Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Velký Třebešov

Název soutěže a popis: 1. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 18. 05. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  05. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pšánky 17,43 HK 17,34 17,43
2.  Letohrad - Jeleni 17,50 UO 17,12 17,50
3.  Renmotor Jinolice 17,62 JC 16,89 17,62
4.  Dubenec 17,75 TU 17,33 17,75
5.  Obrubce 17,81 MB 17,07 17,81
6.  Moravany 17,98 PA 17,98 17,62
7.  Bystřec A 18,60 UO 18,60 17,66
7.  Černčice 18,60 NA 17,92 18,60
9.  Čeperka 18,65 PA 18,65 18,48
10.  Letohrad - Kunčice B 18,73 UO 18,05 18,73
11.  Myštěves 18,83 HK 16,94 18,83
12.  Letohrad - Orlice B 19,35 UO 19,35 18,77
13.  Velký Třebešov 19,43 NA 18,78 19,43
14.  Třebihošť 19,67 TU 19,63 19,67
15.  Trnov 20,76 RK 18,33 20,76
16.  Záchlumí 23,50 UO 18,32 23,50
17.  Letohrad - Kunčice D 42,49 UO 42,49 42,47
18.  Horní Čermná A NP UO NP NP
18.  Bašnice NP JC NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Orlice 17,13 UO 16,58 17,13
2.  Myštěves 17,25 HK 16,62 17,25
3.  Hrobice Explosia 18,51 PA 18,34 18,51
4.  Nepomuky 18,69 UO 18,69 18,48
5.  Letohrad - Červená 23,69 UO 17,70 23,69
6.  Dlouhá Ves NP RK 18,37 NP


Horní Třešňovec

Název soutěže a popis: 2. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 01. 06. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 31. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,64 JC 16,36 16,64
2.  Bašnice 16,66 JC 16,53 16,66
3.  Zderaz A 16,69 CR 16,36 16,69
4.  Pšánky 16,70 HK 16,30 16,70
5.  Letohrad - Kunčice B 16,85 UO 16,85 16,34
6.  Myštěves 16,89 HK 16,89 16,72
7.  Trnov 17,22 RK 17,03 17,22
8.  Letohrad - Kunčice D 17,34 UO 17,05 17,34
9.  Letohrad - Orlice B 17,49 UO 16,80 17,49
10.  Černčice 17,63 NA 17,31 17,63
11.  Bystřec A 17,72 UO 17,72 17,36
12.  Horní Třešňovec 18,01 UO 18,01 17,73
13.  Moravany 18,03 PA 17,15 18,03
14.  Horní Čermná A 18,08 UO 18,08 18,01
15.  Záchlumí 18,38 UO 18,38 17,52
16.  Králíky 19,98 UO 19,98 19,37
17.  Letohrad - Jeleni 21,99 UO 17,04 21,99
18.  Nepomuky 22,37 UO 22,37 19,60
19.  Dubenec 25,12 TU 24,88 25,12

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 17,02 JC 17,02 15,87
2.  Letohrad - Orlice 17,12 UO 17,12 16,82
3.  Letohrad - Červená 17,48 UO 17,09 17,48
4.  Hrobice Explosia 17,87 PA 17,68 17,87
5.  Letohrad - Kunčice C 18,27 UO 18,27 18,07
6.  Dlouhá Ves 18,66 RK 17,79 18,66
7.  Nepomuky 18,77 UO 17,70 18,77
8.  Horní Třešňovec 19,02 UO 18,56 19,02
9.  Myštěves 26,91 HK 26,91 26,17


Bystřec

Název soutěže a popis: 3. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 02. 06. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Kunčice B 16,51 UO 16,21 16,51
2.  Bašnice 16,57 JC 16,42 16,57
3.  Letohrad - Jeleni 16,77 UO 16,37 16,77
4.  Myštěves 16,78 HK 16,74 16,78
5.  Zderaz C 16,96 CR 16,96 16,85
6.  Letohrad - Orlice B 17,09 UO 16,82 17,09
7.  Hrabišín 17,20 SU 16,40 17,20
8.  Zderaz A 17,23 CR 16,75 17,23
9.  Renmotor Jinolice 17,28 JC 16,54 17,28
10.  Dubenec 17,51 TU 17,51 17,49
11.  Moravany 17,86 PA 17,86 17,32
12.  Černčice 17,97 NA 17,97 17,49
13.  Horní Čermná A 18,07 UO 17,57 18,07
14.  Letohrad - Kunčice D 18,14 UO 16,67 18,14
15.  Horní Třešňovec 18,33 UO 18,14 18,33
16.  Králíky 21,55 UO 21,55 19,01
17.  Nepomuky 23,34 UO 23,34 22,98
18.  Záchlumí 33,44 UO 33,44 18,08
19.  Pšánky NP HK NP NP
19.  Trnov NP RK NP NP
19.  Bystřec A NP UO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 16,89 HK 16,30 16,89
2.  Dlouhá Ves 16,94 RK 16,69 16,94
3.  Hrobice Explosia 17,43 PA 17,43 17,07
4.  Letohrad - Červená 17,64 UO 17,64 17,31
5.  Letohrad - Orlice 18,36 UO 18,36 17,40
6.  Nepomuky 18,40 UO 17,10 18,40
7.  Letohrad - Kunčice C 18,67 UO 18,27 18,67
8.  Horní Třešňovec 21,53 UO 21,53 20,64
9.  Renmotor Jinolice 23,46 JC 17,06 23,46
10.  Trnov 38,82 RK 38,55 38,82


Trnov

Název soutěže a popis: 4. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 08. 06. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 26. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  26. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bašnice 16,53 JC 16,53 15,93
2.  Letohrad - Kunčice B 16,61 UO 16,61 16,46
3.  Renmotor Jinolice 16,70 JC 16,70 15,95
4.  Obrubce 16,95 MB 16,72 16,95
5.  Dubenec 17,15 TU 16,83 17,15
6.  Letohrad - Kunčice D 17,21 UO 16,93 17,21
7.  Černčice 17,92 NA 17,92 17,92
8.  Letohrad - Jeleni 18,14 UO 17,67 18,14
9.  Roudnice 18,24 HK 18,05 18,24
10.  Záchlumí 18,33 UO 18,33 17,67
11.  Čeperka N 18,57 PA 18,57 17,49
12.  Bystřec A 18,74 UO 18,74 17,85
13.  Zderaz A 19,00 CR 19,00 18,51
14.  Myštěves 22,79 HK 22,79 16,23
15.  Lodín 23,38 HK 23,38 20,61
16.  Zderaz C NP CR NP NP
16.  Pšánky NP HK NP NP
16.  Trnov NP RK NP NP
16.  Letohrad - Orlice B NP UO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Orlice 16,26 UO 16,26 16,25
2.  Dlouhá Ves 16,54 RK 16,47 16,54
3.  Myštěves 16,59 HK 16,58 16,59
4.  Hrobice Explosia 16,60 PA 16,19 16,60
5.  Renmotor Jinolice 16,66 JC 16,57 16,66
6.  Letohrad - Červená 17,21 UO 17,21 17,21
7.  Nepomuky 20,29 UO 19,82 20,29
8.  Trnov 23,44 RK 22,59 23,44


Dubenec

Název soutěže a popis: 5. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 29. 06. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bašnice 16,45 JC 16,10 16,45
2.  Renmotor Jinolice 16,75 JC 16,63 16,75
3.  Letohrad - Kunčice B 17,07 UO 16,38 17,07
4.  Černčice 17,27 NA 17,27 17,20
5.  Pšánky 17,61 HK 17,34 17,61
6.  Obrubce 17,62 MB 16,83 17,62
7.  Trnov 17,85 RK 17,85 16,92
8.  Myštěves 17,95 HK 17,95 17,42
9.  Tatobity 18,12 SM 17,23 18,12
10.  Zderaz A 18,27 CR 18,03 18,27
11.  Dobšín 18,52 MB 18,52 17,25
12.  Olešnice 18,55 SM 18,55 17,88
13.  Záchlumí 18,59 UO 18,59 17,16
14.  Čeperka N 19,00 PA 19,00 17,81
15.  Letohrad - Jeleni 20,16 UO 20,16 18,63
16.  - Rübeland/Harz 24,18 - 24,18 23,32
17.  Dubenec 29,68 TU 17,45 29,68
18.  Letohrad - Orlice B NP UO NP NP
18.  Letohrad - Kunčice D NP UO NP NP
18.  Roudnice NP HK NP NP
18.  Bystřec A NP UO 18,14 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,17 JC 16,17 16,12
2.  Dlouhá Ves 17,15 RK 16,50 17,15
3.  Myštěves 17,25 HK 16,75 17,25
4.  Letohrad - Orlice 17,73 UO 17,73 17,55
5.  Hrobice Explosia 17,91 PA 17,91 17,27
6.  Trnov 19,43 RK 19,43 19,12
7.  Sychrov B 19,50 MB 18,93 19,50
8.  Letohrad - Červená 19,85 UO 17,41 19,85
9.  Katusice 20,53 MB 20,20 20,53
10.  Kosmonosy 22,98 MB 21,59 22,98
11.  Sychrov A 34,27 MB 33,97 34,27
12.  Nepomuky NP UO NP NP
12.  Košťálov NP SM NP NP


Nepomuky

Název soutěže a popis: 6. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 30. 06. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 15,89 JC - -
2.  Bašnice 15,93 JC - -
3.  Letohrad - Jeleni 16,02 UO - -
4.  Frýdštejn 16,23 JN - -
5.  Pšánky 16,37 HK - -
6.  Letohrad - Orlice B 16,38 UO - -
7.  Letohrad - Kunčice B 16,51 UO - -
8.  Letohrad - Kunčice D 16,73 UO - -
9.  Dubenec 16,79 TU - -
10.  Myštěves 16,80 HK - -
11.  Trnov 16,97 RK - -
12.  Bystřec A 17,69 UO - -
13.  Košťálov 17,78 SM - -
14.  Horní Čermná A 17,82 UO - -
15.  Roudnice 18,18 HK - -
16.  Horní Třešňovec 18,23 UO - -
17.  Záchlumí 18,25 UO - -
18.  Černčice 18,49 NA - -
19.  Králíky 19,58 UO - -
20.  Nepomuky 19,81 UO - -
21.  Dolní Třešňovec 24,01 UO - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,19 JC - -
2.  Letohrad - Orlice 16,59 UO - -
3.  Nepomuky 16,66 UO - -
3.  Myštěves 16,66 HK - -
5.  Košťálov 17,05 SM - -
6.  Dlouhá Ves 17,14 RK - -
7.  Hrobice Explosia 17,18 PA - -
8.  Letohrad - Kunčice C 17,52 UO - -
9.  Letohrad - Červená 17,67 UO - -
10.  Horní Třešňovec 18,42 UO - -


Roudnice

Název soutěže a popis: 7. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 05. 07. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  23. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bašnice 16,12 JC 16,12 15,99
2.  Renmotor Jinolice 16,48 JC 16,23 16,48
3.  Letohrad - Kunčice B 16,64 UO 16,64 16,27
4.  Obrubce 17,07 MB 17,00 17,07
5.  Letohrad - Jeleni 17,29 UO 17,06 17,29
6.  Záchlumí 17,30 UO 17,30 17,11
7.  Dubenec 17,55 TU 16,83 17,55
8.  Myštěves 17,67 HK 17,67 16,50
9.  Letohrad - Kunčice D 17,70 UO 16,70 17,70
10.  Trnov 17,77 RK 17,77 16,74
11.  Roudnice 17,87 HK 17,87 17,57
12.  Pšánky 17,93 HK 16,42 17,93
13.  Černčice 18,05 NA 18,05 17,33
14.  Bystřec A 29,50 UO 29,27 29,50
15.  Rohovládova Bělá NP PA NP NP
15.  Zahorčice NP ST NP NP
15.  Zderaz C NP CR NP 20,07
15.  Zderaz A NP CR NP NP
15.  Čeperka N NP PA NP 18,67

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,64 SM 16,19 16,64
2.  Nepomuky 16,74 UO 16,74 16,52
3.  Letohrad - Orlice 16,78 UO 16,11 16,78
4.  Hrobice Explosia 16,80 PA 16,78 16,80
5.  Myštěves 17,16 HK 17,16 16,34
6.  Letohrad - Červená 17,62 UO 17,62 17,45
7.  Dlouhá Ves 18,18 RK 16,46 18,18
8.  Renmotor Jinolice 21,13 JC 21,13 16,78
9.  Trnov 24,04 RK 18,56 24,04


Kunčice

Název soutěže a popis: 8. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 27. 07. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 27. 07. 2019 11:00
Začátek tipování:  27. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 27. 07. 2019 11:00
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Míchov 16,19 BK 16,07 16,19
2.  Velké Hoštice 16,22 OP 16,10 16,22
3.  Mladoňovice 16,26 TR 16,26 16,01
3.  Letohrad - Orlice B 16,26 UO 16,23 16,26
5.  Renmotor Jinolice 16,27 JC 16,27 16,05
6.  Čikov 16,33 TR 16,33 16,33
7.  Bašnice 16,41 JC 15,70 16,41
8.  Pšánky 16,42 HK 16,16 16,42
9.  Letohrad - Kunčice B 16,53 UO 16,25 16,53
10.  Prchalov 16,58 NJ 16,18 16,58
11.  Trnava 16,65 TR 16,65 16,54
12.  Letohrad - Jeleni 16,76 UO 16,76 16,61
13.  Obrubce 16,77 MB 16,77 16,76
14.  Olešná 16,81 HB 16,45 16,81
15.  Myštěves 16,88 HK 16,88 16,60
16.  Trnov 16,95 RK 16,95 16,81
17.  Čeperka 17,06 PA 16,84 17,06
18.  Dubenec 17,26 TU 16,76 17,26
19.  Starý Jičín 17,51 NJ 17,51 16,84
19.  Rohovládova Bělá 17,51 PA 17,51 17,46
21.  Zahorčice 17,59 ST 17,05 17,59
22.  Choltice 17,66 PA 16,93 17,66
23.  Kynice 17,71 HB 17,09 17,71
24.  Horní Čermná A 18,46 UO 17,75 18,46
25.  Morašice 18,54 CR 16,95 18,54
26.  Černčice 19,12 NA 17,87 19,12

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 16,38 VY 16,38 16,08
2.  Sloup 16,56 PZ 16,55 16,56
3.  Dlouhá Ves 17,32 RK 17,25 17,32
4.  Olešná 17,70 HB 17,70 17,05
5.  Nepomuky 17,71 UO 17,57 17,71
6.  Katusice 17,80 MB 17,80 17,62
7.  Myštěves 17,84 HK 17,84 15,83
8.  Malá Skála B 18,03 JN 17,17 18,03
9.  Chotíkov 18,15 PS 18,03 18,15
10.  Letohrad - Orlice 18,31 UO 18,31 17,29
11.  Letohrad - Kunčice C 18,54 UO 17,63 18,54
12.  Malé Hoštice 18,60 OP 18,60 16,46
13.  Trnov 20,97 RK 20,97 19,94
14.  Renmotor Jinolice 21,14 JC 21,14 15,84
15.  Horní Třešňovec 21,84 UO 21,84 20,28


Orlice

Název soutěže a popis: 9. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 28. 07. 2019 09:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 07. 2019 09:30
Začátek tipování:  28. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 07. 2019 09:30
Konec hlasování: 28. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešná 16,34 HB 16,34 16,18
2.  Čikov 16,36 TR 16,29 16,36
3.  Bašnice 16,62 JC 16,62 16,31
4.  Letohrad - Orlice B 16,70 UO 16,43 16,70
5.  Zahorčice 16,89 ST 16,89 16,55
6.  Prchalov 16,96 NJ 16,96 16,34
7.  Hrabůvka 17,03 PR 17,03 16,11
8.  Myštěves 17,09 HK 17,09 16,22
9.  Trnov 17,33 RK 16,92 17,33
10.  Čeperka N 17,35 PA 17,24 17,35
11.  Renmotor Jinolice 17,37 JC 17,08 17,37
12.  Záchlumí 17,54 UO 17,54 17,52
13.  Starý Jičín 17,94 NJ 17,94 17,50
14.  Choltice 18,17 PA 18,17 17,23
15.  Morašice 18,69 CR 17,62 18,69
16.  Stradouň 18,89 UO 17,95 18,89
17.  Letohrad - Kunčice B 18,90 UO 18,90 18,78
18.  Zderaz B 18,99 CR 18,46 18,99
19.  Bystřec A 20,00 UO 20,00 19,03
20.  Černčice 20,21 NA 20,21 18,41
21.  Letohrad - Kunčice D 20,34 UO 20,34 20,05
22.  Tatobity 20,38 SM 17,33 20,38
23.  Letohrad - Jeleni 20,49 UO 20,49 16,82
24.  Mladoňovice 21,06 TR 21,06 17,89
25.  Rohovládova Bělá 22,26 PA 21,36 22,26
26.  Pšánky 26,34 HK 26,34 22,26
27.  Dubenec 29,13 TU 29,13 29,10
28.  Horní Třešňovec 36,82 UO 36,80 36,82
29.  Zderaz C NP CR NP NP
29.  Zderaz A NP CR NP NP
29.  Tatenice NP UO NP NP
29.  Moravany NP PA NP NP
29.  Obrubce NP MB NP NP
29.  Velké Hoštice NP OP NP NP
29.  Trnava NP TR NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 16,52 VY 15,97 16,52
2.  Dlouhá Ves 16,61 RK 16,61 16,28
3.  Myštěves 16,73 HK 16,73 15,98
4.  Nepomuky 16,92 UO 16,92 16,34
5.  Olešná 17,23 HB 17,23 17,10
6.  Malá Skála B 17,53 JN 17,53 16,62
7.  Malé Hoštice 17,56 OP 17,56 16,52
8.  Chotíkov 17,61 PS 17,29 17,61
9.  Letohrad - Kunčice C 17,69 UO 17,35 17,69
10.  Markvartovice 17,74 OP 16,83 17,74
11.  Katusice 18,28 MB 18,28 16,58
12.  Trnov 18,29 RK 18,29 18,02
13.  Hrobice Explosia 18,67 PA 18,67 18,09
14.  Renmotor Jinolice 19,22 JC 19,22 18,24
15.  Kosmonosy 19,44 MB 18,90 19,44
16.  Sloup 19,54 PZ 19,06 19,54
17.  Letohrad - Orlice 27,40 UO 27,40 23,34
18.  Horní Třešňovec NP UO NP NP


Myštěves

Název soutěže a popis: 10. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 24. 08. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 24. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  24. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 08. 2019 11:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Prchalov 15,98 NJ 15,94 15,98
2.  Hrabůvka 16,17 PR 15,94 16,17
3.  Renmotor Jinolice 16,23 JC 16,01 16,23
4.  Mladoňovice 16,30 TR 16,30 16,27
5.  Čikov 16,45 TR 16,26 16,45
6.  Myštěves 16,47 HK 16,47 16,45
7.  Letohrad - Kunčice B 16,63 UO 16,28 16,63
8.  Letohrad - Jeleni 16,64 UO 16,54 16,64
9.  Černčice 16,93 NA 16,80 16,93
10.  Letohrad - Kunčice D 17,14 UO 17,14 16,99
11.  Velké Hoštice 17,27 OP 17,27 17,05
12.  Záchlumí 17,29 UO 17,29 16,58
13.  Obrubce 17,62 MB 16,91 17,62
14.  Trnava 17,85 TR 17,85 16,15
15.  Bystřec A 17,88 UO 17,10 17,88
16.  Trnov 17,99 RK 17,26 17,99
17.  Letohrad - Orlice B 18,08 UO 17,60 18,08
18.  Čeperka N 18,21 PA 18,21 17,40
19.  Zderaz C NP CR NP NP
19.  Pšánky NP HK 18,75 NP
19.  Dubenec NP TU 16,83 NP
19.  Bašnice NP JC NP 15,86

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 16,09 PZ 15,96 16,09
2.  Nepomuky 17,00 UO 16,51 17,00
3.  Košťálov 17,17 SM 16,11 17,17
4.  Dětkovice 17,33 VY 16,87 17,33
5.  Dlouhá Ves 18,08 RK 18,08 17,58
6.  Letohrad - Červená 18,21 UO 17,53 18,21
7.  Hrobice Explosia 19,20 PA 16,89 19,20
8.  Myštěves 19,87 HK 19,60 19,87
9.  Trnov 25,14 RK 18,12 25,14
10.  Letohrad - Orlice 39,96 UO 39,96 39,68
11.  Renmotor Jinolice NP JC NP 17,00


Pšánky

Název soutěže a popis: 11. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 25. 08. 2019 09:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 08. 2019 09:30
Začátek tipování:  25. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 08. 2019 09:30
Konec hlasování: 25. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Čikov 16,41 TR 16,10 16,41
2.  Bašnice 16,51 JC 16,10 16,51
3.  Trnava 16,54 TR 16,44 16,54
4.  Renmotor Jinolice 16,75 JC 16,75 16,45
5.  Myštěves 16,80 HK 16,54 16,80
6.  Velké Hoštice 16,83 OP 16,26 16,83
7.  Prchalov 16,86 NJ 16,86 16,79
8.  Pšánky 17,20 HK 16,44 17,20
9.  Mladoňovice 17,58 TR 17,58 17,35
10.  Drahňovice 17,69 BN 17,69 17,08
11.  Zderaz A 17,87 CR 16,77 17,87
12.  Záchlumí 17,92 UO 17,92 17,14
13.  Horní Čermná A 18,02 UO 18,02 17,94
14.  Bystřec A 18,07 UO 17,63 18,07
15.  Čeperka N 18,25 PA 18,25 17,39
16.  Zderaz C 18,33 CR 18,33 18,05
17.  Obrubce 18,55 MB 17,39 18,55
18.  Letohrad - Orlice B 19,08 UO 17,51 19,08
19.  Břehy 19,14 MB 17,22 19,14
20.  Černčice 19,31 NA 19,31 17,68
20.  Stradouň 19,31 UO 19,31 17,72
22.  Roudnice 19,72 HK 18,11 19,72
23.  Trnov 20,20 RK 20,20 16,98
24.  Letohrad - Kunčice B 20,25 UO 16,19 20,25
25.  Letohrad - Kunčice D 21,07 UO 17,19 21,07
26.  Hrabůvka 23,05 PR 16,92 23,05
27.  Letohrad - Jeleni NP UO NP NP
27.  Dubenec NP TU NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 16,04 VY 15,77 16,04
2.  Letohrad - Orlice 16,45 UO 15,82 16,45
3.  Renmotor Jinolice 16,57 JC 16,57 16,09
4.  Sloup 16,95 PZ 16,86 16,95
5.  Nepomuky 17,64 UO 17,64 16,26
6.  Nevcehle 18,23 JI 18,12 18,23
7.  Malá Skála Béčko 18,40 JN 17,57 18,40
8.  Jeřmanice 19,09 LI 19,09 18,10
9.  Trnov 19,30 RK 19,30 17,76
10.  Hrobice Explosia 26,21 PA 25,97 26,21
11.  Stradouň 38,76 UO 23,33 38,76
12.  Letohrad - Červená NP UO NP NP
12.  Myštěves NP HK NP NP
12.  Košťálov NP SM 17,33 NP
12.  Dlouhá Ves NP RK 22,37 22,50


Velichovky

Název soutěže a popis: 12. kolo VČHL
Kontakt:  
Kdy: 07. 09. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  25. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 06. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bašnice 16,67 JC 16,67 16,19
2.  Dubenec 16,75 TU 16,75 16,43
3.  Letohrad - Kunčice B 16,82 UO 16,82 16,67
4.  Renmotor Jinolice 16,95 JC 16,58 16,95
5.  Zderaz A 17,17 CR 17,17 16,71
6.  Letohrad - Jeleni 17,20 UO 16,56 17,20
7.  Letohrad - Orlice B 17,30 UO 17,30 17,08
8.  Letohrad - Kunčice D 18,25 UO 18,25 17,36
9.  Záchlumí 18,50 UO 17,36 18,50
10.  Velichovky 18,79 NA 18,79 18,44
11.  Obrubce 18,98 MB 18,98 18,81
12.  Myštěves 19,42 HK 19,42 16,51
13.  Trnov 19,61 RK 19,61 17,41
14.  Černčice 19,65 NA 19,65 19,47
15.  Frýdštejn 19,72 JN 16,82 19,72
16.  Zderaz NP CR NP NP
16.  Pšánky NP HK NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 16,10 HK 16,10 15,87
2.  Letohrad - Orlice 16,75 UO 16,59 16,75
3.  Dlouhá Ves 16,80 RK 16,49 16,80
4.  Renmotor Jinolice 17,45 JC 17,45 16,22
5.  Trnov 18,21 RK 18,21 16,94
6.  Nepomuky 19,11 UO 19,11 16,95
7.  Kvasiny 21,48 RK 19,59 21,48

Počet soutěží: 12  Celkem pokusů:  24
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: