Rok:

Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Ho
3
By
4
Ro
5
Tr
6
Le
7
Le
8

9
Ve
10
1. Renmotor Jinolice 170 15,84JC
20
20
17
20
20
20
13
0
20
20
2. Letohrad - Orlice A 117 16,23UO
15
17
20
15
11
17
0
0
5
17
3. Bašnice 101 16,31JC
0
0
8
7
15
13
17
9
17
15
4. Pšánky 95 16,90HK
1
13
13
11
10
1
15
11
9
11
5. Letohrad - Kunčice C 92 16,48UO
10
15
0
10
1
15
20
9
11
1
6. Bystřec A 91 16,71UO
17
9
15
3
13
9
11
5
0
9
7. Trnov 78 17,04RK
7
10
10
8
9
11
7
6
0
10
8. Myštěves 75 16,80HK
5
11
6
0
17
4
2
17
0
13
9. Letohrad - Kunčice B 64 17,02UO
8
7
9
13
4
7
8
0
8
-
10. Hrobice 51 16,93PA
11
0
7
0
8
0
0
7
10
8
11. Chrášťany 33 16,42LT------
0
20
13
-
12. Čeperka N 29 16,85PA
13
---
0
10
6
0
--
13. Červený Kostelec 28 17,26NA
9
6
------
6
7
14. Bystřec B 25 17,53UO--
2
9
6
5
0
3
--
15. Roudnice 22 17,99HK
0
0
5
2
7
0
4
-
0
4
16. Velký Třebešov 20 17,29NA
0
0
0
0
5
9
0
0
0
6
-. Velichovky 20 17,33NA
0
1
11
0
3
0
0
2
0
3
18. Rohovládova Bělá 18 17,11PA
0
8
----
10
0
0
0
-. Moravany 18 17,65PA
0
5
4
0
0
0
5
4
0
0
20. Bezděkov pod Třemšínem 17 16,76PB
0
--
17
------
21. Prchalov 15 16,33NJ--------
15
-
-. Dubenec 15 17,87TU
0
4
1
1
0
2
1
0
4
2
23. Trnava 13 16,92TR-------
13
--
24. Letohrad - Orlice B 9 17,64UO
6
-
0
0
-
0
3
0
0
-
25. Slepotice 8 17,81PA
0
--
7
---
1
--
26. Pšánky B 7 17,38HK--------
7
-
27. Košťálov 6 17,50SM-----
6
--
0
-
28. Dobšín 5 17,94MB---------
5
29. Lukavice 4 18,41UO--
0
4
------
-. Choltice A 4 18,55PA
4
---------
31. Rokytno 3 17,88PA
0
-------
3
0
-. Jeníkovice 3 18,90HK
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
-. Choustníkovo Hradiště 3 18,92TU
0
3
0
0
0
0
-
0
0
0
34. Kamenice 2 17,95MB--------
2
-
-. Urbanice G 2 19,12HK----
2
-
0
0
0
0
-. Bošín 2 19,39UO-
2
0
0
------
37. Podůlší Béčko 1 18,00JC--------
1
-
38. Oponešice 0 16,86TR------
0
0
--
-. Dolní Čermná 0 17,32UO-------
0
--
-. Hrabišín 0 17,98SU---
0
------
-. Tuř 0 17,99JC-----
0
----
-. Semechnice 0 18,57RK-----
0
----
-. Karlinky 0 18,69LI--------
0
-
-. Srch 0 18,75PA
0
---
0
0
--
0
0
-. Letohrad - Kunčice D 0 18,93UO-----
0
0
-
0
-
-. Čeperka 0 19,10PA---
0
----
0
-
-. Rohovládová Bělá 0 19,15PA--
0
0
0
-----
-. Nepomuky 0 19,68UO-
0
0
0
------
-. Svinčany 0 19,74PA
0
---------
-. Lodín 0 19,84HK--------
0
-
-. Třebihošť 0 19,85TU---------
0
-. - Horní Měcholupy 0 23,82-----------
-. - Zella 0 24,85-----------
-. Horní Třešňovec A 0 25,96UO--
0
---
0
---
-. Horní Třešňovec 0 26,72UO---
0
------
-. Choltice Dorci 0 36,49PA
0
---------
-. Obrubce 0 NPMB-------
0
--
-. Babice 0 NPVS-------
0
--
-. Olešná 0 NPHB------
0
---

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ro
1
Ve
2
Ho
3
By
4
Ro
5
Tr
6
Le
7
Le
8

9
Ve
10
1. Myštěves 68 16,19HK
8
4
10
10
8
0
0
8
10
10
2. Letohrad - Orlice 60 16,03UO
10
10
8
0
10
6
2
4
6
4
3. Rokytno 37 16,38PA
0
0
6
8
6
10
0
3
2
2
4. Libuň 34 16,45JC
6
6
2
3
1
0
3
6
1
6
5. Chrášťany 28 16,27LT------
10
10
8
-
6. Vitiněves 25 16,53JC
0
0
4
0
0
8
0
1
4
8
7. Nepomuky 22 17,09UO
4
8
0
0
0
0
6
1
0
3
8. Dolní Přím 19 17,66HK
3
3
3
4
4
0
0
2
0
0
9. Roudnice 11 17,74HK
2
2
1
2
0
3
0
0
0
1
10. Radíkov 8 16,73PR------
8
0
--
11. Košťálov 7 16,64SM-----
4
--
3
-
12. Letohrad - Červená 6 17,75UO--
0
6
-
0
0
-
0
-
-. Libňatov 6 17,80TU
1
0
--
3
2
0
0
--
14. Dlouhá Ves 5 18,33RK-
1
0
0
2
1
1
0
0
0
15. Sychotín B 4 17,36BK------
4
0
--
16. Bystřec 1 19,35UO--
0
1
-
0
----
17. Smidary 0 17,03HK
0
0
------
0
-
-. Horní Třešňovec 0 18,53UO--
0
0
------
-. Letohrad - Kunčice B 0 18,55UO
0
-
0
0
-
0
0
0
--
-. Rohovládová Bělá 0 20,39PA----
0
-----
-. Karlinky 0 21,00LI--------
0
-
-. Jeníkovice 0 21,20HK-----
0
----
-. Česká Rybná 0 21,49UO--
0
0
------
-. Lukavice 0 22,42UO--
0
0
------
-. Velký Třebešov 0 26,84NA-
0
--------
-. Horní Čermná 0 27,14UO--
0
-------
-. Dubenec 0 29,68TU---------
0
-. Krásná Ves 0 34,84MB------
0
---
-. Rohovládova Bělá 0 NPPA
0
---------


Celkem se účastnilo:  88 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: