Pšánky 2026 (Hradec Králové)
VČHL Pšánky
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2026 11:00 |
| Kontakt: | Václav Zubr |
| Telefon: | 777018630 |
| Okres: | Hradec Králové |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Čechtín | Třebíč | 16,46 | 16,17 | 16,46 | 0,29 | |
![]() | 2. | Dubenec A | Trutnov | 16,62 | 16,06 | 16,62 | 0,56 | |
![]() | 3. | Smidary | Hradec Králové | 17,40 | 17,40 | 17,38 | 0,02 | |
![]() | 4. | Velichovky | Náchod | 17,50 | 16,98 | 17,50 | 0,52 | |
![]() | 5. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 17,51 | 17,51 | 16,75 | 0,76 | |
![]() | 6. | Radimovice | Liberec | 17,67 | 17,67 | 16,73 | 0,94 | |
![]() | 7. | Těšetice TYFOČÁCI | Olomouc | 17,78 | 16,69 | 17,78 | 1,09 | |
![]() | 8. | Nahořany | Náchod | 17,99 | 17,72 | 17,99 | 0,27 | |
![]() | 9. | - Jarcek Team | bez určení okresu | 18,50 | 18,50 | 18,19 | 0,31 | |
![]() | 10. | Havlovice | Trutnov | 18,61 | 18,10 | 18,61 | 0,51 | |
![]() | 11. | Obrubce | Mladá Boleslav | 18,76 | 18,76 | 17,70 | 1,06 | |
![]() | 12. | Mlékosrby | Hradec Králové | 19,11 | 17,47 | 19,11 | 1,64 | |
![]() | 13. | Malé Svatoňovice | Trutnov | 21,10 | 19,82 | 21,10 | 1,28 | |
![]() | 14. | Voleč D | Pardubice | 24,93 | 24,63 | 24,93 | 0,30 | |
![]() | 15. | Dubenec B | Trutnov | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Doubrava | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Velká (Hranice III) | Přerov | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Myštěves | Hradec Králové | 17,10 | 17,10 | 16,06 | 1,04 | |
![]() | 2. | Třebnouševes | Jičín | 17,58 | 17,58 | 16,99 | 0,59 | |
![]() | 3. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,80 | 17,12 | 17,80 | 0,68 | |
![]() | 4. | Výrava | Hradec Králové | 19,67 | 18,83 | 19,67 | 0,84 | |
![]() | 5. | Stéblová | Pardubice | 26,16 | 19,62 | 26,16 | 6,54 | |
![]() | 6. | Radimovice | Liberec | NP | NP | NP | - | |
![]() | 6. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 6. | Košťálov | Semily | NP | NP | NP | - | |
![]() | 6. | Jeřice | Jičín | NP | NP | NP | - | |
![]() | 6. | Vysokov | Náchod | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 15,58 | 15,63 | 15,63 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Trnava | Třebíč | 15,69 | 15,64 | 15,69 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov | Nový Jičín | 15,64 | 15,74 | 15,74 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,78 | 15,88 | 15,88 | 2016/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Trnava | Třebíč | 15,76 | 15,89 | 15,89 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,82 | 15,89 | 15,89 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olešnice X | Olomouc | 15,91 | 15,77 | 15,91 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 15,85 | 15,94 | 15,94 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velké Hoštice | Opava | 15,85 | 15,95 | 15,95 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Olešnice | Semily | 15,96 | 15,50 | 15,96 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Plumlov | Prostějov | 15,98 | 15,92 | 15,98 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,85 | 16,03 | 16,03 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jaronice | České Budějovice | 15,95 | 16,08 | 16,08 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,05 | 16,12 | 16,12 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mysločovice | Zlín | 16,12 | 15,97 | 16,12 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,05 | 16,12 | 16,12 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Renmotor Jinolice | Jičín | - | - | 16,13 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 15,91 | 16,14 | 16,14 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bašnice | Jičín | 16,05 | 16,16 | 16,16 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,18 | 15,95 | 16,18 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 16,19 | 15,78 | 16,19 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olešnice | Semily | 16,03 | 16,19 | 16,19 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešnice | Semily | 16,03 | 16,19 | 16,19 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 15,88 | 16,21 | 16,21 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Čechtín | Třebíč | 16,04 | 16,23 | 16,23 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Čikov | Třebíč | 15,93 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,84 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Čikov | Třebíč | 15,93 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,14 | 16,27 | 16,27 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Myštěves | Hradec Králové | 16,18 | 16,30 | 16,30 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/firesport.eu/vchl/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/firesport.eu/vchl/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/firesport.eu/vchl/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/firesport.eu/vchl/web_vysledky.php on line 22020









