Bystřec 2018 - 4. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Bystřec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 03. 06. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 02. 06. 2018 23:59
Začátek tipování:  03. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrec-9206.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
22Záchlumí UOJan Divíšek
33Lanšperk UOpetr
44Dolní Čermná UOMartin Prachař
55Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Hrabišín SUŠtěpán Hrdina
1515Bohuslavice SUHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Pšánky HKHonza Pajer
2020Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2121Králíky UODaniel Brzák
2222Moravany PAHonza Louža
2323Nekoř UOOndrej Kavalek
2424Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2525Slepotice PAMartin Ježek
2626Dolní Čermná BUOMartin Prachař
2727Pšánky HKJakub Doskočil
2828Česká Rybná UOLucie Raliková
2929Kosov SUsdh kosov
3030Zderaz CCRJan Tměj
3131Nepomuky UOLukáš Lešikar
3232Oldřiš SYLukáš Kvapil
3333Lukavice UOJosef Lehký
3450Bošín UOFerda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Letohrad - Červená UOadus
1010Česká Rybná UOLucie Raliková
1111Holice PAVeronika Janusová
1212Lukavice UOPetr Hlaváček
1313Katusice MBDenisa Boháčková
1414Nekoř UOBarbora Schmidtová
1515Kosov SUsdh kosov
1616Letohrad - Kunčice AUOLadislav Štěpánek
1730Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC15,9216,1216,122014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO15,9216,2016,202018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice BUO15,9216,2016,202018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,2916,4316,432018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bašnice JC16,2916,4316,432018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,4416,4316,442018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC16,4416,4316,442018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO--16,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice CUO16,3016,5116,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky AHK16,4816,5616,562013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice CUO16,5016,6316,632013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice CUO16,5016,6316,632013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jinolice RenmotorJC16,0316,6616,662016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice BUO--16,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pšánky BHK16,6516,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice BUO16,6816,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO16,2116,7416,742017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0716,7616,762016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Libuň JC16,7516,7716,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jinolice RenmotorJC16,1316,7916,792017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Myštěves HK16,8016,7716,802017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO16,8316,5916,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO--16,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Orlice AUO16,4816,9216,922016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Orlice AUO--16,922016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky AHK16,7716,9916,992014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO16,6617,0217,022016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Kunčice BUO--17,022016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bříšťany JC--17,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bříšťany JC16,7617,0317,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Trnov RK16,8017,0317,032017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bašnice JC17,0817,0317,082017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice BUO17,0917,0717,092015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice BUO17,0917,0717,092015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Orlice UO16,6517,1017,102015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kosmonosy MB17,0217,1117,112015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pšánky HK17,1416,8817,142016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice BUO17,1416,7917,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Kunčice BUO--17,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Radechová BNA17,1217,1617,162014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Pšánky AHK17,2016,6317,202015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Trnov RK16,6517,2217,222018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Trnov RK16,6517,2217,222018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dubenec TU17,1017,2617,262018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dubenec TU17,1017,2617,262018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pšánky BHK17,2817,1617,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Libuň JC16,8717,2817,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Trnov RK17,0617,2917,292014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bašnice JC16,4817,3117,312015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bystřec AUO17,2817,3117,312017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice CUO--17,342016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice CUO16,6417,3417,342016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Velký Třebešov NA17,3617,4117,412015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Libuň JC17,4216,9717,422015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Orlice UO17,4317,1517,432013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Orlice UO--17,432013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hrobice PA17,5217,1417,522017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Velký Třebešov NA17,5317,3617,532014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lukavice AUO17,6017,2417,602015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lukavice AUO17,6017,2417,602015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velký Třebešov NA17,6717,3717,672017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bystřec BUO--17,692016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bystřec BUO17,4517,6917,692016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Podůlší BéčkoJC17,1017,7417,742013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Tuř JC17,5417,7917,792017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Trnov RK17,7417,8017,802016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Slepotice PA17,8117,2617,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bašnice JC--17,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bašnice JC17,8116,8117,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Slepotice PA--17,812016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jinolice RenmotorJC16,3417,8317,832013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Moravany PA17,2517,8617,862018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bystřec AUO--17,902013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Bystřec AUO17,2817,9017,902013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bystřec AUO17,9117,9217,922015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bystřec AUO17,9117,9217,922015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bystřec BUO17,9617,4617,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec BUO--17,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Zderaz ACR17,4117,9817,982018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Hrabišín SU17,9817,5517,982016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Lukavice UO17,8318,0918,092018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Podůlší BéčkoJC17,3418,1218,122014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Roudnice HK18,1617,8118,162015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Střezetice HK18,0318,2118,212013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dolní Čermná UO--18,212016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Havlovice TU18,2018,2618,262013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hrabišín SU18,0318,2818,282018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Čeperka NPA--18,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Čeperka NPA17,0518,3118,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Brandýs nad Orlicí UO--18,352014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Myštěves HK16,3018,3518,352018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Myštěves HK16,3018,3518,352018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Brandýs nad Orlicí UO17,9618,3518,352014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Lukavice AUO--18,402014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Lukavice AUO18,4017,6318,402014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Velký Třebešov NA17,0818,4118,412013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Lukavice UO17,3718,4118,412016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Lukavice AUO--18,412016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bystřec BUO17,7618,4318,432017/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bošín UO18,3918,4618,462015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK--17,072016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Rokytno PA--17,682016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Červená UO--18,042016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Roudnice HK--19,942016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bystřec UO--21,282016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Česká Rybná UO--21,492016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nepomuky UO--21,552016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lukavice UO--22,422016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dlouhá Ves RK--22,592016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vitiněves JC--23,492016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Třešňovec AUO--24,372016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nekoř UO--24,502016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO--27,242016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lanšperk UO--28,832016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice BUO--41,132016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2009/07/04 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2013/06/23 Bystřec, Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ
VČHL
2013/06/23 Bystřec, O pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec, 9. kolo VČHL
VČHL
2014/07/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec VČHL a VCÚ, Bystřecký pohár
-
2015/06/07 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/06/07 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2016/06/05 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2016/06/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, Druhé kolo Velké ceny ústeckoorlicka
VCU
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga