Bystřec 2015 - 3. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 06. 2015 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice B UO 17,09 17,09 17,07
2.  Letohrad - Orlice UO 17,10 16,65 17,10
3.  Kosmonosy MB 17,11 17,02 17,11
4.  Pšánky A HK 17,20 17,20 16,63
5.  Bašnice JC 17,31 16,48 17,31
6.  Velký Třebešov NA 17,41 17,36 17,41
7.  Libuň JC 17,42 17,42 16,97
8.  Lukavice A UO 17,60 17,60 17,24
9.  Bystřec A UO 17,92 17,91 17,92
10.  Roudnice HK 18,16 18,16 17,81
11.  Bošín UO 18,46 18,39 18,46
12.  Trnov RK 18,47 18,47 17,45
13.  Lanšperk UO 18,53 18,53 18,11
14.  Choltice PA 18,76 17,96 18,76
15.  Brandýs nad Orlicí UO 18,79 18,57 18,79
16.  Horní Radechová B NA 18,83 18,83 18,74
17.  Havlovice TU 18,96 18,96 17,98
18.  Renmotor Jinolice JC 19,03 16,18 19,03
19.  Horní Čermná A UO 19,03 19,03 18,75
20.  Mostek UO 19,04 18,76 19,04
21.  Dolní Čermná UO 19,14 19,14 18,69
22.  Horní Třešňovec A UO 19,42 19,29 19,42
23.  Hrobice PA 19,65 18,83 19,65
24.  Obrubce MB 19,87 19,39 19,87
25.  Semechnice RK 19,93 19,55 19,93
26.  Myštěves HK 20,17 19,13 20,17
27.  Dolní Dobrouč UO 20,95 19,35 20,95
28.  Nepomuky UO 26,28 26,28 25,99
29.  Lukavice B UO 31,98 31,98 19,59
30.  Moravany PA 43,41 43,41 42,87
31.  Letohrad - Kunčice C UO NP NP NP
31.  Bystřec B UO NP NP NP
31.  Bříšťany JC NP NP NP
31.  Letohrad - Orlice B UO NP NP NP
31.  Srch PA NP NP NP
31.  Letohrad - Červená B UO NP NP NP
31.  Jeníkovice HK NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice UO 17,48 17,37 17,48
2.  Vitiněves JC 17,78 16,95 17,78
3.  Česká Rybná UO 17,81 17,44 17,81
4.  Krásná Ves MB 17,97 17,97 17,76
5.  Dolní Třešňovec UO 18,47 17,76 18,47
6.  Letohrad - Červená UO 18,99 17,54 18,99
7.  Horní Třešňovec A UO 19,51 19,51 19,22
8.  Nepomuky UO 19,79 17,62 19,79
9.  Bystřec UO 19,91 19,91 18,96
10.  Roudnice HK 20,00 18,04 20,00
11.  Letohrad - Orlice UO 20,11 20,11 17,97
12.  Lanšperk UO 20,40 19,83 20,40
13.  Dolní Přím HK 20,69 17,24 20,69
14.  Myštěves HK 21,90 18,67 21,90
15.  Nekoř UO 23,02 23,02 22,11
16.  Libňatov TU 25,40 24,51 25,40
17.  Libuň JC 26,34 16,60 26,34

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC15,6616,5516,552014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Česká Rybná UO--16,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Česká Rybná UO16,6616,6616,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Myštěves HK16,3016,8916,892019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Myštěves HK16,3016,8916,892019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vitiněves JC--16,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vitiněves JC16,9215,6616,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dlouhá Ves RK16,6916,9416,942019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Myštěves HK17,0316,8617,032018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Myštěves HK17,0316,8617,032018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK17,0716,9217,072016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK--17,072016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Kunčice UO17,1216,8817,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Letohrad - Kunčice UO--17,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hrobice PA16,8917,1917,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Letohrad - Orlice UO17,2017,3617,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Orlice UO--17,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Orlice UO17,4117,0617,412017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hrobice Explosia PA17,4317,0717,432019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hrobice Explosia PA17,4317,0717,432019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nepomuky UO16,8817,4617,462018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nepomuky UO16,8817,4617,462018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Letohrad - Kunčice UO17,3717,4817,482015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Letohrad - Kunčice A UO173,70174,8017,482015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dolní Přím HK17,4917,1417,492017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Libuň JC17,2517,5517,552018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Libuň JC17,2517,5517,552018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Letohrad - Červená UO17,3017,5717,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Červená UO--17,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Letohrad - Červená UO17,6417,3117,642019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Letohrad - Kunčice - Muži

17,09https://youtu.be/GBqcii9bR90 Honza Pajer

Letohrad - Orlice - Muži

17,10https://youtu.be/IVbI37ataUY Honza Pajer

Kosmonosy - Muži

17,11https://youtu.be/9nNeU1u8bFg Pepa Adam

Bašnice - Muži

17,31https://youtu.be/OB0NkuMzW4Y Joska Mládek

Bašnice - Muži

17,31https://youtu.be/H26oYHozQ0w Pepa Adam

Velký Třebešov - Muži

17,41https://youtu.be/v4h1stXRwXc Honza Pajer

Renmotor Jinolice - Muži

19,03https://youtu.be/ULLBsPpCzx4 Pepa Adam

Obrubce - Muži

19,87https://youtu.be/CC2NsgD58WU Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2009/07/04 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2013/06/23 Bystřec, Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ
VČHL
2013/06/23 Bystřec, O pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec, 9. kolo VČHL
VČHL
2014/07/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec VČHL a VCÚ, Bystřecký pohár
-
2015/06/07 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/06/07 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2016/06/05 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2016/06/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, Druhé kolo Velké ceny ústeckoorlicka
VCU
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, Bystřec
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře