Dubenec v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   33375
Okres:   Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Souřadnice:   50°22*44*N,15°47*37*E
PSČ:  544 55

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  SychrovMB16,6516,5916,652019/06/08
2.  Horní TřešňovecUO--16,702018/06/02
3.  Horní TřešňovecUO16,7016,6016,702018/06/02
4.  RokytnoPA--16,852018/10/06
5.  CholticePA16,8816,8216,882018/05/27
6.  Krásná VesMB16,9717,0417,042019/05/11
7.  RoudniceHK16,8617,0817,082018/07/06
8.  Velké HamryJN17,1217,0617,122019/05/12
9.  ZderazCR17,0417,1817,182019/06/15
10.  Rohovládova BěláPA17,1917,0117,192018/05/19
11.  KosmonosyMB16,9317,2417,242019/05/18
12.  BystřecUO17,1017,2617,262018/06/03
13.  BystřecUO17,1017,2617,262018/06/03
14.  SlepoticePA--17,272018/08/26
15.  ChrášťanyLT17,4117,2017,412017/08/20
16.  NepomukyUO17,4416,5717,442018/07/01
17.  NepomukyUO--17,442018/07/01
18.  DubenecTU17,4717,4417,472018/07/15
19.  LibuňJC17,5917,1617,592019/05/26
20.  DnebohMB16,9817,6517,652018/08/19
21.  Letohrad - KunčiceUO17,6817,3117,682017/07/22
22.  RadimoviceLI17,6817,4017,682019/05/19
23.  Letohrad - KunčiceUO17,6817,3117,682017/07/22
24.  Velký TřebešovNA17,3317,7517,752019/05/18
25.  TrnovRK17,6917,8417,842018/07/05
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/05/04 Smidary PKL 14,78 1 15
2019/06/08 Sychrov JL 16,65 2 14
2019/05/11 Krásná Ves JL 17,04 3 13
2019/05/12 Velké Hamry JL 17,12 2 14
2019/06/15 Zderaz EXČR 17,18 18 0
2019/05/18 Kosmonosy JL 17,24 4 12
2019/05/26 Libuň JL 17,59 2 14
2019/05/19 Radimovice JL 17,68 6 10
2019/05/18 Velký Třebešov VČHL 17,75 4 13
2019/05/25 Mříčná JL 18,98 8 8
2019/06/01 Horní Třešňovec VČHL 25,12 19 0
2019/06/16 Moravany EXČR NP 11 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


15. místo LPO 20169. místo LPO 201718. místo VČHL 20177. místo VČHL 20185. místo LPO 201820. místo JL 201815. místo PKL 20192. místo JL 201910. místo VČHL 201918. místo EXČR 2019

Extraliga ČR

Tým: Dubenec , nejlepěí čas: 17,18 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Extraliga ČR

Tým: Dubenec , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Dubenec , nejlepěí čas: 16,65 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 85 počet výsledků: 7x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Dubenec , nejlepěí čas: 14,78 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 15 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: Dubenec , nejlepěí čas: 17,75 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 13 počet výsledků: 2x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Dubenec https://www.facebook.com/events/1824644681090527/?ti=cl
2018/02/28
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 4
      JL
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 14
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 3
      JL
      2019/05/18 Velký Třebešov, 1. kolo VČHL 6
      VČHL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 20
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 9
      JL
      2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 1
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 8
      JL
      2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL 4
      VČHL
      2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL 6
      VČHL
      2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 2
      JL
      2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL 6
      VČHL
      2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 22
      EXČR
      2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 8
      EXČR
      2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 8
      EXČR
      2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 8
      EXČR
      2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 6
      VČHL
      2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 21
      VČHL
      2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL 6
      VČHL
      2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL 20
      VČHL
      2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL 6
      VČHL
      2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 8
      EXČR
      2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ 8
      EXČR
      2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 8
      EXČR
      2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 8
      EXČR
      2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 8
      EXČR
      2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 8
      EXČR
      2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 8
      EXČR
      2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 8
      EXČR
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 8
      EXČR
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 8
      EXČR
      2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL 6
      VČHL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře