŽenyLukáš Brtník2018-07-14 10:35:44
27MrákotínMužiLukáš Brtník2018-07-14 10:35:18
28ZahnašoviceŽenyHonza Adamec2018-07-14 06:26:25
29ZahnašoviceMužiHonza Adamec2018-07-14 06:26:14
30Rohatec - u základní školyŽenyHonza Adamec2018-07-14 06:25:39
31Rohatec - u základní školyMužiHonza Adamec2018-07-14 06:25:28
32StřížovŽenyHonza Adamec2018-07-14 06:24:59
33StřížovMužiHonza Adamec2018-07-14 06:24:49
34VšekaryŽenyHonza Adamec2018-07-14 06:24:04
35VšekaryMužiHonza Adamec2018-07-14 06:23:55
36Rohatec - u základní školyMužiJosef Polách2018-07-14 01:46:09
37Rohatec - u základní školyŽenyJosef Polách2018-07-14 01:45:16
38Vedrovice, fotbalové hřištěŽenyMichal Matějíček2018-07-13 22:55:09
39Vedrovice, fotbalové hřištěMužiMichal Matějíček2018-07-13 22:54:54
40BíloviceŽenyMichal Matějíček2018-07-13 22:48:08
41BíloviceMužiMichal Matějíček2018-07-13 22:47:42
42SkrochoviceMužiMichal Matějíček2018-07-13 22:45:43
43Rohatec - u základní školyŽenyMichal Matějíček2018-07-13 22:38:17
44HabrovanyŽenyMichal Matějíček2018-07-13 22:36:22
45HabrovanyMužiMichal Matějíček2018-07-13 22:36:07
46MrákotínŽenyMichal Matějíček2018-07-13 22:35:33
47MrákotínMužiMichal Matějíček2018-07-13 22:35:16
48StřížovŽenyMichal Matějíček2018-07-13 22:34:51
49StřížovMužiMichal Matějíček2018-07-13 22:34:36
50VšekaryŽenyMichal Matějíček2018-07-13 22:17:08
51VšekaryMužiMichal Matějíček2018-07-13 22:14:34
52Božice, fotbalové hřištěŽenyMichal Matějíček2018-07-13 22:13:52
53MrákotínŽenyVlastimil Sedlák2018-07-12 18:42:37
54MrákotínMužiVlastimil Sedlák2018-07-12 18:41:44
55Velké OpatoviceŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:28:46
56Velké OpatoviceMužiRadek Staněk2018-07-12 08:27:59
57ChlumŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:26:21
58ChlumMužiRadek Staněk2018-07-12 08:25:35
59BrodeslavyŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:24:27
60BrodeslavyMužiRadek Staněk2018-07-12 08:23:42
61Vedrovice, fotbalové hřištěŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:22:45
62Vedrovice, fotbalové hřištěMužiRadek Staněk2018-07-12 08:22:27
63ZahnašoviceŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:20:50
64ZahnašoviceMužiRadek Staněk2018-07-12 08:20:38
65SkrochoviceMužiRadek Staněk2018-07-12 08:19:24
66Rohatec - u základní školyŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:18:37
67Rohatec - u základní školyMužiRadek Staněk2018-07-12 08:18:25
68BíloviceŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:16:59
69BíloviceMužiRadek Staněk2018-07-12 08:16:47
70MrákotínŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:15:43
71MrákotínMužiRadek Staněk2018-07-12 08:15:26
72VšekaryMužiRadek Staněk2018-07-12 08:13:30
73VšekaryŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:13:22
74StřížovŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:11:29
75StřížovMužiRadek Staněk2018-07-12 08:11:17
76HabrovanyŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:09:59
77HabrovanyMužiRadek Staněk2018-07-12 08:09:35
78Božice, fotbalové hřištěŽenyRadek Staněk2018-07-12 08:08:16
79Božice, fotbalové hřištěMužiRadek Staněk2018-07-12 08:07:10
80ZahnašoviceŽenyLukáš Žák2018-07-10 14:29:40
81ZahnašoviceMužiLukáš Žák2018-07-10 14:29:26
82OlšovecŽenyDušan Ingr2018-07-08 09:29:50
83OlšovecMužiDušan Ingr2018-07-08 09:29:09
84OlšovecŽenyLukáš Vaculík2018-07-08 09:19:12
85OlšovecMužiLukáš Vaculík2018-07-08 09:18:56
86PozděchovŽenyMichal Matějíček2018-07-08 08:47:08
87PozděchovMužiMichal Matějíček2018-07-08 08:46:38
88OlšovecŽenyMichal Matějíček2018-07-08 07:36:23
89OlšovecMužiMichal Matějíček2018-07-08 07:35:33
90Petrov u koupalištěŽenyLukáš Vaculík2018-07-07 13:30:01
91Petrov u koupalištěMužiLukáš Vaculík2018-07-07 13:29:42
92Petrov u koupalištěŽenyJosef Polách2018-07-07 10:08:13
93Petrov u koupalištěŽenyMichal Matějíček2018-07-07 09:54:01
94Petrov u koupalištěMužiMichal Matějíček2018-07-07 09:53:25
95TopolanyŽenyMichal Matějíček2018-07-07 09:50:58
96TopolanyMužiMichal Matějíček2018-07-07 09:50:39
97OlšovecŽenyLukáš Žák2018-07-07 07:45:13
98OlšovecMužiLukáš Žák2018-07-07 07:45:00
99LoukovŽenyLukáš Žák2018-07-07 07:44:13
100LoukovMužiLukáš Žák2018-07-07 07:43:53
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu