Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
29.05. NepomukyUO
04.06. Horní TřešňovecUO
05.06. BystřecUO
02.07. DubenecTU
16.07. VelichovkyNA
17.07. MeziměstíNA
23.07. Letohrad OrliceUO
24.07. Letohrad KunčiceUO
04.09. PšánkyHK

Kdy Kde byla Okr.
28. 05. VýsledkyMorašice -okres ChrudimCR
18. 09. VýsledkyČeperkaPA
12. 09. VýsledkyMorašiceCR
04. 09. VýsledkyAreál PšánkyHK
07. 08. VýsledkyAreál u ZD, TrnovRK
25. 07. VýsledkyAreál Ostrov, OrliceUO
24. 07. VýsledkyAreál Pod Lipami, KunčiceUO
18. 07. VýsledkyAreál BystřecUO
17. 07. VýsledkyFotbalové hřiště VelichovkyNA
03. 07. VýsledkyDubenecTU
19. 06. VýsledkyNepomukyUO
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

První závodní dvoukolo Kosmonosy a Radimovice

První závodní víkend za námi. 

V sobotu 21. 05. jsme zavítali od Kosmonos a v neděli 22. 05. se přesunuli do nedalekých Radimovic. Oba dny nás provázelo velmi pěkné počasí, až tedy na ten nepříjemný vítr, který nás pěkně potrápil v sobotu a to především v ženské kategorii. 

Pravidla ligy ZNL 2022

Pravidla ligy ZNL pro rok 2022 včetně přihlášek jsou ke stažení na stránkách OSH Znojmo:

Jizerka odstartovala

Sezónu Jizerské ligy 2022 zahájila soutěž v Bechově, která se konala v sobotu 14. května.

 

Marně hledám správná slova, jak co nejlépe vystihnout první soutěž, protože v tomto případě pořadatelům absolutně není co vytknout… ba naopak, soutěž byla naprosto dokonalá a azurově modré nebe bez mráčků už bylo jen třešničkou na dortu.

 

Pravidla ligy pro rok 2022

Pravidla ligy 2022

Pravidla pro rok 2022

V příloze naleznete pravidla pro rok 2022.

Pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2022

Pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2022 naleznete v tomto článku. Pro pořadatele jsou pravidla doplněny pořadatelským manuálem a logy sponzorů.

Pravidla

 

Okresní odborná rada mládeže Havlíčkův Brod a rada HB turné. Kontaktní osoba - Hana Janoušková (SDH Herálec). 

Ahoj všem,

Sezóna se nám neúprosně blíží a je na čase pomalu nastartovat mašiny a také závodní náladu. V kalendáři máme dvě malé změny, závody v Mříčné byly z organizačních důvodů zrušeny a soutěž v Kosmonosech se kvůli dopolednímu fotbalovému zápasu přesunula na 14:30h. Aktuální seznam závodů je už na stránkách firesportu a ještě zde :

Bechov 14.5. 10h
Kosmonosy 21.5. 14:30h
Radimovice 22.5. 10h
Libuň 29.5. 10h
Sychrov 25.6. 10h
Dubenec 2.7. 14h
Krásná Ves 16.7. 14h
Malá skála 13.8. 10h
Jirkov 3.9. 10 h
Tanvald 10.9. 9h
Dneboh 11.9. 10h
Košťálov 17.9. 10h
Benešov u Semil 24.9. 10h

Další zásadní novinkou pro vás je změna výše startovného, která nyní činí 250,-Kč. Dále Vás musím upozornit na dodržování pravidel, kdy letos budou nejen rozhodčí ale také pořadatelé hlídat nástup jak při zahájení soutěže, tak i při vyhlášení, kde by se měla všechna bodovaná družstva zdržovat až do konce vyhlášení, jinak má pořadatel právo odebrat jim body. Další novinky najdete v pravidlech, která budou zveřejněna na nových webových stránkách nejdéle do konce dubna.

PŘIHLAŠOVÁNÍ:

·         Možnost stálého startovního místa je jen pro ty, kteří ji chtějí využít, ostatní se mohou přihlašovat, tak jak jsou zvyklý vždy v pondělí od 20h v týdnu, kdy se dané závody konají

·         Bezplatně

·         První tři místa zůstávají volná

·         Pořadatelé na domácích závodech si mohou vybrat startovní místo (tak aby se dále mohli starat o průběh závodů)

·         Jako první si stálou startovní pozici mohou vybrat družstva podle loňského umístění muži od 1.-10. Místo a ženy 1.-8. Místo, pak následují pořadatelé a pak další týmy

·         Pokud tým nebude moci dorazit na závody a dvakrát po sobě se neomluví předem, bude ze svého místa vymazán

·         Pokud se tým bude chtít odhlásit ze svého místa nebo přesunout jinam, bude volné místo k dispozici jinému týmu.

·         Přihlašování stálých startovních pozic se začne od 25.4. podle umístění a pro ostatní týmy je možnost zasílat svou startovní pozici od 2.5., nejpozději však do 6.5. Děkuji Vám za spolupráci. (můžete zasílat na nový e-mail jizerskaliga@gmail.com nebo jinou formou).

Nový generální partner ligy a další sponzoři

Pro ročník 2022 se stává novým generálním partnerem ligy společnost Pivovary Lobkowicz Group. Dalším partnerem je pak David Kozel - úpravce PS.

Hledá se 6tý pořadatel

Aktuální počet pořadatelů soutěží je 5, při čemž rada ŠHL preferuje min. 6 soutěží ŠHL v ročníku.  Proto se prodlužuje termín pro podání žádosti o pořádání soutěže do 30. dubna 2022. Žádosti můžete zasílat na mail: motyka.josef@email.cz.

Změna termínu - Nišovice

18.06.2022 - Nišovice

16.07.2022 - Novosedly

23.07.2022 - Přechovice

27.08.2022 - Dolany

10.09.2022 - Žihobce

Video nebo foto odkaz

Vyhlášení VČHL 2015

Více informací zde

SDH Letohrad-Orlice A, MUŽI, 2015

Více informací zde

EMAS Extraliga ČR HVP v PÚ 2021

Více informací zde

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky BystřecVČHL
Stránky HavloviceVČHL
Stránky Horní RadechováVČHL
Stránky Letohrad - KunčiceVČHL
Stránky Lhota za Červeným KostelcemVČHL
Stránky PšánkyVČHL
Stránky RoudniceVČHL
Stránky TrnovVČHL
Stránky VelichovkyVČHL
Stránky Hasiči ZderazVČHL
Stránky SDH ZderazVČHL
Stránky Východočeská hasičská ligaVČHL
Stránky Hasiči PřímVČHL
Stránky Hasičky Dolní PřímVČHL
Stránky Web SDH PšánkyVČHL
Stránky Kunčice CVČHL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Obrubce17,81 VČHL
 Obrubce17,62 VČHL
 Obrubce17,07 VČHL
 Obrubce16,95 VČHL
 Dlouhá Ves17,15 VČHL
 Dlouhá Ves17,14 VČHL
 Dlouhá Ves16,94 VČHL
 Dlouhá Ves16,54 VČHL
 Dlouhá Ves18,66 VČHL
 Myštěves17,25 VČHL
 Vitiněves15,86 VČHL
 Stradouň18,47 VČHL
 Bašnice16,54 VČHL
 Bašnice16,54 VČHL
 Košťálov17,50 VČHL
 Letohrad - Orlice18,03 VČHL
 Letohrad - Orlice17,93 VČHL
 Letohrad - Orlice17,25 VČHL
 Letohrad - Orlice17,18 VČHL
 Letohrad - Orlice17,12 VČHL
 Letohrad - Orlice16,53 VČHL
 Letohrad - Orlice16,43 VČHL
 Bašnice16,48 VČHL
 Bašnice16,48 VČHL
 Bašnice17,31 VČHL
 Obrubce22,41 VČHL
 Obrubce18,25 VČHL
 Obrubce17,87 VČHL
 Obrubce17,13 VČHL
 Obrubce17,74 VČHL
 Obrubce17,54 VČHL
 Obrubce17,50 VČHL
 Obrubce18,35 VČHL
 Obrubce18,35 VČHL
 Letohrad - Kunčice17,09 VČHL
 Velký Třebešov17,41 VČHL
 Letohrad - Orlice17,10 VČHL
 Bašnice17,31 VČHL
 Obrubce19,87 VČHL
 Renmotor Jinolice19,03 VČHL
 Kosmonosy17,11 VČHL
 Letohrad - Orlice17,00 VČHL
 Myštěves16,89 VČHL
 Letohrad - Kunčice16,69 VČHL
 Bašnice17,95 VČHL
 ObrubceNP VČHL
 Kosmonosy17,15 VČHL
 Renmotor Jinolice16,40 VČHL
 Velký TřebešovNP VČHL
 Letohrad - Kunčice16,98 VČHL
Kdo Čas * Liga