Rok:

Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ho
2
Le
3
Tr
4
Ve
5
By
6
Ro
7
My
8
Ha
9
Lh
10

11
1. Renmotor Jinolice 251 16,63JC
22
22
25
25
22
13
25
25
25
25
22
2. Libuň 204 16,95JC
20
10
20
20
18
18
16
20
22
20
20
3. Letohrad - Kunčice B 182 17,01UO
16
25
22
18
20
20
18
7
13
8
15
4. Pšánky A 180 16,56HK
25
20
18
0
16
25
4
22
3
22
25
5. Letohrad - Kunčice C 160 16,63UO
10
16
9
22
25
22
22
11
20
3
0
6. Podůlší Béčko 124 17,59JC
11
0
13
14
11
14
13
18
12
7
11
7. Pšánky B 117 17,28HK
13
9
14
12
2
18
0
15
10
12
12
8. Bašnice 105 17,19JC-
18
12
16
8
0
6
16
-
13
16
-. Střezetice 105 17,30HK
18
15
4
0
6
11
14
9
14
10
4
10. Bystřec A 101 17,25UO
14
13
15
0
14
12
15
0
7
4
7
11. Letohrad - Orlice 89 17,17UO
15
11
0
2
0
15
12
0
16
0
18
12. Horní Radechová B 88 17,10NA
5
0
11
15
13
0
20
5
0
18
1
13. Trnov 83 17,40RK
4
8
2
8
-
5
8
-
18
16
14
14. Velký Třebešov 81 17,88NA
0
0
8
13
15
9
0
8
15
11
2
15. Bystřec B 62 17,98UO
8
-
7
9
10
0
9
0
0
14
5
16. Roudnice 60 18,09HK
3
4
0
11
7
4
0
0
8
15
8
17. Havlovice 50 18,16TU
6
1
6
0
10
10
5
12
0
0
0
18. Velichovky 49 17,74NA
12
0
10
0
0
6
11
0
--
10
19. Dolní Přím 44 17,70HK
7
0
16
7
1
0
0
0
--
13
20. Myštěves 37 18,08HK
0
14
0
3
-
0
0
14
6
-
0
21. Horní Radechová A 36 18,78NA
2
7
-
0
4
8
-
10
5
0
0
22. Červený Kostelec 35 18,82NA
0
2
--
5
-
0
13
9
6
0
23. Semechnice A 19 17,99RK-
5
-
6
--
8
---
0
24. Čeperka N 15 18,37PA
9
6
----
0
0
--
0
-. Hrobice 15 18,60PA-
0
--
12
-
3
0
-
0
-
26. Čeperka P 14 18,12PA-
12
1
---
1
----
27. Bošín 12 18,53UO
0
-
0
10
-
0
2
---
0
-. Lhota za Červeným Kostelcem 12 19,05NA
0
---
3
-
0
-
0
9
0
29. Tuř 10 17,85JC------
10
0
--
0
30. Jablonec nad Jizerou 9 18,00SM----------
9
31. Mostek 7 18,87UO-----
7
-----
32. Lestkov 6 18,18SM----
0
-----
6
33. Smidary 5 19,42HK---
5
--
0
0
---
-. Lhota za Červeným Kostelcem B 5 22,55NA---------
5
-
35. Horní Třešňovec A 3 19,84UO-----
3
-----
36. Dolní Čermná 2 19,55UO--
0
--
2
-----
-. Dašice 2 25,99PA---------
2
-
38. Lukavice 1 20,27UO-----
1
-----
39. Rokytno 0 18,24PA
0
-------
0
-
0
-. Košťálov 0 18,49SM----------
0
-. Tatobity 0 18,59SM----------
0
-. Benešov u Semil 0 18,70SM----------
0
-. Hrobice Bigshock 0 18,99PA----------
0
-. Semechnice 0 19,98RK
0
----------
-. Semechnice B 0 20,83RK---
0
------
0
-. Choltice 0 21,03PA-------
0
---
-. Nepomuky 0 21,60UO-----
0
-----
-. Žernov 0 23,92NA--------
0
0
-
-. Kvasiny 0 24,88RK---
0
-------
-. Humburky B 0 25,00HK----------
0
-. Letohrad - Kunčice A 0 29,11UO-----
0
-----
-. Horní Čermná 0 38,86UO-----
0
-----
-. Lanšperk 0 NPUO--
0
--
0
-----
-. Rozběřice 0 NPHK------
0
----
-. Vysokov 0 NPNA---------
0
-
-. Humburky A 0 NPHK----------
0
-. Letohrad - Jeleni 0 NPUO-----
0
-----
-. Kosice 0 NPHK------
0
----
-. Karlinky 0 NPLI----------
0
-. Humburky 0 NPHK------
0
-
0
--
-. Letohrad - Červená 0 NPUO-----
0
-----
-. Mladějov 0 NPJC
0
----------
-. Dlouhá Ves A 0 NPRK--
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ho
2
Le
3
Tr
4
Ve
5
By
6
Ro
7
My
8
Ha
9
Lh
10

11
1. Vitiněves 119 16,31JC
13
7
13
11
13
13
13
7
7
9
13
-. Letohrad - Orlice 119 16,79UO
11
13
9
13
11
5
7
13
13
13
11
3. Letohrad - Kunčice 68 17,09UO
9
-
6
9
9
9
11
4
9
0
2
4. Myštěves 67 17,60HK
7
11
5
5
6
6
0
9
6
11
1
5. Libňatov 56 17,37TU
6
4
0
7
7
0
5
11
5
6
5
-. Dolní Přím 56 17,98HK
4
9
7
3
5
7
0
6
4
7
4
7. Libuň 35 17,16JC----
4
2
4
5
11
-
9
8. Česká Rybná 22 17,68UO--
11
--
11
-----
-. Trnov 22 18,21RK
5
6
-
6
-
0
---
5
0
10. Letohrad - Červená 10 18,62UO-----
4
----
6
11. Kunětice 9 18,28PA------
9
---
0
12. Rohovládova Bělá 8 20,86PA-
5
----
3
0
--
0
13. Benešov u Semil 7 17,45SM----------
7
14. Lodín 6 19,23HK----
0
-
6
---
0
15. Roudnice 5 18,67HK-
0
-
4
--
1
----
16. Vršovka 4 34,62NA---------
4
-
17. Lhota za Červeným Kostelcem 3 49,08NA---------
3
-
18. Jeníkovice 2 19,50HK------
2
---
0
19. Nepomuky 1 21,15UO-----
1
-----
20. Jablonec nad Jizerou 0 17,00SM----------
0
-. Lanšperk 0 19,16UO-----
0
-----
-. Dolní Třešňovec 0 22,22UO-----
0
-----
-. Kvasiny 0 22,72RK---
0
-------
-. Horní Třešňovec 0 25,04UO-----
0
-----
-. Krásná Ves 0 NPMB-------
0
---
-. Vysokov 0 NPNA---------
0
-
-. Letohrad - Jeleni 0 NPUO-----
0
-----


Celkem se účastnilo:  90 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: