Hasičský areál Dubenec 2020 - VČHL 2020

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 07. 2020 14:30
Kontakt:   Dominik Mikeš
Telefon: 
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Veronika Borůvková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 17,10 16,66 17,10
2.  Renmotor Jinolice JC 17,31 17,00 17,31
3.  Sloup PZ 17,55 17,55 17,35
4.  Trnov RK 17,66 17,66 17,32
5.  Bašnice JC 18,00 17,00 18,00
5.  Letohrad - Kunčice D UO 18,00 17,16 18,00
7.  Pšánky HK 18,26 17,57 18,26
8.  Frýdštejn JN 18,39 18,39 17,85
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Olešnice SM 18,99 18,99 18,32
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Tatobity SM 19,06 19,06 18,98
11.  Čeperka PA 19,40 19,40 19,09
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Košťálov SM 19,60 19,52 19,60
13.  Záchlumí UO 19,79 19,03 19,79
14.  Obrubce MB 20,10 18,00 20,10
15.  Letohrad - Jeleni UO 20,94 18,77 20,94
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Žehrov MB 22,26 22,26 22,19
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Třebihošť TU 22,70 22,54 22,70
18.  Rohovládova Bělá PA NP NP NP
18.  Dubenec TU NP NP 17,38
18.  Černčice NA NP NP NP
18.  Letohrad - Orlice B UO NP NP NP
18.  Bystřec A UO NP NP 18,74
18.  Myštěves HK NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrobice Explosia PA 17,58 17,17 17,58
2.  Sloup PZ 18,22 18,22 16,82
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Katusice MB 18,58 18,33 18,58
4.  Renmotor Jinolice JC 18,83 16,98 18,83
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Veselá SM 19,97 19,97 18,07
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Ploukonice SM 20,16 19,47 20,16
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Jeřmanice LI 20,96 20,74 20,96
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Jeřice JC 21,06 21,06 21,02
9.  Letohrad - Kunčice C UO 21,80 21,80 21,22
10.  Letohrad - Orlice UO 22,32 21,15 22,32
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Vysokov NA 22,66 18,09 22,66
12.  Čeperka PA 27,33 27,33 27,12
13.  Dlouhá Ves RK 30,10 30,10 29,89
14.  Myštěves HK NP NP 37,27

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,1016,4516,452019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,3416,692018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,7116,5916,712020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,6316,7516,752019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,9016,5016,902019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO16,3817,0717,072019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,6617,1017,102020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnov RK17,1716,7517,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,6017,1817,182018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Obrubce MB17,2317,2017,232019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pšánky HK16,7517,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dubenec TU17,2617,1417,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Černčice NA17,2717,2017,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC17,0017,3117,312020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Jeleni UO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC16,7817,3417,342020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zlatá Olešnice JN17,3416,8017,342019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB17,4416,9617,442020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,4417,1917,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dubenec TU17,4717,4417,472018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC17,4917,2517,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sloup PZ17,5517,3517,552020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky HK17,3417,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB16,8317,6217,622019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sychrov MB17,3917,6417,642019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnov RK17,6617,3217,662020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dneboh MB17,7416,7717,742020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře