Krasonice 2019 - O pohár SDH Krasonice

Liga: EXČR
Místo: Krasonice
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 23. 06. 2019 09:30
Kontakt:   Petr Pivonka
Telefon:  608626015

Začátek rezervace: 09. 06. 2019 19:00
Konec rezervace: 23. 06. 2019 09:30
Začátek tipování:  09. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasonice-9989.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava TRJakub Halouzka
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Moravany PAHonza Adamec
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
3030Krásná Ves MBJan Macoun
3131Nevřeň PSJícháč
3232Čechtín TRLibor Tvarůžek
3333Prchalov BNJJakub Adámek
3434Dolní Němčice JHMirek Havlík
3535Kynice HBTomáš Francl
3636Čechtín TRMarek Vaněk
3737Krasonice JILukáš Pivonka
3838Zderaz CCRJan Tměj
3939Dobronice u Chýnova TApavel
4040Český Rudolec JHJan Dušek
4141Černín ZNJiří Veselý
4242Český Rudolec JHTomáš Vlček
4343Frýdštejn JNMartin Bušek
4444Hornice TRAleš Bobu
4545Dešná BJHAleš Coufal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Nevcehle JISabina Maštalířová
88Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
99Nepomuky UOKateřina Krudencová
1010Benetice TRPetr Krejčí
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Budišov TRŽaneta Slabá
1313Malé Hoštice OPKlára Konečná
1414Petrůvky TRPavla Pěnčová
1516Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1617Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/07 Krasonice, JI, O pohár SDH Krasonice
JOL
2011/08/06 Krasonice, JI, O pohár SDH Krasonice
JOL
2012/07/21 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2013/07/20 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2013/09/06 krásonice, Noční soutež
-
2013/09/06 krásonice, Noční soutež
-
2013/09/06 Krasonice - noční, Noční soutěž O pohár SDH Krasonice
-
2014/07/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2014/09/05 Krasonice - noční, Krasonice - Noční soutěž
-
2015/07/26 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2015/09/11 Krasonice - noční, Noční soutěž O pohár SDH Krasonice
-
2016/07/31 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2016/09/09 Krasonice - Noční soutěž, Krasonice - areál U Sosáka
-
2016/09/25 Krasonice PS12 a PS8, 120 let založení SDH Krasonice
-
2017/08/06 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2017/09/08 Noční Krasonice, Noční Krasonice
-
2018/05/20 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2019/05/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/09/06 Krasonice, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga